Jump to content



Всичко за Popnable в една тема (Q&A)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, meleto каза:

Най-добрият вариант е да се сигнализират повтарящите и да се слеят, както направи с другите 4 или колкото бяха. 

По принцип и дуетните могат да се раздробят. Например:

Иван и Петкана имат общ профил.

- Ако Иван или Петкана нямат самостоятелен профил се създават. После общият профил на Иван и Петкана се заявява като дублиран към някой от самостоятелните профили, например на Иван. После се добавя към дадена песен и Петкана.

- Ако имат самостоятелни е същото, само че няма да се създават предварително. Директно се заявява като дублиран и тн. 

Сега погледнах двата профила на Паделис Паделидис. Въпреки, че на единия там пише, че е дублиран, песните си стоят там, а не са се прехвърли към другия. Като цъкнах на самите песни, не се водят на никой артист. Като цъкна да добавя артист ми излизат всички артисти от всички държави... Доста трудно бих го открил сред хиляди артисти. 

 

Предлагам се за модератор на българския и гръцкия раздел, ако има мод панел изобщо. Смятам, че бих бил доста полезен и вероятно ще ми е по лесно да коригирам неточностите. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Сега погледнах двата профила на Паделис Паделидис. Въпреки, че на единия там пише, че е дублиран, песните си стоят там, а не са се прехвърли към другия. Като цъкнах на самите песни, не се водят на никой артист. Като цъкна да добавя артист ми излизат всички артисти от всички държави... Доста трудно бих го открил сред хиляди артисти. 

 

Предлагам се за модератор на българския и гръцкия раздел, ако има мод панел изобщо. Смятам, че бих бил доста полезен и вероятно ще ми е по лесно да коригирам неточностите. 

 

За съжаление, не е разработвана логика за модератори. И това е в бъдещите планове. 

А за кои профили говориш, че не са се прехвърлили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

За съжаление, не е разработвана логика за модератори. И това е в бъдещите планове. 

А за кои профили говориш, че не са се прехвърлили?

Toва е дублирания профил. 

Песните си стоят в него, а не са се прехвърлили в другия профил на Паделис. 

Ето и скрийншот на някоя от песните в профила. Стои без Артист. А като искам да добавя артист ми излизат хиляди артисти от всички държави. 

Screenshot_20190525_004823_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190525_004836_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190525_004909_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...