Jump to content

Общи приказки - Retro Edition


Препоръчани коментари

преди 37 минути, mihael каза:

Ето я според мен най-лошата обложка на Рени, където са я изкарали да изглежда на нещо средно между застаряваща Маман и Глен Клоуз:

NC05ODczLmpwZWc.jpeg

Ами, най-обикновена затормозена от липсата на интерес магистрална фея . 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За обложката на “Искай ме” е избрана нарочно снимката, на която най-не си прилича. Кадрите са в стил “жената вамп”. Нарочно не е и написано името и, това даже не знам дали е правено с цел във фолка. Изключвам Деси, там бяха наложителни обстоятелства.


Тогава покрай целия албум избираше само различни визии, в които никога не е виждана. Работеше с Кремена Халваджиян, която после даде на Гала една от визиите и. Но точно с тази заглавна визия и още няколко, но в различни стилове блесна в “Искам да те няма”, която за съжаление остана недооценена.


Интересна песен с р&б звучене и уникален клип, но цялата тактика на Рени беше погрешна с това бягане от себе си от сръбското звучене и традиционната и усмихната визия. Но пък по-добре неуспешен експеримент, отколкото едно и също 20 години. 


Иначе да, преди това е работила със сръбски екипи за клипове и снимки. Режисьора на Цеца, моден фотограф, който дори не снимал певици поне до този момент. Имаше и статии със заглавие, гласящо че снима и с фотограф на Вог.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имало и такъв кавър - Къди си, Владко на Виктор. Доста зле пее, но ми харесва, че бек вокалите май са същите от оригинала:

WWW.VIDEOLYRICS.NET

Не искам аз да съм самотен, гладен, беден и бездомен. Тук при старият ерген всяка вечер е харем! Припев: Я елате пиленца при Владко да ми пеете сладко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
WWW.FACEBOOK.COM

982 views, 135 likes, 6 loves, 2 comments, 13 shares, Facebook Watch Videos from Мариана Славова: Мариана Славова - Плаче вятъра (Телевизионна версия) Музика :...
WWW.FACEBOOK.COM

918 views, 81 likes, 3 loves, 1 comments, 10 shares, Facebook Watch Videos from Мариана Славова: Мариана Славова - Двойница Музика : Steva Simeunović

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Една песен, която много харесвах и беше хитова преди години

 

Какво ли става с този 🤔 от гадже на Соня Немска, до Биг Брадър, после в затвора.. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна дискография има Тотя. За 20+ години по 2-3 песни и само 10, които са слушаеми. Другите звучат като демо версии.

 

Да сме квит

До три

Ти моя съдба

Сбогом, моя любов

Дадох

Остани

Да й кажа ли

 

и стават за слушане...

Раз-два

Биди фер

На морето

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 27.03.2023 г. от 16:30, Fast каза:

На времето правеше приятни песни. Биди Фер, Ти моя съдба. Фаталната жена. 

И тези! ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой учил някой азиатски език може ли да разчете какъв е езикът в първите секунди на тази песен на Райна? Японски ли е или китайски?

 Аз постоянно чувам "Моля теб и твоите ке...манджун" и си представям, че така говори Райна, която се явява пред имрератора на Япония да моли него и неговите хора и започва на чист БГ да говори, а после минава на местния език. Хахаха.😝

И вторият ми въпрос е къде е сниман този видеоклип? Прилича ми на нещо средно между сцената на "Треска за злато" ако помните това предаване и София Ленд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, mihael каза:

Някой учил някой азиатски език може ли да разчете какъв е езикът в първите секунди на тази песен на Райна? Японски ли е или китайски?

 Аз постоянно чувам "Моля теб и твоите ке...манджун" и си представям, че така говори Райна, която се явява пред имрератора на Япония да моли него и неговите хора и започва на чист БГ да говори, а после минава на местния език. Хахаха.😝

И вторият ми въпрос е къде е сниман този видеоклип? Прилича ми на нещо средно между сцената на "Треска за злато" ако помните това предаване и София Ленд.

Пише, внимание: "Райна - Любов не прося" (на български език) 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, mihael каза:

Някой учил някой азиатски език може ли да разчете какъв е езикът в първите секунди на тази песен на Райна? Японски ли е или китайски?

 Аз постоянно чувам "Моля теб и твоите ке...манджун" и си представям, че така говори Райна, която се явява пред имрератора на Япония да моли него и неговите хора и започва на чист БГ да говори, а после минава на местния език. Хахаха.😝

И вторият ми въпрос е къде е сниман този видеоклип? Прилича ми на нещо средно между сцената на "Треска за злато" ако помните това предаване и София Ленд.

Звучи като индийски. А клипът е същинска ТВ версия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз винаги си предсатвям, че тази жена на екзотичния език е пред императора например на Япония и моли него и неговите хора за нещо. А Райна може да разтопие сърцето и на император, но доста от красивите жени като нея явно плашат повечето мъже за сериазни отношения...Коцето я замени с по-смотана.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...