Jump to content


Трио Сопрано - Голямата любов


Препоръчани коментари

Хахахах... направили са версия на Il Volo - Grande Amore. Колко ли са стрували правата? Все пак песента беше победител в телевота, а в конкурса завърши втора. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.04.2019 г. от 9:25, meleto каза:

Хахахах... направили са версия на Il Volo - Grande Amore. Колко ли са стрували правата? Все пак песента беше победител в телевота, а в конкурса завърши втора. 

 

Предвид, че правата на тази песен принадлежат на мейджъра Sony Music Entertainment, сигурно правата не са били толкова евтини. Предполагам че правата са им стъпили поне на $1500. От друга страна ме кефи че заглавието е преведено буквално. :)

Редактирано от ceco
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ceco каза:

Предвид, че правата на тази песен принадлежат на мейджъра Sony Music Entertainment, сигурно правата не са били толкова евтини. Предполагам че правата са им стъпили поне на $1500. От друга страна ме кефи че заглавието е преведено буквално. :)

То 1500 долара не са много. Те Пашев и другите взимат по толкова на песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

То 1500 долара не са много. Те Пашев и другите взимат по толкова на песен.

Не ги знам по колко вземат нито ме и интересува, но това все пак са само предположения. Нито имам фактурата за продажба, нито договора за отстъпване на права. Може да са и повече но никой не знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...