Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

п.с. Какво пак се втурнаха да бълват? Много ме дразнят - всеки път дремят по два-три месеца и изведнъж всички се юрнат да пускат.

Винаги така става. Много тъпа "фирмена политика".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Доста критика поема Деса за промяната в гласа и визията си. Чак ми става жал. Ако претърпи крах доста ще се демотивира като я познавам... 

Каква жена и гласище беше... Не съм предполагал, че за 2 години може толкова да се амортизира... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слънцето целуна каменния кей,

лодката ти виждам надалече.

Клонки от маслини вятърът люлей,

те ли ми шептяха цяла вечер?

Поклонете се пред този хит! :1000(34):

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Доста критика поема Деса за промяната в гласа и визията си. Чак ми става жал. Ако претърпи крах доста ще се демотивира като я познавам... 

Каква жена и гласище беше... Не съм предполагал, че за 2 години може толкова да се амортизира... 

Прекалено я солите. В този проект всичко е на ниво, дори и визията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Mr. Greshen каза:

Прекалено я солите. В този проект всичко е на ниво, дори и визията. 

Ами преди я намирах на нива над останалите чалгаджийки и като глас и като излъчване. Не я ли виждаш сега каква е свита, променена. Проекта наистина е на ниво, но липсват ангелския глас и харизмата и, за да стане хит. Просто липсва нещо... Иначе като лайкове върви добре. 10ка за 6 часа. Тя по принцип не е минавала 13ка за 24 часа. С този ще ги мине. Не е проблема в проекта. Проблема е в нея. Остави ме мен, във фб страницата си каква храна поема.. Личи си, че не само аз виждсме, че не е същата. Толкова ли е трудно да спре да пуши и да пие. Много кръчмарско звучи... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Beat. каза:

Брой участия от Пайнер за първите 4 месеца от 2019-та. Инфо от сайта на Планета.

Емануела - 63
Преслава, Анелия - 47
Галена, Джена, Джулия - 45
Галин - 44
Деси Слава - 41
Теди Александрова - 38
Яница - 37
Кали - 32
Емилия, Джордан, Борис Дали - 29
Фики - 24
Илиян - 23
Ваня - 19
Мария - 14
Милко Калайджиев - 12
Татяна - 11
Райна - 8
Роксана, Тони Дачева, Ивана - 7
Соня Немска, Нелина, Магда, Гергана - 6
Устата, Трио Сопрано, Малина, Константин, Глория, Димана - 5
Йоргос Ясемис, Денис - 4
Юнона, Марина Тошич, Ани Хоанг - 3
DJ Живко Микс, Радо Шишарката - 2
Валя, Екстра Нина, Есил Дюран, Крисия D - 1

При Райна има и още 15 частни партита и концерти, така че не я мислете. Плюс почивката през януари, за 3 месеца не е зле, без налагане и пробутване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gogo каза:

Обаче погледа на Софка към Преслава е един път.  :1000(29):

http://store.picbg.net/pubpic/B8/34/39b9e74a4389b834.gif

Kondomcho:

:1000(29):

20190510_223752.jpg.183ae22f1161127726d654b8f99a412f.jpg

Кондомът предвижда, че новата песен на Таня Маринова ще се превърне в хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, MrKidGSA каза:

При Райна има и още 15 частни партита и концерти, така че не я мислете. Плюс почивката през януари, за 3 месеца не е зле, без налагане и пробутване. 

Всичките имат някакви частни партита, но пък 15 за Райна... Малко се поизхвърли... Можеш ли да докажеш подобна цифра. Вероятно не :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Всичките имат някакви частни партита, но пък 15 за Райна... Малко се поизхвърли... Можеш ли да докажеш подобна цифра. Вероятно не :)

Имах предвид, че общо частните партита + концертите за този период са около 15.  :) 

п.п. Деса избухна. Куплетите и този глас са нещо страшно. Сбъдна ми се желанието и си имаме "Мръсни поръчки" 2 (в припевната част).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм просто късметлийка. Коцето качил клипче как пее песен на Васил Найденов и му писах коментар,че е много готин в клипчето и че имам резервация вече за 24 май и той го харесал. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, MrKidGSA каза:

Имах предвид, че общо частните партита + концертите за този период са около 15.  :) 

п.п. Деса избухна. Куплетите и този глас са нещо страшно. Сбъдна ми се желанието и си имаме "Мръсни поръчки" 2 (в припевната част).

Кой глас. Само аз ли чувам изтормозено кръчмарско виене🤭

Иначе проекта е добър. Постарала се е кака ви

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме радва гласа й този път. Може би защото буквалното й кръчмарско виене от участия ме беше стресирало и са все по-малко случаите като този, в който улавям нещо от старата Десислава. Винаги може да се желае още, разбира се. Все пак говорим за Ангелския глас.

