Jump to content



Какво ядохте днес?


Препоръчани коментари

Сутринта кафе и няколко кайсии за закуска

Обяд - свинска пържола с пържени картофи и шопска салата

Следобяд - 3в1 и един шоколад "Милка" :blink:

Вечеря - плодове 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сутринта: 2 праскови, 2 кайсии, 1 ябълка Златна превъзходна + кафе

после: половин пъпеш

на обяд: варена царевица + варени моркови (реших да пробвам, готино се получи като вкус) 

и накрая стигнах до грилованите гъби с пресен копър и чесън, гриловах и чушки и лук, получи се много готино. Разни импровизации днес....

Последното беше един розов домат ръгби, поръсих с малко черно пиперче и май, май това за момента. :P Страхотно разнообразие от плодове и зеленчуци има, а вкъщи не можем без тях, така, че.... може друго да не се купи, но без плод тук не се остава! :D❤️

И сега за финал Coca cola plus Coffe! Харесва ми комбинацията, защото не мога без кафе и щом втори път взимам такава, но.... кафето е друго нещо все пак!

Ми стига толкова за днес!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закуска - варени яйца и няколко люти чушки

по някое време кафе, суха пастичка, черен чай, кайсии, ябълка, череши

Обяд - пълнени чушки с кайма и ориз 

после кафе; нещо като салата Капрезе

След малко мисля кесадия кон карне (телешко) и боб да хапна на едно място

Може диня да си взема за по-късно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутрин.. Аминокиселини, Варени яйца, домат, сиренце.  На обяд.  картофени  кюфтета със салатка зеле моркови и чеснов сос, чаша протеин.  След обед, аминокиселини, пил. крилца и таратор, вечер... Свинска пържола, дропчета на фурна, пъпеж и доза протеин.  Преди лягане още не знам какво ще е... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още със ставането, пак ми се приядоха от моите любими череши.... та като отидох за един килограм, направо имах подарък и втори..... и май доста прекалихме с майка ми както винаги.... после и пъпеш.... за друго не мога и да си помисля след тия вкусотии.... :D ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закуската винаги е кафе с цигара! :D Първото, когато отлепя очички :P

Към 3 часа като някаква закуска си замразих любимата Активиа с Ягода, с топинг от ягоди.

3-4 кайсии , малко папая + натурален сок с манго, червен портокал и праскова.

Вечеря: Голям розов домат (задължително поръсен с черен пипер), корнишонче, черни маслини Джъмбо, глава червен лук намачкан с много сол, лъжица захар, оцет и специален дресинг от моите.

Настъргани моркови, с настъргана лимонова кора и сокът от лимона. (това ми е нещо много любимо, което знам от майка ми и често правя, ако обаче не ме мързи да стържа и имам такива нерви) :D 

Това за днес..... много е малко, но насила хубост не става. ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин пъпеш с 4 кайсии и няколко настъргани моркова с лимоновия ми дресинг.

После към 100 гр. маслини каламата джъмбо (без костилка) с розов домат, две големи глави лук (които гриловах, това не ми стигна та си направих и още 2) и 5 корнишона, с печена чушка и дресинг от моите със сок от нар.

