Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Заради цигарите и претоварения начин на живот й се изменя гласът. Ако го запази както е в тази песен или го подобри ще е Ок, разпознава се, че си е тя. Само да не започне да пее като от някои покъртителни клипчета от участия, които изскочиха напоследък.

На мен ми се струва, че всичко опира и до желанието и хъса. След толкова години пеене на чалга навярно вече й е омръзнало, но го прави заради парите. Пуснете си скорошното клипче с Джон Темис от Лондон, където пак отскача към световния поп. Голяма разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Гальо каза:

Емилия и Теофиков много бързо паднаха гледанията им, онзи ден 300К, вчера - петък 198К. Дали не са купували?

Има масов спад при всички. Виж, че Емануела и Илиян също са паднали над 100к. Клипчето без диалозите беше минало 300к и също са го изтрили. Имаше едно друго с над 130к. - изтрито. Скоро пак ще се качат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Обаче наистина какъв е тоя глас от Деса? Така я чух да пее за първи път Две сърца на турнето на ФенТВ. 

Отвратително.  И тя се обезличава. Това преди 8 години е било. А вече и песни записва по този начин. А е едва на 40. До 60 глас няма да й остане. 

Мен ме съмнява, че вече може да звучи както преди. Още в Капките се усещаше една малка промяна, но не беше притеснителна. Вече 3 години пуши и пие. Няма как това да не окаже влияние. Преди Пайнер си пазеше гласа. Сега си промени начина на живот и това все повече оказва влияние на гласа и. Не вярвам да не се чува и самата тя. Преди имаше чист тембър, който се лееше. Сега във високите тонове ми е като Цветелина Янева и Анелия. Много е фрапантна разликата за мен. Трудно ми е да харесам каквото и да е нейно... Пуснах си Болка в минути. Разликата е от земята до небето. Не ми се мисли колко по зле ще стане ако не си изгради нов начин на живот. Лили Иванова си запази гласа на 80 с много лишения откъм храна, напитки и никакво пушене. Има желязна хигиена на гласа. А наша Деса си мисли, че ще пука, пуши, тъпче и пие и това няма да се отрази. Каквото и да пусне, ако не вземе мерки, е загубена. Именно гласа и я запази до топ имената толкова години. Без него е заникъде. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

Заради цигарите и претоварения начин на живот й се изменя гласът. Ако го запази както е в тази песен или го подобри ще е Ок, разпознава се, че си е тя. Само да не започне да пее като от някои покъртителни клипчета от участия, които изскочиха напоследък.

На мен ми се струва, че всичко опира и до желанието и хъса. След толкова години пеене на чалга навярно вече й е омръзнало, но го прави заради парите. Пуснете си скорошното клипче с Джон Темис от Лондон, където пак отскача към световния поп. Голяма разлика.

Бъди сигурен, че оригиналния студиен запис е точно така кръчмарски, но мастеринга е спасил положвнието. Странно ми е, че не всички фенове отчитате огромната разлика. Пусни си Болка в минути, а след това новата. Сякаш 2 различни певици пеят. Пеенето и в новата е плътно и кръчмарско, но с техника е омекотено. 

Деса ако не се погрижи за гласа си, я чакат тежки и гладни години. Десетки коментари под новото видео пишат, че не могат да и познаят гласа, но не в добрия смисъл. 

Няма как да съм доволен от това средно положение. А стане ли по зле, вече няма и възстановяване. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Бъди сигурен, че оригиналния студиен запис е точно така кръчмарски, но мастеринга е спасил положвнието. Странно ми е, че не всички фенове отчитате огромната разлика. Пусни си Болка в минути, а след това новата. Сякаш 2 различни певици пеят. Пеенето и в новата е плътно и кръчмарско, но с техника е омекотено. 

Деса ако не се погрижи за гласа си, я чакат тежки и гладни години. Десетки коментари под новото видео пишат, че не могат да и познаят гласа, но не в добрия смисъл. 

Няма как да съм доволен от това средно положение. А стане ли по зле, вече няма и възстановяване. 

Така е, това не го отричам. И аз доста съм възнегодувал от промяната при нея, не само в гласа. Вече не съм от заслепените фенове- кръчмарска чалгарка си е. :D Но в новата песен улавям и духа на старата Десислава, а това ми харесва.

И една поправка- тя даже пуши от 5, а не от 3 години. Още от преди Пайнер- от раздялата със Зарко. Ужасно е до какво самопрецакване може да стигне човек заради раздяла.

ПП: 327k за денонощие- наистина забележително.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

 

ПП: 327k за денонощие- наистина забележително.

 

Освен Галош, Преса и Емануела, май няма друга Пайнерка с подобна силна премиера на самостоятелна песен. Добре е. Но до 2 дни сигурно ще е паднала на 100ка...

Защо не е влязла в тренда се чудя още. Би трябвало да го оглави и него. 

