Jump to content



Всичко за Popnable в една тема (Q&A)


Препоръчани коментари

преди 32 минути, Slavi каза:

Ами двоен е. Добавил си изброените от мен още същия ден, а на Деса и Малката не си. Малката уж вчера е добавена, а днес пак я няма в класацията. Тоест 2та и най силни премиерни дни няма да бъдат отразени. И Деса не е ясно дали утре ще е в класацията, ако стане като с Малката и Таня Маринова... 

Таня Маринова е №10 днес. При Малката има бъг при добавянето. 

Друг вариант, който може да се обмисли е като излезе нова песен, да я пращате за добавяне, по този начин в края на деня ще бъде качена. Ще имам грижата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Таня Маринова е №10 днес. При Малката има бъг при добавянето. 

Друг вариант, който може да се обмисли е като излезе нова песен, да я пращате за добавяне, по този начин в края на деня ще бъде качена. Ще имам грижата.

Да, под номер 10 е, но не влезе на първия, нито на втория ден, а чак на третия. Първите 2 дни ако беше влязла щеше да е с по големи гледания. Тя влиза под номер 10 с 60ка,а реално има 250ка гледания. Тоест 190 ка не са отразени все едно. 

Имам притеснение, че Вторник беше няма да влезе и в утрешната. Иначе аз я добавих още снощи. Дано да греша де. Но реално само първите 2-3 дни има вероятност да усети първото място:D

A в седмичната ще отчете ли всичките направени гледания или само гледанията от момента, в който влезе в дневната класация. 

Когато добавих Оф Оф, забелязах, че системата е създала преди това артист Monkey&Fantasy group, а това реално са 2 различни артиста и за Оф Оф се създаде нов артист - Фентъзи Банд. Има ли как да се коригира това. Тоест да се разделят Монкей от Фентъзи Гроуп, после Фентъзи Гроупбда се редактира на Фентъзи Банд, каквото е новото име на оркестъра на Силвър. Не, че е важно, но ми се набиват на очи такива детайли🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Да, под номер 10 е, но не влезе на първия, нито на втория ден, а чак на третия. Първите 2 дни ако беше влязла щеше да е с по големи гледания. Тя влиза под номер 10 с 60ка,а реално има 250ка гледания. Тоест 190 ка не са отразени все едно. 

Имам притеснение, че Вторник беше няма да влезе и в утрешната. Иначе аз я добавих още снощи. Дано да греша де. Но реално само първите 2-3 дни има вероятност да усети първото място:D

A в седмичната ще отчете ли всичките направени гледания или само гледанията от момента, в който влезе в дневната класация. 

Когато добавих Оф Оф, забелязах, че системата е създала преди това артист Monkey&Fantasy group, а това реално са 2 различни артиста и за Оф Оф се създаде нов артист - Фентъзи Банд. Има ли как да се коригира това. Тоест да се разделят Монкей от Фентъзи Гроуп, после Фентъзи Гроупбда се редактира на Фентъзи Банд, каквото е новото име на оркестъра на Силвър. Не, че е важно, но ми се набиват на очи такива детайли🤣

Седмичните ще отчете всички гледания, независимо от дневната класация.

Може да се преименуват от страницата на изпълнителя. Може да се добавят нови изпълнители от Add Content.

Това прави проектът силен - когато разни такива детайли се забелязват от феновете. Ние сме 3 души, които модерират съдържанието, като 90% от проблемите са забелязани от потребители от какви ли не държави.

Сега се сещам как един сърбин ми беше писал, че нямало друга класация в Сърбия и е уникален сайтът. В много държави сайтът излиза в търсачките на Serbia Top 40, serbian charts... в много държави е такова положението, други като Сърбия - Куба, Ямайка,, Мароко, Египет и т.н. 

Един словенец пък ме светна, че има разлика между Словенска република (Словакия) и Словения. Имаше сума ти словашки изпълнители в словенския чарт. Или пък сума ти корейски изпълнители, бяха в японската класация. Просто хората правят този проект, защото няма как да не се допускат грешки. 