Реално погледнато, като изключим трите й самостоятелни диаманта от новата Пайнерска ера- Не го прави, В друг живот, И на всички като тебе- това новото е директно след тях откъм ниво. Разби Деската този път.

НО все още имам някои желания по отношение на прогреса й след кошмарната 2018. И все пак засега нека се радваме, че не е забравила какво значи качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Аз съм просто късметлийка. Коцето качил клипче как пее песен на Васил Найденов и му писах коментар,че е много готин в клипчето и че имам резервация вече за 24 май и той го харесал. :P

Харесал е всички коментари, кое е специалното 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Харесал е всички коментари, кое е специалното 😁

Не е харесал всички. На мен е харесал веднага като го написах, а отскоро не беше харесвал коментари, на мен за пореден път ме забелязва в инстаграм и фейса си. :P

Toй пътува за Пловдив днес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , gogo каза:

Обаче погледа на Софка към Преслава е един път.  :1000(29):

http://store.picbg.net/pubpic/B8/34/39b9e74a4389b834.gif

Изобщо не гледа към нея. Някъде в земята по-скоро. Преса пък е като анимационен герой.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Емилия и Теофиков много бързо паднаха гледанията им, онзи ден 300К, вчера - петък 198К. Дали не са купували?

И при Преслава и Галена стана така. И при Галин и Лидия, но те пак ги задържаха дълго на 100ка.

Не мисля, че са купували. За 8 дни имат 50ка лайка. А и никога не са правили по 500ка,така че беше време да паднат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешната класация може и да не е пълноценна. Ванеса вече втори ден я няма, а Десислава първи. Мелето нещо беше обяснявал, че понякога има такива бъгове.

Аз за ДС се надявах да си мине личния рекорд от 257k за самостоятелна песен, а сега гледам, че тя е на път да си мине цялостния рекорд за каквато и да е песен с нейно участие. Браво, когато се накани да пусне добър проект хората й го оценяват. Представям си ако беше разбила с нещо на нивото на Не го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Днешната класация може и да не е пълноценна. Ванеса вече втори ден я няма, а Десислава първи. Мелето нещо беше обяснявал, че понякога има такива бъгове.

Аз за ДС се надявах да си мине личния рекорд от 257k за самостоятелна песен, а сега гледам, че тя е на път да си мине цялостния рекорд за каквато и да е песен с нейно участие. Браво, когато се накани да пусне добър проект хората й го оценяват. Представям си ако беше разбила с нещо на нивото на Не го прави.

Да, коментираме го с Мелето в Клуб Попнейбъл. Дано да влезе за утре, че иначе няма да се впише с големите си гледания. Виж Таня Маринова беше направила 120ка премиерно,а влиза чак на третия ден с некви 60...

Иначе проект на нивото на Не го прави няма да видим, защото самата ДесиСлава небе на нивото от 2015 като визия и глас. Не чуваш ли, че пее плътно и кръчмарско. Не звучи изобщо нежно и поп като преди... 

Иначе Вторник беше вече минава 310ка

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Да, коментираме го с Мелето в Клуб Попнейбъл. Дано да влезе за утре, че иначе няма да се впише с големите си гледания. Виж Таня Маринова беше направила 120ка премиерно,а влиза чак на третия ден с некви 60...

Иначе проект на нивото на Не го прави няма да видим, защото самата ДесиСлава небе на нивото от 2015 като визия и глас. Не чуваш ли, че пее плътно и кръчмарско. Не звучи изобщо нежно и поп като преди... 

Иначе Вторник беше вече минава 310ка

Може и да видим такъв проект, но след подходящата вокална подготовка, а и за подходящата песен- нещо повече поп. Аз не съм на мнение, че й е съвсем кръчмарски гласа в новата. Тя и преди го е къдрила така като за механата, песента донякъде го изисква. Но според мен се усеща и ангелското, което не може да се каже за Много съм добра и Да вдигнем шум, например. Хем е песен на Деси Слава, хем с нея може да пробие и в дискотеките.

За визията всъщност така и не съм отбелязал колко добре изглежда с всички освен 'жълтата'. Този клип все едно наистина го е снимала на два пъти. А жълтата е много ковренска и с тия лоши погледи ми напомня на Казваш, че ме обичаш- навярно това е причината да започне да ме кефи хаха. А че на лицето си е правила разни работи след раждането- факт. Но на кадрите с 'крилата' си е като старата Деси Слава.

И за да не бъдат само четки от мен- силно се надявам да пусне вече нещо поп, пък дори и без клип. Стига само с тая чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче наистина какъв е тоя глас от Деса? Така я чух да пее за първи път Две сърца на турнето на ФенТВ. 

Отвратително.  И тя се обезличава. Това преди 8 години е било. А вече и песни записва по този начин. А е едва на 40. До 60 глас няма да й остане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...