Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Gadinata каза:

Теда не си обновява често участията във Фейса, не са редовни. Съдя по това, че докато бях в София имаше участие в Eleven на първи април, което не е вписано. 

Тя има по 3-4 на седмица. В сайта на Планета ги качват няколко дни по-рано, рекламират ги и по ТВ.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, asylum каза:

Тя има по 3-4 на седмица. В сайта на Планета ги качват няколко дни по-рано, рекламират ги и по ТВ.

Това са празни приказки, ако не можеш да го докажеш черно на бяло. За Деса знаем, че е кралица на частните партита и сватби, които не се вписват във фейса. Поне по 4-5 месечно:clap:

Всяка има по някое невписано участие. Следи и ги по Планета и си води записки, че другия път като спориш, да бъдеш по подготвен и адекватен:flex:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покъртителен кадър от Десислава. Дори този дето пусна за Много съм добра беше по-хубав. Дано да не говори за целия проект.

Както и да е, влязох да отбележа колко приятно изненадан съм, че Ванеса върви към премиерни 24h на нивото на Топ имената. Присъствието в Пайнер и необичайния псевдоним си вършат работата чудесно, а и песента е зарибяваща. Все пак и аз се надявам на даден етап да си смени името с нещо по-сериозно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

Това са празни приказки, ако не можеш да го докажеш черно на бяло. За Деса знаем, че е кралица на частните партита и сватби, които не се вписват във фейса. Поне по 4-5 месечно:clap:

Всяка има по някое невписано участие. Следи и ги по Планета и си води записки, че другия път като спориш, да бъдеш по подготвен и адекватен:flex:

Палячо. Няма да се занимавам с тебе. 

Това го чух наскоро на ретро парти, добре се прие:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gadinata каза:

Теда не си обновява често участията във Фейса, не са редовни. Съдя по това, че докато бях в София имаше участие в Eleven на първи април, което не е вписано. 

Може да е било скрито от Пайнера, за да не дава процент... 

https://vimeo.com/paynershow

Тук където качват всички пайнерски участия инфото е 1:1 с това от ФБ. 

Преди се качваха в сигнал.бг всички изминали участия, но не знам дали вече някой се занимсва. 

 

@asylum, да, палячо съм, че и те ползвам от снощи за собственото си цирково шоу, да правя смях на гърба ти с изцепките ти. Утре ще решиш, че и Тиана е с повече участия и хитове. Мисли преди да пишеш, особено когато се касае за неща, които могат да се п🤥роверят

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Не ме занимавай” е най-новото видео в хит парада на телевизия “Планета” и в официалния канал PlanetaOfficial в YouTube. “Не ме занимавай” е песента, с която в каталога на “Пайнер” се появява едно ново име – Малката. Коя е тя? Звучи познато, а всъщност е толкова различна! Младата певица подписа преди известно време договор с музикалната компания. Оказа се, че не може да продължава с популярното си сценично име, блокирано от предишните й продуценти. 
Ваня Стоянова не би могла да използва и собственото си име, защото в “Пайнер” вече има една утвърдена певица с това име. Затова тя обяви на почитателите си в Instagram, че очаква от тях идеи за нов артистичен псевдоним. Сред всички получени предложения, като по-различно се открои Малката. Това е името, което веднага “легна на сърце” и на самата певица. Малката вярва, че почитателите й ще подкрепят нейния избор и ще приемат със задоволство новите й песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи този безумен псевдоним ще е за постоянно... Айде, тя наистина е малка, ама тия от "Пайнер" толкова ли не могат да разберат колко е нелепо това?! И примерно се задържи на музикалната сцена, след 10 и повече години как би изглеждал този псевдоним? Още по-безумен. Плюс това, как виждат едно голямо име да се назовава по този начин? Защото момичето има потенциал и със сигурност от "Пайнер" биха искали да стане от нея харесвам изпълнител. Но с тази простотия сякаш я обричат на не дотам сериозно отношение към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Значи този безумен псевдоним ще е за постоянно... Айде, тя наистина е малка, ама тия от "Пайнер" толкова ли не могат да разберат колко е нелепо това?! И примерно се задържи на музикалната сцена, след 10 и повече години как би изглеждал този псевдоним? Още по-безумен. Плюс това, как виждат едно голямо име да се назовава по този начин? Защото момичето има потенциал и със сигурност от "Пайнер" биха искали да стане от нея харесвам изпълнител. Но с тази простотия сякаш я обричат на не дотам сериозно отношение към нея.