Скоро пък сума ти песни от Таджикистан изтрих, щото се оказаха скечове и пак по сигнал го забелязахме.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Промених Monkey&Fantasy Group само на Monkey, а после добавих  двете песни, които бяха в раздела на артиста и като песни на Fantasy Band,в чийто раздел до този момент беше само Оф Оф. Сега очакват одобрение. Утре ще проверя дали има промяна. 

 

Screenshot_20190511_151552_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jouey каза:

Има ли някакъв начин песните на Ванеса (Малката) да са на едно, а не да е разделена на 2 все едно са двама различни изпълнители?

ДА, могат да се прехвърлят песните в единия или другия профил. А дали псевдонимът ще е такъв и в бъдеще?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

ДА, могат да се прехвърлят песните в единия или другия профил. А дали псевдонимът ще е такъв и в бъдеще?

Очертава се май да остане така. :D

P.s Като цъкнеш на снимката на профила на Яница отваря песента на Мария и Елена - Тихо ?? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Jouey каза:

Очертава се май да остане така. :D

P.s Като цъкнеш на снимката на профила на Яница отваря песента на Мария и Елена - Тихо ?? :D

Къде е това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

ДАй ми пример?

На Галин Фараона в Попнейбъл показва 89,8 лайка, а в тубата 88ка. Правих топ 10 на Пайнерски клипове и във всички имаше разминавания. При някои беше от над 2000 лайка. 

Качих фен клип на Боже мой, който чака одобрение. За 2 дни е направил 120ка и от Алфа са казали, че няма да го трият. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

На Галин Фараона в Попнейбъл показва 89,8 лайка, а в тубата 88ка. Правих топ 10 на Пайнерски клипове и във всички имаше разминавания. При някои беше от над 2000 лайка. 

Качих фен клип на Боже мой, който чака одобрение. За 2 дни е направил 120ка и от Алфа са казали, че няма да го трият. 

Доколкото помня, информацията идва директно от YouTube  и се обновява на няколко часа. Така, че нямам представа защо има разминаване. Може би като се заема с класацията за лайкове ще прегледам дали всичко е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , meleto каза:

Доколкото помня, информацията идва директно от YouTube  и се обновява на няколко часа. Така, че нямам представа защо има разминаване. Може би като се заема с класацията за лайкове ще прегледам дали всичко е ок.

По странното е, че не в ютуб лайковете са повече, ами в попнейбъла. 

 

Днес има проблем в дневната. Пак като предния път, дето само по старите парчета бяха влезли. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

По странното е, че не в ютуб лайковете са повече, ами в попнейбъла. 

 

Днес има проблем в дневната. Пак като предния път, дето само по старите парчета бяха влезли. 

За съжаление, снощи YouTube са имали проблем с пращането на информацията. при тях е проблемът и няма какво да сторя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах, че Пусни го пак се води като албанско парче. Два пъти го едитвам, но все още си стои като албанско. Това, защото е качено в албански канал ли. Все пак песента си е на български и няма логика да участва в албаснкия чарт. И много от песните на Андреа например са качени в румънския канал на Кости, но са си с бг знаменце... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Забелязах, че Пусни го пак се води като албанско парче. Два пъти го едитвам, но все още си стои като албанско. Това, защото е качено в албански канал ли. Все пак песента си е на български и няма логика да участва в албаснкия чарт. И много от песните на Андреа например са качени в румънския канал на Кости, но са си с бг знаменце... 

Песента е в албански канал. Кости е композитор и не е толкова важно от коя държава произлиза каналът му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнал съм корекции в гръцкия попнейбъл, че работата е много зле. Повечето изпълнители ги има по 2 пъти. Например

