Jump to content



Емануела и Илиян - Я се успокой


Препоръчани коментари

Да са чували за цензура? Не ги ли е срам да пеят подобни цинизми? Директно си ги цепят вече. Сигурно следват к*р, п*тка, педе*ас и пр. Затова чалгата е на това ниво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боклуците са готови всичко да изпеят, за да случат нс хит. Непоносими. Смъкват нивото в чалгата. Иначе има зарибяващ саунд и аранжимент. Дано не стане хит, но като знам вкусовете на таргет 18-25...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не очаквах песен на Ганев да ми звучи като дуета на Галин с Емануела "5, 6, 7, 8". Песента като за Илиян е нещо по-различно, при Емануела минава и заминава. Със сигурност един от най-слабите проекти на Емануела и като песен и като видео, а аз и нищо този път не очаквах, де. Само като видях, че ще е дует с Илиян и веднага ми стана ясно.... Ако е била за Преслава и Илиян, много добре, че не са я направили. Текста няма да го коментирам, то просто се вижда колко е пошло всичко в самия проект този път. По-скоро съм разочарован от Емануела.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Емануела, но Илиян е непоносим. Нито мога да го гледам, нито слушам. Текстът е прекалено елементарен и на ниско ниво, затова и подозирам, че може да се хареса на масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Боклуците са готови всичко да изпеят, за да случат нс хит. Непоносими. Смъкват нивото в чалгата. Иначе има зарибяващ саунд и аранжимент. Дано не стане хит, но като знам вкусовете на таргет 18-25...

Подкрепям.Абсолютно вярно,преди години в самото начало на поп фолка си пишеха сами текстовете и песните бяха качествени.Както има една приказка,всичко е до време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е, това пред дуетите на Галена и Емилия е направо смешка, а Емануела колкото и да я харесвам, скоро заедно с Анелия ще са по-безинтересни и от Арти, не съм убеден дали неговите песни не остават по-дълго в паметта на слушателя вече... Толкова си вредят с това бълване, че нямам коментар. Видеото е супер евтино, Илиян не ми се коментира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие като извадени от някое църковно училище сте обаче.... 90% от вас случат и рап, в който се пеят много по-долни неща от една дума "курви", но изпято от Емануела ви е като най-гнусното и пошло нещо. Айде без двойни стандарти. Цензура ще има за TV, в интернета за какво да има? Айде стига глупости, сякаш съм във монашески форум...ебахти възмутените..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , alisali1234 каза:

Вие като извадени от някое църковно училище сте обаче.... 90% от вас случат и рап, в който се пеят много по-долни неща от една дума "курви", но изпято от Емануела ви е като най-гнусното и пошло нещо. Айде без двойни стандарти. Цензура ще има за TV, в интернета за какво да има? Айде стига глупости, сякаш съм във монашески форум...ебахти възмутените..

1. Мина модата да се пее за курви и парцали

2. Един от най големите и общи парцали да пее за курви е нелепо. Трудно някой може да я стигне по :)лък. Винаги най големите парцали в попфолка са пяли тези текстове. 

3. Заради тези текстове чалгата влезе в клубовете и излезе от дома на нормалните българи. И таман малко да се поизчисти от тази гнусотия, и пак певици като Емануела, Яница и други мекотели ще се върнат към тях. Язък за труда на певици като Галена, Преслава, Деса, Глория, Ивана, Анелия, които са налагали по романтична линия на текстовете през годините. Заради песни като тази на Емануела се слагат етикети на чалгата... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

1. Мина модата да се пее за курви и парцали

2. Един от най големите и общи парцали да пее за курви е нелепо. Трудно някой може да я стигне по :)лък. Винаги най големите парцали в попфолка са пяли тези текстове. 

3. Заради тези текстове чалгата влезе в клубовете и излезе от дома на нормалните българи. И таман малко да се поизчисти от тази гнусотия, и пак певици като Емануела, Яница и други мекотели ще се върнат към тях. Язък за труда на певици като Галена, Преслава, Деса, Глория, Ивана, Анелия, които са налагали по романтична линия на текстовете през годините. Заради песни като тази на Емануела се слагат етикети на чалгата... 

Вярно с оригинала. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...