Jump to content



Галена & Mile Kitic - Добре ли си


Препоръчани коментари

Клип на световно ниво както обикновено. Добър текст, ама да вземе да разкара този Ганев най-сетне. То бива еднообразна музика, ама неговото не се търпи. "Сърце" е много по-силна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатленията ми от първо слушане са следните. 

Музика - много добра. Нито твърде бърза, нито пък мудна. Попадение за кризата на попфолка от към ритъм и мелодии. 

Аранжимент - така ми се искаше даа излезе от рамките на клишето Ганев. Ужасно постни и банални отсвири. Не можаха ли да измислят нещо по новаторско. Да се доверят на сръбски доказани автори... Или поне да е съвместна работа на Ганев и некой сърбин... Само по Даниел Ганев става ясно, че Галена е напирала и движела нещата по този дует и като решения и финансово. Далеч по престижно щеше да бъде, ако веднъж тя бе поканената за дует от някоя звезда... 

Текст - силни фрази. Нито прекалено простоват, нито по трудно смилаем за масата. Анастасия се изразява страхотно като текстописец. 

 

Клип - тук Галена е вдигнала летвата много високо, затова клипа в първите минути не впечатлява. После става интересно със състарената Галена. И преди феновете и да кажат колко крестивна е била, ще им кажа, че за пореден път се е вдъхновила от любимката си Кейти Пери, която неотдавна направи същото в клип. 

Както очаквах песента ще се разпространява по ПланетаОфишал, тоест за България като пазар. И все пак участието на Миле ще допринесе за евентуални рекордни гледания поне първите дни, а не е изключено и да се хареса и извън БГ, защото ако за нас Ганев е бита карта, на Балканите тепурея го преоткриват като звучене и му купуват песните. 

Успех на проектс. 5 по 6 балната и 8 по 10 балната от мен! 

👻

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много повече щеше да ми хареса, ако беше солова на Галена. Това ми е любимият стил/тема за нейни песни, най-добре й се получават. Честит хит, ще гърми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле,вярно,че Кейти имаше такъв клип.Сега ако това го беше направила Преса или някоя друга целия форум щеше да я обвини в копиране ама нали е на "новаторката"Галя..🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Оле,вярно,че Кейти имаше такъв клип.Сега ако това го беше направила Преса или някоя друга целия форум щеше да я обвини в копиране ама нали е на "новаторката"Галя..🤣

 

Ето го. Визията е 1/1 въпреки че концепцията е друга.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславови агонизират, много ги боли миличките ... но нека :lol: Да се напият от мъка тази вечер и утре сутрин да си подпяват "Изтрезняваш ли", поне това дано ги поуспокои малко :ae::whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

 

Ето го. Визията е 1/1 въпреки че концепцията е друга.

 

Нали уж със стилисти работи, с голям личен екип... Всичката им е такава, обаче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак това смесване между сръбски и бг не ми е плавно. Отсвирите след втория припев не са лоши. На първо слушане ми е скучна. Но при Галена рядко нещо ми харесва от първо слушане. После се зарибявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yaneva каза:

Нали уж със стилисти работи, с голям личен екип... Всичката им е такава, обаче!

По евтино излиза с претоплена манджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилика с дадена визия не значи копиране на концепция, сцена, смисъл, сценарий. Единствената прилика между Галена и Кейти е късата коса, а не познавам много стари жени с дълги коси. :D 

Но ако това помага на антифеновете на Галена да са спокойни, нека. Смисъла, сцените, облеклото и идеята са съвсем, съвсем различни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yaneva каза:

Нали уж със стилисти работи, с голям личен екип... Всичката им е такава, обаче!

Преди е копирала 1:1 клипове, така че това тук си е като леко гепване. Лошо няма. Всеки се вдъхновява от някъде. Въпроса е Галена да не обира точки колко креативна е била, защото единственото много добро нещо в клипа е вдъхновението от Кейти Пери. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Боже! А Преславови как мълчаха като да не казвам.. на Преса клипчето на "Не се изтриваш" 1:1 със забравих коя песен беше, но се правеха на приятно разсеяни. Крадеца вика дръжте крадеца.

Иначе песента ми харесва засега

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Преди е копирала 1:1 клипове, така че това тук си е като леко гепване. Лошо няма. Всеки се вдъхновява от някъде. Въпроса е Галена да не обира точки колко креативна е била, защото единственото много добро нещо в клипа е вдъхновението от Кейти Пери. 

Голямата новаторка и модна икона...:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...