Накрая от лакомия - (отново) бяхме взели 3 килограма смокини, половината ги изядох и така се натъпках с това, че..... :D обожавам ги просто! :X 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Филии с бял тахан, варени яйца, люти чушки, мед, симит, баклава, сирене, магданоз, праскови, домати, риба тон, маслини, по-късно сигурно извара, но задължително семки 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То моето днес е направо комично, но когато се съберем на маса с майка ми и май откачаме като има скучни дни като този! :D Ха ха ха
Сутринта: Диня (парче което трудно разделихме, едва не се скарахме направо :D ) и череши с Vodka Finlandia & Coca Cola Lime.
Обяд: Нещо ужасно люто по мой вкус, направено лично от мен.... Розов домат и червен лук с печени люти чушки Халапеньо с копър, оцет, захар, чесън, зехтин, маслини микс каламата и каламон без костилка и с подправки + кайсиеви ядки.
Вечеря: Плодова салата от любимите ми праскови донът, кайсии, круша, горски плодове (малини, къпини, ягоди) бяла черница, смокини (направо злоупотребих с последните две неща..... любим вкус и спомен от детството)
И сега за капак пак Водка Финландия с Coca Cola Lime...... Е, така не се беше пило отдавна - за закуска и вечеря. От вкусът на детството към голямото пиене! :D :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Закуска - три големи мандарини клементина (че лесно се белят), круша, ябълка, киви, портокал и малко тиква която ми остана от вчера. 
Приключих сега директно с авокадо с чесън, доматки, краставица, любимата печена белена капия буркан Philicon и пикантни зелени маслини на грил. Перфектна комбинация за чаша водка с доматен сок.
За утре оставих да правя другата тиква на фурна със стафиди и коняк. От солените карфиол, моркови и тиквички на фурна с грилован лук с чили сос. Мангото и другите плодове ще се наложи да почакат доооооста докато стигна и до тях. :D  Много храна се събра тука покрай тоя вирус. 17 лв. само за една тиква бяла от частници взе гаджето, а цигулката също излезе към 7 лв. на майка ми, но цяла зима наблягам най-вече на тези неща, тиква баба ме е свикнала да ям от бебе и като се тръгне до края на Март е все така... Презареждане с любимите ми веган продукти! :D Най-любимата ми кухня. Не мога без плодове и сладки неща. ❤️ Коронавируса - далечe! :D
#ОстанетеСиВкъщи заредени с любимите продукти и яжте повече плодове! ❤️ 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пфф.... днес на БОКЛУЦИ! Наруших си любимата Веган кухня.
Сутринта започнах със смути кисело мляко, киви, портокал, ябълка, ягоди.... печена капия с чесън и салата от краставица, лук и домати...
На обяд, напук на майка ми - салата рулца от раци Веселина към 100 гр., пикантна лютеница Дерони, 50 гр.  с водка и сос Табаско. И задължително, бяла халва с роза и фъстъци и шоколад Линд с Чили (любимия ми) и сладко от ягоди.
Накрая любимата ми сиропирана САРАЛИЯ с шам фъстък! 
Ми т`ва е, днес май си наруших принципите, рядко се случва, но.... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закуската я проспах, за обяд кафе с цигари, след обед сливова ракия с газирана вода и зелена салата, за вечвря кюфтета в бял сос, палачинки с много нутела, преди лягане супа топчета с яко люти чушки. Това е,

Link to comment
Сподели в други сайтове

   Яко тупкане пада между 10 и 11 часа мусака два часа някъде след като станах после ям ябълки обаче свършиха и към 3-4 часа ми престърга че си мазах филии с масло и лютеница и 9 часа лапад с кисело мляко

По принцип не закусвам и гледам да ям по два пъти като плодовете не ги броя за храна

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера индийска леща, ливански питки със заатар, лабне, ябълка, портокал, вечерта салата с каквито зеленчуци имах, мента и сумак, бакла от консерва, гарнитура сирийски маслини и египетска туршия от лимони - всичко това го ям с 3-4 вида люто. 

Днес засега шам фъстък и чай с кардамон. Сега ще си направя турско кафе с розова вода и ще набивам фурми с него. 

По-късно вероятно ще забъркам нещо като мишмаш, но с имам баялдъ. Ще варя басмати ориз или булгур и ще го ям с люта риба тон. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, за миш-маша забравих и аз ядох вчера и честно казано за първи път опитвам такова, но си поизмислих някои неща...  с тофу, който направих..... - лук, тофу, домати, патладжан, тиквичка и чесън.. Пак наблюсках зелени маслини на грил. И аз обичам много люто, но сладки неща най-вече. Заради оная гадория с ролцата от Раци обаче не ми се и яде в момента.. Директно и аз на кафето и цигарите, а не трябва.... :X Т.е. все още едно голямо нищо, а не мога да си го позволя в момент като този, но.... ще видим! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...