Jump to content



Галена & Mile Kitic - Добре ли си


Препоръчани коментари

Харесва ми,но за всички е ясно,че това не е никакъв рекорд-две големи имена се очакваше поне 600К да направят... Преслава направи почти същите гледания сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Съпоставката ми беше по темата. Това е музикален форум и съпоставянето между различни изпълнители, сравнението на проекти, закачките относно това не са забранени. Отвори други теми и виж дали феновете на Преслава не са се закачали с Галенови и дали не са правили изказвания. Щом няма обиди в поста и нищо нарушаващо правилата, значи всичко е нормално.

Няма какво да се каже повече относно поста ми, @meleto ти го каза същото. Заяждането е случая е изцяло от твоя страна и не е уместно.

28К лайка и близо 900 коментара за по-малко от 24 часа са доста добре. Коментарите за песента са предимно положителни. Във фейса и инста я споделят много.

В случая констатирам факти на твоя явна провокация с цел създаване на напрежение, от която обаче се отричаш и не смееш да признаеш. Ненужни са подобни подмятания, без значение към феновете на кой изпълнител са,  защото развръзката винаги е скандал, злоба и ненужно напрежение. Без значение кои фенове се закачат, това не бива да се толерира, още по-малко от модератор, който трябва да е за пример на всички ни!

Дано пусне нещо в стил "Стара каравана" за лятото и разнообрази, че Ганев се е изчерпал доста. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 
 
 
Цитат

Специално за лайв премиерата на песента в София, от Белград пристигна Миле Китич, а двамата с Галена буквално взривиха публиката в нощния клуб, която ги дари със своите аплодисменти.

Миле Китич и Галена - част от терористична клетка - ПОТВАРДЕНО!!1!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева е много готин и цял ден ми е в главата, но останалото от песента не ми харесва. Клипа е скучен, а имитацията на Кейти е жалка. Голям хит ще е, спор няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми това вече казах ама защо не влезе в тренда не пе хейтя ама.... 600к гледания без трендинг.... а прави повече от теда със сигурност

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

На 2:12 се вижда зърното на Галена.

Много задълбочено гледаш клипа, като за човек, който каза, че песента не го е впечатлила. Няма нищо, прощаваме ти, нали въртиш гледания, аз съм доволна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Много задълбочено гледаш клипа, като за човек, който каза, че песента не го е впечатлила. Няма нищо, прощаваме ти, нали въртиш гледания, аз съм доволна. :3fdb8960598fa63e:

Някой в коментарите го е споменал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Някой в коментарите го е споменал.

Че то това е още по-зле, бе драги, вманиачено да четеш коментарите за песен.

Междудругото изпусна да кажеш как  е копирала от Джанет Джексън и как само заради скандалното показване на зърно е минала на Пепа рекорда, щото не сме го виждали обстойно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Че то това е още по-зле, бе драги, вманиачено да четеш коментарите за песен.

Ти все едно не четеш коментари под песни когато ти е скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

На 2:12 се вижда зърното на Галена.

Сутринта опитах да хвана тоя момент, но не успях. Зорко следиш Галена! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има какво още да се желае от песента, все пак това са Миле Китич и Галена, звучи ми като комерсиална боза в стил Кости...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Ти все едно не четеш коментари под песни когато ти е скучно.

Точно под песни, дето не ме впечатляват, със сигурност не го правя, ама то твойто си е няква извратена обсесия. Мисля, че е врме да си намериш по-здравословно хоби и да вложиш тая енергия в нещо по продуктивно, иначе си зимай брадва и знаеш къде живе омразната ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Точно под песни, дето не ме впечатляват, със сигурност не го правя, ама то твойто си е няква извратена обсесия. Мисля, че е врме да си намериш по-здравословно хоби и да вложиш тая енергия в нещо по продуктивно, иначе си зимай брадва и знаеш къде живе омразната ти. 

Ти още малко и ще ме изкараш по-зле от Весо фена и компания. Гафа в клипа е очевиден, и ако не аз друг щеше да го забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да не скивам зърно. Не че не сме виждали на повечето, ама като се коментира, поне да съм в крак с темата. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Гледам че си решил да се занимаваш персонално с модерирането на форума, та да те позанимавам малко и аз. Тука липсва един пост дето сипвах на лицемерното овчарче. Той сам ли го е изтрил, понеже му е трудно да преглътне как беше хванат в крачна с опашата лъжа, или някой друг е взел самоинициатива? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

@meleto Гледам че си решил да се занимаваш персонално с модерирането на форума, та да те позанимавам малко и аз. Тука липсва един пост дето сипвах на лицемерното овчарче. Той сам ли го е изтрил, понеже му е трудно да преглътне как беше хванат в крачна с опашата лъжа, или някой друг е взел самоинициатива? 

Да, аз го скрих. Обиди и груб език не се толерират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Да, аз го скрих. Обиди и груб език не се толерират.

Не знаех, че посочването на факти как най-нагло и лицемерно продължаваш да лъготиш е обида или груб език, но той и върпоса ми не беше към теб. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...