 

Галеновите аднали сума и бози на Галош в попнейбъла, които нямат и милион, а пропуснали титани с по 20 милиона... Нали съм и таен фен, добавих ги😏

 

Screenshot_20190511_154002_com.android.chrome.jpg

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Освен Галош, Преса и Емануела, май няма друга Пайнерка с подобна силна премиера на самостоятелна песен. Добре е. Но до 2 дни сигурно ще е паднала на 100ка...

Защо не е влязла в тренда се чудя още. Би трябвало да го оглави и него.

Отново редом до най-актуалните на последните години. А как отсрамва цялата стара генерация да не говорим. Колкото и да я храним няма как да не се радваме на подобно положение. Само Азис от старите прави повече от нея.

Тренда е много бавен понякога и затова сега някой ще остане прецакан. Ванеса трябваше още вчера да я сложат, а от днес Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Деси нали щеше да има песен с Борис Дали?

Вероятно е било невярно инфо. Нено беше писал за такъв проект, но като цяло Деса не е по фийтовете и още тогава ми се стори странно инфото. Не съм сигурен де. Но Деси каза, че има 2 готови песни. Тази, която пусна и някаква на Драганински. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Вероятно е било невярно инфо. Нено беше писал за такъв проект, но като цяло Деса не е по фийтовете и още тогава ми се стори странно инфото. Не съм сигурен де. Но Деси каза, че има 2 готови песни. Тази, която пусна и някаква на Драганински. 

Ето за тази от Драганински да започнем да се надяваме да е повече като Не го прави.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Ето за тази от Драганински да започнем да се надяваме да е повече като Не го прави.:1000(29):

 То не е само до песента. Нали си го говорихме вече. Тя като вече не може да го изпее като преди, каквото и да е парчето, нещо ще ми липсва. Представям си Вторник беше, записана през 2015. Щях да откача от кеф:clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 То не е само до песента. Нали си го говорихме вече. Тя като вече не може да го изпее като преди, каквото и да е парчето, нещо ще ми липсва. Представям си Вторник беше, записана през 2015. Щях да откача от кеф:clap:

Може и да ни изненада. Но си прав, да не избързваме да се надяваме. :D Да се радваме на настоящия проект.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Може и да ни изненада. Но си прав, да не избързваме да се надяваме. :D Да се радваме на настоящия проект.

Ти имаш ли запазени данните за гледайния, лайкове и коментари на проектите и от Гледай да не бъркаш насам? Търсех ги вчера, но без успех. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Ти имаш ли запазени данните за гледайния, лайкове и коментари на проектите и от Гледай да не бъркаш насам? Търсех ги вчера, но без успех. 

Само за първия ден ли? Мога да ти кажа само гледанията по спомен.

Гледай да не бъркаш - 243k

Ангелите плачат - 267k

Дали ще те оставя - около 210k-220k, не помня точно

Много съм добра- 257k

Да вдигнем шум - към 230k някъде

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Само за първия ден ли? Мога да ти кажа само гледанията по спомен.

Гледай да не бъркаш - 243k

Ангелите плачат - 267k

Дали ще те оставя - около 210k-220k, не помня точно

Много съм добра- 257k

Да вдигнем шум - към 230k някъде

Сериозно ли ангажираш мозъка си с помнене на подобни данни? 😯

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Сериозно ли ангажираш мозъка си с помнене на подобни данни? 😯

Не ми се налага да го ангажирам. Той естествено ги помни щом става въпрос за сектантската Кралица. :D

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

"Добре ли си" с 5 млн. за 20 дни!

 

 

А като се сетя каква лятна идва... 🤪🤪🤪

На Ема и трият фен клиповете, на Галя не. 

Иначе Добре ли си се развива точно като Изтрезняваш ли като гледания, въпреки, че е проект на по високо ниво и в дует с Миле. Можеше да задържи по дълго големи гледания. 

Следващата вероятно ще е в стила на Феноменален. Те са и най успешно в дългосрочен план. 

А какво стана със Стоп? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Иначе Добре ли си се развива точно като Изтрезняваш ли като гледания, въпреки, че е проект на по високо ниво и в дует с Миле. Можеше да задържи по дълго големи гледания. 

По-силно върви от "Изтрезняваш ли" - на Преслава нямаше и 6 млн. за месец, а Галена и Миле ще имат и повече. 

Иначе от Пайнер изтрили другото фен клипче с 80к на Добре ли си, но това по-голямото не го пипат... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът може отчасти да е и заради бременността. Беше казала навремето, че след първото си раждане имала трудности с пеенето известно време. Но това с хигиената на гласа, пушене, пиене и т.н. е непростимо за човек, който си изкарва хляба от това. Много певици се интересуват много повече от външния си вид (и се докарват до плашила с всякакви процедури), а не ги еня за нещото, върху което се гради цялата им кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...