Jump to content



Галена & Mile Kitic - Добре ли си


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Не знаех, че посочването на факти как най-нагло и лицемерно продължаваш да лъготиш е обида или груб език, но той и върпоса ми не беше към теб. 

Последното изказване в поста ти е изключително обидно и грозно. Подобно поведение с модератор  е недопустимо. Знам че не съм ти особено приятен, но очаквам поне да се държиш на положение, и да не правиш опити да се заяжадащ с мен , иначе ще си имаме проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Последното изказване в поста ти е изключително обидно и грозно. Подобно поведение с модератор  е недопустимо. Знам че не съм ти особено приятен, но очаквам поне да се държиш на положение, и да не правиш опити да се заяжадащ с мен , иначе ще си имаме проблеми.

Почисти темата, че я осрахте цялата.

Да не се заемам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

Последното изказване в поста ти е изключително обидно и грозно. Подобно поведение с модератор  е недопустимо. Знам че не съм ти особено приятен, но очаквам поне да се държиш на положение, и да не правиш опити да се заяжадащ с мен , иначе ще си имаме проблеми.

Ми то твоето своеволно модериране и цялостнатати мекотелост са си точно грозни и обидни и вместо да ми се правиш на ощипана госпожица като ти се кажат нещата, както са си, е редно да си вземеш бележка за да не ми се налага да ги използвам завбъдеще. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е наистина е много сладурска, определено са си паснали много добре с Mile Kitic.  Галена напоследък направи доста дуети с чуждестранни артисти, което за български артист означава, че е наистина на високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Три седмици по-късно продължавам да я слушам поне по 2 пъти на ден. Не е от бързо омръзващите. Дано Галена не пуска нова песен поне 3 месеца, за да може тази да се развие напълно. Иначе е факт, че в последните години тук и в Сърбия се котират съвсем различни типове песни, така че аз не съм учуден, че не се популяризира там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тая Галена само хитове. Въобще от Анелия, Галена и Преслава поп - фолкса се роди, преди това беше много зле, само пошли певици и песни. Супер е песната, да кръши дупе на нея човек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...