ЙОРГОС САБАНИС

ЕЛЕНИ ФУРЕЙРА

ИЛИАС ВРЕТОС

ПАДЕЛИС ПАДЕЛИДИС

Засега съм забелязал тези и съм дал на опцията, че се дублират, но все още не е коригирано. Освен това има някои особености в произношението на гръцките букви. Например мп се чете Б, но използва ли се латиница, се пише с b, а не с mp. Нт се чете Д, но на латиница си е d, a не nt. Например Адонис Ремос, който е писан Аntonis Remos. Или Йоргос Сабанис, който е писан Georgios Sampanis. Паделис Паделидис, би следвало да е Padelis Padelidis, а не Pantelis Pantelidis. Не, че е болка за умиране, но и по назад бях казал, че такива неща ми се набиват на очи и ме дразнят. 😜

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Започнал съм корекции в гръцкия попнейбъл, че работата е много зле. Повечето изпълнители ги има по 2 пъти. Например

ЙОРГОС САБАНИС

ЕЛЕНИ ФУРЕЙРА

ИЛИАС ВРЕТОС

ПАДЕЛИС ПАДЕЛИДИС

Засега съм забелязал тези и съм дал на опцията, че се дублират, но все още не е коригирано. Освен това има някои особености в произношението на гръцките букви. Например мп се чете Б, но използва ли се латиница, се пише с b, а не с mp. Нт се чете Д, но на латиница си е d, a не nt. Например Адонис Ремос, който е писан Аntonis Remos. Или Йоргос Сабанис, който е писан Georgios Sampanis. Паделис Паделидис, би следвало да е Padelis Padelidis, а не Pantelis Pantelidis. Не, че е болка за умиране, но и по назад бях казал, че такива неща ми се набиват на очи и ме дразнят. 😜

По принцип ползваме конвертор на букви, ама не е много точен. А интересното е, че Гърция е една от малкото държави, от които нямаме много потребители и съответно не е имало кой да помага. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

По принцип ползваме конвертор на букви, ама не е много точен. А интересното е, че Гърция е една от малкото държави, от които нямаме много потребители и съответно не е имало кой да помага. 

Не са го надушили, не са го налазили, византийците мръсни:shifty:

Иначе аз ще ударя едно рамо, нали Гърция ми е като втора България. Ще ги редактвам като забележа неточности. Първо да се оправят артистите, че доста се дублират заради особеностите при изписването на имената им. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Не са го надушили, не са го налазили, византийците мръсни:shifty:

Иначе аз ще ударя едно рамо, нали Гърция ми е като втора България. Ще ги редактвам като забележа неточности. Първо да се оправят артистите, че доста се дублират заради особеностите при изписването на имената им. 

Аз ги одобрих. ;) Старите профили се маркират като дублирани и песните се местят.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Аз ги одобрих. ;) Старите профили се маркират като дублирани и песните се местят.

Ще слееш ли профилите на Малката/Ванеса?

P.s. Защо пак липсват новите песни в дневната класация?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Jouey каза:

Ще слееш ли профилите на Малката/Ванеса?

P.s. Защо пак липсват новите песни в дневната класация?

Все още не съм сигурен дали е правилна стъпка.

От вчера YouTube пак са давали проблеми и не бяха записани данни на 23ти. НА 24 данните са за 48 часа и затова песните не са влезли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес съм намерил поне 15 дублиращи изпълнители в гръцкия попнейбъл. Някои дори ги има по 3 пъти и не знам как да процедирам в такива случаи... Други пък ги има и като самостоятелни и отделно като дует, защото имат 1-2 дуета примерно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Днес съм намерил поне 15 дублиращи изпълнители в гръцкия попнейбъл. Някои дори ги има по 3 пъти и не знам как да процедирам в такива случаи... Други пък ги има и като самостоятелни и отделно като дует, защото имат 1-2 дуета примерно. 

Най-добрият вариант е да се сигнализират повтарящите и да се слеят, както направи с другите 4 или колкото бяха. 

По принцип и дуетните могат да се раздробят. Например:

Иван и Петкана имат общ профил.

- Ако Иван или Петкана нямат самостоятелен профил се създават. После общият профил на Иван и Петкана се заявява като дублиран към някой от самостоятелните профили, например на Иван. После се добавя към дадена песен и Петкана.

- Ако имат самостоятелни е същото, само че няма да се създават предварително. Директно се заявява като дублиран и тн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...