Тя сама си го е избрала и се е обрекла... 

Да беше ВаниСлава😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Slavi каза:

Тя сама си го е избрала и се е обрекла... 

Да беше ВаниСлава😂

Да, но продуцентите са именно за това - да дават насоки, особено на по-младите и неопитните. 

А има много вариации за подходящ псевдоним в основата на името Ванеса - я някаква двойна буква, я нещо друго в допълнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой участия от Пайнер за първите 4 месеца от 2019-та. Инфо от сайта на Планета.

Емануела - 63
Преслава, Анелия - 47
Галена, Джена, Джулия - 45
Галин - 44
Деси Слава - 41
Теди Александрова - 38
Яница - 37
Кали - 32
Емилия, Джордан, Борис Дали - 29
Фики - 24
Илиян - 23
Ваня - 19
Мария - 14
Милко Калайджиев - 12
Татяна - 11
Райна - 8
Роксана, Тони Дачева, Ивана - 7
Соня Немска, Нелина, Магда, Гергана - 6
Устата, Трио Сопрано, Малина, Константин, Глория, Димана - 5
Йоргос Ясемис, Денис - 4
Юнона, Марина Тошич, Ани Хоанг - 3
DJ Живко Микс, Радо Шишарката - 2
Валя, Екстра Нина, Есил Дюран, Крисия D - 1

  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Beat. каза:

Брой участия от Пайнер за първите 4 месеца от 2019-та. Инфо от сайта на Планета.

Емануела - 63
Преслава, Анелия - 47
Галена, Джена, Джулия - 45
Галин - 44
Деси Слава - 41
Теди Александрова - 38
Яница - 37
Кали - 32
Емилия, Джордан, Борис Дали - 29
Фики - 24
Илиян - 23
Ваня - 19
Мария - 14
Милко Калайджиев - 12
Татяна - 11
Райна - 8
Роксана, Тони Дачева, Ивана - 7
Соня Немска, Нелина, Магда, Гергана - 6
Устата, Трио Сопрано, Малина, Константин, Глория, Димана - 5
Йоргос Ясемис, Денис - 4
Юнона, Марина Тошич, Ани Хоанг - 3
DJ Живко Микс, Радо Шишарката - 2
Валя, Екстра Нина, Есил Дюран, Крисия D - 1

Сакън! Теди я има едно на месец, я не! :D

От Татяна надолу не е ясно как оцеляват... Че отчитат и половината. 

Емануела си е патентовала името отдавна.

Новото попълнение на Dipason Records – Тиана, представи първото си видео в ефира на ФЕН ТВ, озаглавено „Аз съм ти проблемът“. Изпълнителка получи името си след специална игра, проведена в социалните мрежи, в която се включиха над 540 участници с близо 1600 предложения. Сред многото интересни идеи певицата и продуцентите ѝ единодушно се спряха на името Тиана. То бе дадено единствено от Десислава Павлова от Асеновград, която спечели специалната награда – уикенд за двама в Сандански.

 

Младата надежда на Diapason Records призна, че изборът бил изключително труден и добави: „Благодаря на всеки един от вас за активността и чудесните предложения!“

Тя разкри, че ден преди да се случи това, се срещнала с нумеролог. Той й обяснил, че това име се свързва със свободолюбиви хора, които ги очаква голям късмет във всяко начинание. „Искрено се надявам да ми донесе късмет и успехи!“, сподели чаровната певица.

Тиана е родена в Гоце Делчев. От малка е увлечена по музиката. Получава безкрайна подкрепа от своите родители и най-вече от своята майка, която свири на акордеон. Още от дете тя започва да свири на пиано. Пее в училищния хор, а когато навършва 16 години, става част от оркестър „Пирински ритми“.

