Jump to content



Галена & Mile Kitic - Добре ли си


Препоръчани коментари

Ако не друго, коментарите на обичайните запозрени са почти забавно ниво. 

Крала била визията от клип на Кейти Пери от преди 10на години дето сигурно и тя не помни. Гледам, че е включила и котка в клипа - сигурно е окрала и хитовия филм Капитан Марвел от миналия месец? 

4ма текстописци се било подписали под текста - еми явно с 1 повече става номера, щом 3ма най-много да окрадат и преведат текст от хит на броени месеци. 

Абе изобщо, нищо ново, включително от Галя и Миле Китич, ма айде карай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна зарибявка е тази песен. Галена няма равна и с този проект го доказа още веднъж. Много си пасват с Миле и всичко се е получило страхотно. Музиката е страхотна, текста е топ, клипа очаквано е на много високо ниво. 

Аз съм просто wow..... ❤️:dizzy:😍

Преславови, изтрезняхте ли след този проект? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах преди няколко дни - харесва ми даже повече от “Кой”. Получило се е уникално, текста е много добър. Попринцип не съм фен на сръбският език, но не мога да отрека, че Миле се е справил и гласа му ме кефи. Надявам се тая песен да има много голям успех и наистина да се нареди след златните хитове на Галя. Хем е стойностна, хем и в дискотеките ще гърми. Клипа - без забележка.

#бабаеповечеотопасна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Абсолютна зарибявка е тази песен. Галена няма равна и с този проект го доказа още веднъж. Много си пасват с Миле и всичко се е получило страхотно. Музиката е страхотна, текста е топ, клипа очаквано е на много високо ниво. 

Аз съм просто wow..... ❤️:dizzy:😍

Преславови, изтрезняхте ли след този проект? :3fdb8960598fa63e:

Не ти прави чест да се заяждаш, особено след като си модератор. С каква цел го правиш? Тъкмо говорихме за добрия тон и нормална дискусия. Моля да се придържаш към тях!  @meleto

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите са много добри, но само тези на Галена, настръхнах особено на първия, след това партиите на Миле стават, но наистина припевът е ужасен, скучен, слаб текст, муден и убива цялата набрана скорост, честно казано тъкмо си казвах "уау" и след това се разочаровах. Като цяло е голям минус за мен, че песента е в стил български поп фолк, трябвало да е заложат малко повече на сръбското звучене, повече мелодия, ретро, нещо рзлично за Галена, Китич ми е като гост изпълнител и без претенции тази песен да стане голям хит в неговата страна, което ме дразни. Видеото е интересно, особено края му, Галена е прекрасна, но надявам се не са си мислили, че ще възприемем кадрите с колата сякаш вали дъжд, защото определено се вижда къде е заснето... Като цяло очаквах повече, очаквах "Кой" или "В твоите очи", "Пей, сърце", нещо разбиващо, но е просто приятна песен и аз със сигурност си оставам със "Сърце", там има смисъл и е ицяло завършен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Stela каза:

Абсолютна зарибявка е тази песен. Галена няма равна и с този проект го доказа още веднъж. Много си пасват с Миле и всичко се е получило страхотно. Музиката е страхотна, текста е топ, клипа очаквано е на много високо ниво. 

Аз съм просто wow..... ❤️:dizzy:😍

Преславови, изтрезняхте ли след този проект? :3fdb8960598fa63e:

На Мента, Глог и Валериан са от няколко часа. Чувам че някой са прибегнали дори до Валидол Екстра :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, MrKidGSA каза:

Не ти прави чест да се заяждаш, особено след като си модератор. С каква цел го правиш? Тъкмо говорихме за добрия тон и нормална дискусия. Моля да се придържаш към тях!  @meleto

Къде в поста ми видя заяждане? Очевидно се закачам използвайки заглавието на песента на Преслава. Няма какво да ме молиш, никой не съм обиждала. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миле Китич да почерпи Ганев, Галена и Пайнер, че има възможност да изпее толкова яка песен с толкова яка певица и че участва в толкова интересно видео!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Къде в поста ми видя заяждане? Очевидно се закачам използвайки заглавието на песента на Преслава. Няма какво да ме молиш, никой не съм обиждала. 

