Jump to content



Емануела и Илиян - Я се успокой


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Slavi каза:

1. Мина модата да се пее за курви и парцали

2. Един от най големите и общи парцали да пее за курви е нелепо. Трудно някой може да я стигне по :)лък. Винаги най големите парцали в попфолка са пяли тези текстове. 

3. Заради тези текстове чалгата влезе в клубовете и излезе от дома на нормалните българи. И таман малко да се поизчисти от тази гнусотия, и пак певици като Емануела, Яница и други мекотели ще се върнат към тях. Язък за труда на певици като Галена, Преслава, Деса, Глория, Ивана, Анелия, които са налагали по романтична линия на текстовете през годините. Заради песни като тази на Емануела се слагат етикети на чалгата... 

Е, ти ще изкараш, че Ема диктува модата във фолка. Вече не излизат толкова често курвенски песни, имат си публика. А и щом се наложи тази вълна, значи е имало интерес за нея. Просто прекалиха и се уеднаквха, не остана какво да се слуша. Добре, че отшумя! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Е, ти ще изкараш, че Ема диктува модата във фолка. Вече не излизат толкова често курвенски песни, имат си публика. А и щом се наложи тази вълна, значи е имало интерес за нея. Просто прекалиха и се уеднаквха, не остана какво да се слуша. Добре, че отшумя! 

Модата диктуват имената от А групата. Ако това нещо се превърне в тотален хит, въпрос на време е Яници и други простакеси пак да ни засипят с простотиите си. Че тя една Теди Александрова успя за известен период да диктува модата и Анелия и Галена тръгнаха по нейния път, че топ име като Емануела ли да не може. Сякаш малко време с Ася и Оцко диктуваха модата и Пайнерки не знаеха от къде им е дошло... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Модата диктуват имената от А групата. Ако това нещо се превърне в тотален хит, въпрос на време е Яници и други простакеси пак да ни засипят с простотиите си. Че тя една Теди Александрова успя за известен период да диктува модата и Анелия и Галена тръгнаха по нейния път, че топ име като Емануела ли да не може. Сякаш малко време с Ася и Оцко диктуваха модата и Пайнерки не знаеха от къде им е дошло... 

"Една птичка лястовичка не прави" :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма с песента на Анелия и не знам какво толкова хейтите , обаче това ще гърми. Песента е ударна и провокативна, Емануела няма слабо.

Относно парцалите и Преслава и Галена.... айде сега да си припомним коя какво лапаше във ваната и коя беше участничка в свади из Слънчев Бряг и дискотеки в София, коя беше гадже на известна мутра и в момента пак е с мутра, та чак и дете му е родила? Щото Преслава е същия долен парцал, разликата е, че по началото не беше такава, но от както отслабна не можеш я позна каква е лицемерна и нагла парантия. Никоя от тия дето сте ми ги изброили не е за пример. Глория какъв пример ще е, като навремето обслужваше в леглото Жоро Илиев и си е въобразявала , че ще станат мъж и жена, пък той както и Коко Динев в съвремието просто си ебеше чалга певици наред. Анелия и Емилия не минаха през Коко, че и дете не му родиха ли? Че и Нелина е била с него.

Емилия кога е била с някой дето не е бизнесмен, включително и сегашния и? Особено по клиповете и винаги си личи...за последния яко го е издоила. Как па веднъж не се влюбиха в някой нормален, все едни такива с дебели вратове и портфейли...

Ай сега баш дъртите курви не ми ги позлатявайте. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, alisali1234 каза:

Нищо общо няма с песента на Анелия и не знам какво толкова хейтите , обаче това ще гърми. Песента е ударна и провокативна, Емануела няма слабо.

Относно парцалите и Преслава и Галена.... айде сега да си припомним коя какво лапаше във ваната и коя беше участничка в свади из Слънчев Бряг и дискотеки в София, коя беше гадже на известна мутра и в момента пак е с мутра, та чак и дете му е родила? Щото Преслава е същия долен парцал, разликата е, че по началото не беше такава, но от както отслабна не можеш я позна каква е лицемерна и нагла парантия. Никоя от тия дето сте ми ги изброили не е за пример. Глория какъв пример ще е, като навремето обслужваше в леглото Жоро Илиев и си е въобразявала , че ще станат мъж и жена, пък той както и Коко Динев в съвремието просто си ебеше чалга певици наред. Анелия и Емилия не минаха през Коко, че и дете не му родиха ли? Че и Нелина е била с него.

Емилия кога е била с някой дето не е бизнесмен, включително и сегашния и? Особено по клиповете и винаги си личи...за последния яко го е издоила. Как па веднъж не се влюбиха в някой нормален, все едни такива с дебели вратове и портфейли...

Ай сега баш дъртите курви не ми ги позлатявайте. 

Точно така. Пред всички тия, изключая Галена, Емануела е светица. 

По тоя повод ще се напъна да изслушам цялата песен, може пък да ми хареса повече. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В живота си може да са всякакви, но в творчеството си поне не го демонстрират. Емануела изглежда и лъха на евтина застаряваща стриптизьорка. По вършана е от всичките споменати от теб на куп... С такъв скандал и стартира навремето. Другите поне не ги оставят на олтара. Емануелица ни една свекърва не я ще. 

Емилия поне влага в добри проекти, а не като проектите на Емануела, приличащи на реклама на момичета на повикване. Тук изобщо не коментирахме коя каква е в живота си, а какво предлага като продукция. Не знам Емануела вярва ли си на нещата, за които пее или просто търси интересни фрази, за да се хареса. Дано е второто, щото ако е първото, е за съжаление. 

Деса като се хваща по любов, а не по портфейл, спечели ли нещо. Не, напротив, кариерата и се срива. Вместо да вложи в проект, влага в хобито и лайфстайла на гаджето си. Колежките и какви проекти правят, а тя не знае къде се намира. 

Глория заради един Жоро Илиев я изядохте. Това беше преди 15 години. Влюбила се е. Такива мъже намират сили и самочувствие да се пробват с фолкаджийките, в такива се влюбват. Повечето неуспели мъже нямат самопувствие да ги заговорят дори, а камо ли да успеят да ги впечатлят. Дай като са богати, да бягат от тях, за да не ги помислят за златотърсачки. Реално никоя жена няма да откаже висок стандарт на живот. Да не са само чалгаджийките. Млади момичета в студентски се перат за 2 линии кокаин. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото и аз като я чух не ми хареса,но реших да и дам шанс и си я пуснах 2ри път и от тогава не съм я спирал.Емануела е просто върхът и с Илиян се допълват.Доста интересен проект се е получил.Малко повече време му трябва,за да се наложи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , hrsata каза:

В началото и аз като я чух не ми хареса,но реших да и дам шанс и си я пуснах 2ри път и от тогава не съм я спирал.Емануела е просто върхът и с Илиян се допълват.Доста интересен проект се е получил.Малко повече време му трябва,за да се наложи!

И мен почна да ме кефи много. Така беше и с Без чувства. Но още не разбирам какво пеят, все тая, важното е да звучи добре и да те кара да играеш :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално ме зариби! Цяла сутрин я слушам. 

Тая година Емица кърти с две интересни песньовки - предната още не ми е омръзнала. Певица на годината! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна слаба песен за Емануела. От напъни за оригиналност и непременно  максимално ротиране по клубовете тя залита все повече към крайно тъпи проекти. Илиян и той от година на година става все по-неприятен откъм пеене и цялостно присъствие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...