Jump to content


Препоръчани коментари

Оо, супер тема!

Като цяло бг ютубът напредва много в последно време, което е чудесно. Все по-критични стават зрителите и вече не върви много-много да превеждаш чуждото (най-вече американско) съдържание, без дори да го "побългариш". Именно заради това Емил Конрад изпадна от борда и The Clashers го замести.

Моят фаворит в комедийния жанр е Мъци, който има няколко култови поредици: "Епопеята на Лазар", където реагира на чужди криндж клипове от ютуб, "Хрониките на Стамат и Гълъбин", в която с негов приятел се преобразяват в ученици, "Армия" и "Казарма на кръстопът", които са си цели сериали... ето някои от любимите ми:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

Емил Конрад ми е отвратителен. Супер дразнещи маниери има и страшно дразнещо говори. Той българин ли е? Говори като чужденец. Не го следя. Скучен ми е и отдавна се изтърка. 

Мъци също не го гледам. Не ми е забавен въобще. Даже леко ме дразни и той с начина си на изразяване. И за бога ... каква е тая прическа? Защо не си обръсне главата.....

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стан и Стефи са ми за 11-годишни, Флапа е мнооого по-забавен.

 

@Vancho не знам какъв му е истинския произход, тъй като и той не знае, защото е осиновен. Но е израснал в българско семейство, така че е маниер на говорене, а не акцент.

Харесвам още и Крис Танев и Цуро, утре ще постна любимите ми техни клипове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
преди 9 часа , Vancho каза:

Арти да спира с пеенето и да се занимава само с ютуб. 

То едното не пречи на другото. Колко ютубъри пропяха, че някои и по турнета тръгнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

То едното не пречи на другото. Колко ютубъри пропяха, че някои и по турнета тръгнаха.

E той нали ходи на турнета с компанията на Ани Хоанг, Люси и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

E той нали ходи на турнета с компанията на Ани Хоанг, Люси и т.н.

Да, точно, пеенето не му пречи на влогърството, а взаимно се подпомагат :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

То едното не пречи на другото. Колко ютубъри пропяха, че някои и по турнета тръгнаха.

Ами те хубаво пропяха, но колко от тях имат успех?

Дори Боян, който в момента е един от най-популярните ютубъри, флопна с песента си. Голям хайп, обиколи страната за фен срещи и нищо. Последователите му останаха недоволни. Песента наистина е супер зле.

 

На Чоко и Васето им се получи с първите песни, но с третата флопнаха. Просто не стават...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Vancho каза:

Ами те хубаво пропяха, но колко от тях имат успех?

Дори Боян, който в момента е един от най-популярните ютубъри, флопна с песента си. Голям хайп, обиколи страната за фен срещи и нищо. Последователите му останаха недоволни. Песента наистина е супер зле.

 

На Чоко и Васето им се получи с първите песни, но с третата флопнаха. Просто не стават...

На Бо записът е зле, не е никак лоша песента. 

Чоко в момента си е направо изпълнител,  "Бебо" се върти навсякъде, Пикпукчо е забравен и си остана в графата "ютубър", а скоро и оттам ще отлети, ама това не е за забавните клипове.

Азовиньо ми е все по-симпатичен напоследък :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...