 

Защо трябва да пишеш каквото и да е за Преслава/Преславови в темата на Галя? Сама подклаждаш напрежение със закачките си! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно, някак очаквах повече. Самият звук е добър, аранжиментът р слаб, в текста има няколко добри попадения, видеото е добре заснето, Но... липсата на талант у Галена е потресаваща та тя звучи еднакво накъсано и равно, без емоция и глас в последните си няколко песни... Тегаво, иначе си личи, че се старае, адмирации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MrKidGSA каза:

Не ти прави чест да се заяждаш, особено след като си модератор. С каква цел го правиш? Тъкмо говорихме за добрия тон и нормална дискусия. Моля да се придържаш към тях!  @meleto

В случая, @Stela не е нарушила правилата, защото пише по темата. Да, накрая на коментара си е писала, правейки съпоставка с друг изпълнител, което не е извън правилата. Дали е "морално", оставям на вас тази преценка.

Това което забелязвам е, че например твоят коментар изобщо не е по темата и е лична разправия. Което е нарушение. Този път ще си затворя очите. 

И за да ти демонстрирам какво значи да  си все пак в темата и на ръба от бан:

Гледанията намалиха интензитета си. От онези 50к за час, сега са само 200к. 6 часа по-късно. 

 

Та, казах каквото имах, но и все пак писах по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Буквално целият инстаграм и фейс е пълен с тази песен, не знам откога не е имало такова споделяне и коментиране.

От Изтрезняваш ли :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

От Изтрезняваш ли :3fdb8960598fa63e:

Говорим за оная рекордьорка на Пепс дето вече върви 3ти календарен месец, а клипче на няква избухвация на песньовката така и не се намери из целия интернет? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Слави след всеки коментар ли ще се обяснява бе майко мила!🤣😂

99% положителни коментари а интересът от Сърбия още не е дошъл, според мен.😀

А защо да не пиша? Беше скучно последните дни и сега има тема за писане. Мисля да бъда с най много постове в темата. Още повече, че похвалих проекта. Но вие виждате избирателно. 

Интересно, че първите 2 часа направи 100ка,а в следващите 5-6 отново толкова. Вероятно ще направи 500-600ка,което е малко за дует между топ изпълнители от България и Сърбия. Че те Криско и Слави направиха повече. Един МС Стоян пък  за 7 часа направи над 1 милион. 

Тъпото е, че преди да е излязла я обявихте за балкански хит... Слезте на земята... В България ще е голям хит, както и се очакваше, но заради Ганев няма да излезе извън рамките на БГ. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

А защо да не пиша? Беше скучно последните дни и сега има тема за писане. Мисля да бъда с най много постове в темата. Още повече, че похвалих проекта. Но вие виждате избирателно. 

Интересно, че първите 2 часа направи 100ка,а в следващите 5-6 отново толкова. Вероятно ще направи 500-600ка,което е малко за дует между топ изпълнители от България и Сърбия. Че те Криско и Слави направиха повече. Един МС Стоян пък  за 7 часа направи над 1 милион. 

Тъпото е, че преди да е излязла я обявихте за балкански хит... Слезте на земята... В България ще е голям хит, както и се очакваше, но заради Ганев няма да излезе извън рамките на БГ. 

Абсолютно вярно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

А защо да не пиша? Беше скучно последните дни и сега има тема за писане. Мисля да бъда с най много постове в темата. Още повече, че похвалих проекта. Но вие виждате избирателно. 

Интересно, че първите 2 часа направи 100ка,а в следващите 5-6 отново толкова. Вероятно ще направи 500-600ка,което е малко за дует между топ изпълнители от България и Сърбия. Че те Криско и Слави направиха повече. Един МС Стоян пък  за 7 часа направи над 1 милион. 

Тъпото е, че преди да е излязла я обявихте за балкански хит... Слезте на земята... В България ще е голям хит, както и се очакваше, но заради Ганев няма да излезе извън рамките на БГ. 

Миле Китич не е имал повече от 200к за 24ч. Как ще е малко?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах надежда в това парче  ... точно до 17-тата секунда.

Миле Китич изобщо не стои на място в песента. А самата тя ми идва твърде клиширана и слушана вече. Дори на мен, който харесвам такъв тип песни, тази ми е адски банална. Да не говорим, че и текста (особено в припева) ми е страшно малоумен.

Вече се замислям дали пък не е нещо в мен проблема след като за 4 месеца от началото на годината единствено 3-4 песни са ми харесали истински. Примерно "Сърце" е класа над това произведение, което не знам кой и къде ще слуша. Ако е правено за дискотека, няма да го бъде. Вкъщи пък да си го пусна самостоятелно абсурд.

Леееко ме разочарова Галена тук. Липсата на идеи се забелязва дори и при нея, която е най-големия новатор в жанра - какво остава тогава за другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...