Изпълнява еднакво добре попфолк, фолклор, балканска музика, естрада и поп. Тя е дива, атрактивна, стреми се да живее на високи обороти и освен това е изключително позитивна. Ето защо заедно с продуцентите от Diapason Records избират първата й песен да е с горещи ритми и провокативен текст. В

„Аз съм ти проблемът“ певицата ясно заявява, че е от жените, които знаят какво искат. Тиана не крие, че по време на снимките получила огромна подкрепа от целия екип. „Бях притеснена в началото, защото за първи път работя с тях. Но всички са изключителни професионалисти и толкова много се постараха да ме предразположат, че не усетих как мина снимачния процес.“, сподели изпълнителката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, ice_hot_sm каза:

Да, но продуцентите са именно за това - да дават насоки, особено на по-младите и неопитните. 

А има много вариации за подходящ псевдоним в основата на името Ванеса - я някаква двойна буква, я нещо друго в допълнение. 

Тук си прав. А и тя не е някое 17 год. котенце, за да запопне с подобен псевдоним... 

Можеше да е Vanilla, Vannesa и куп други интересни имена. Не знам кой фен я е посъветвал подобно безумие... 

преди 53 минути, Beat. каза:

Брой участия от Пайнер за първите 4 месеца от 2019-та. Инфо от сайта на Планета.

Емануела - 63
Преслава, Анелия - 47
Галена, Джена, Джулия - 45
Галин - 44
Деси Слава - 41
Теди Александрова - 38
Яница - 37
Кали - 32
Емилия, Джордан, Борис Дали - 29
Фики - 24
Илиян - 23
Ваня - 19
Мария - 14
Милко Калайджиев - 12
Татяна - 11
Райна - 8
Роксана, Тони Дачева, Ивана - 7
Соня Немска, Нелина, Магда, Гергана - 6
Устата, Трио Сопрано, Малина, Константин, Глория, Димана - 5
Йоргос Ясемис, Денис - 4
Юнона, Марина Тошич, Ани Хоанг - 3
DJ Живко Микс, Радо Шишарката - 2
Валя, Екстра Нина, Есил Дюран, Крисия D - 1

А като се има впредвид, че цял месец ДесиСлава почиваше. 41 участия за 3 месеца. Ако не беше почивала, щеше да е след Емануела вероятно. 

 

Прави впечатление, че Джулия много е дръпнала. А ние обсъждаме как за нищо не ставала, докато Коя е с участията на Галош и Нова Десислава... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Ето този кадър е далеч по приличен. Дано това да е и обложката. 

Щом пуска в 15:00 парчето, вероятно ще има и друга премиера в по късните часове... 

Десита и Лидия би трябвало да са днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Тук си прав. А и тя не е някое 17 год. котенце, за да запопне с подобен псевдоним... 

Можеше да е Vanilla, Vannesa и куп други интересни имена. Не знам кой фен я е посъветвал подобно безумие... 

А като се има впредвид, че цял месец ДесиСлава почиваше. 41 участия за 3 месеца. Ако не беше почивала, щеше да е след Емануела вероятно. 

 

Прави впечатление, че Джулия много е дръпнала. А ние обсъждаме как за нищо не ставала, докато Коя е с участията на Галош и Нова Десислава... 

Дръпнала е, защото Женя Димова я пробутва здраво. Мои познати собственици на ресторант са искали да поканят Джена, но оная от Пайнер им пробутала Джулия. Миналата година пак имаше подобни сеири.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев според мен купува гледания на тия, които продуцира. "Акула" изведнъж качи гледанията си в понеделник (най-слабият ден) и изведнъж спадат с 70к в четвъртък.

Ванеса пък ще има към 300 хиляди - адски странно е. 

Но мнението ми не е сигурно, просто предположение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Дръпнала е, защото Женя Димова я пробутва здраво. Мои познати собственици на ресторант са искали да поканят Джена, но оная от Пайнер им пробутала Джулия. Миналата година пак имаше подобни сеири.

Тя така наложи Преса и Галена преди 15 години. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Тя така наложи Преса и Галена преди 15 години. :D

Може, но те поне се отличаваха с нещо - песни, клипове, глас, визия.

Тази от Белослав е пълна безличница.

п.с. Какво пак се втурнаха да бълват? Много ме дразнят - всеки път дремят по два-три месеца и изведнъж всички се юрнат да пускат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...