Jump to content

Общи приказки - Retro Edition


Препоръчани коментари

Супер. Пускам ви още едно нещо, което съм правил в моменти на творчески изблик - Две очи разплакани на Румяна . Пускам и песента на Мая, която вчера пуснах в темата за лично творчество. Тук е по-подходящото място за това. Приятно слушане!

 

 

  • Love 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

20 години от тази песен, а звучи толкова готино, колкото нит' една песен от 2020. Странна птица е Екстрата - и страшни глупости и неща, невероятно в десятката на вкуса ми, има в кариерата си.

 

 

  • Like 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

20 години от тази песен, а звучи толкова готино, колкото нит' една песен от 2020. Странна птица е Екстрата - и страшни глупости и неща, невероятно в десятката на вкуса ми, има в кариерата си.

 

 

Целият албум е супер!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Целият албум е супер!

Готин албум наистина - тая стилистика имаше потенциал, но изискваше постоянство, каквото пазарът ни не позволява.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Готин албум наистина - тая стилистика имаше потенциал, но изискваше постоянство, каквото пазарът ни не позволява.

Тя пусна подобна около 2009-2010, но не беше по-силна от тези в албума

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 2 months later...
От 16.09.2021 г. от 19:35, omline каза:

Ретро маниаци нападайте в Spotify:

image.png.142e5074a4e2879e1a5e02aeb4ef847c.png

Имам го на СД - Люлякът цъфти, късно е, още е рано и ми бяха любими. Има и една народна песен " мома си руси коси разплита" като цяло добър албум.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Таня е много добра на живо.... гласът й не е мръднал за толкова години...тая песен не ми е от любимите нейни, но в това изпълнение вече ми е в плейлиста.

 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 1.06.2022 г. от 12:33, omline каза:

Таня е много добра на живо.... гласът й не е мръднал за толкова години...тая песен не ми е от любимите нейни, но в това изпълнение вече ми е в плейлиста.

 

Жалко, че като няма хитове в последните години и съвсем се забрави.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Жалко, че като няма хитове в последните години и съвсем се забрави.

Наличието на актуален хит е силно надценено. Крайно време е да започнат да поднасят музиката си по по-цивилизован начин, за да го видят.

Иначе когато ходиш само с флашката по участия - да, нямаш друг избор,  обречен си да гониш хита.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми липсват някои изпълнители с хитове на Милена Рекърдс. Все още слушам песента Купони на Ванесса - като човек почти профи занимаващ се с музика страшно ми допада как забавя "и да ходя по купо-ни, по... купо-ни" преди началото на всеки припев и после рязко се забързва. :)

От Пайнер най-много ми липсват Мая и Магапаса - страшни хитове имаха през 2003-2005, още ги слушам, но и Катаджийската си е била готина за времето си, но от тогава не ги помня, следях Планета през 2004-2008.

Липсват ми още Вероника, Мариана Калчева - ако помните имаше по едно време една страшна балада "Една любов не стига", Магда май и тя се изгуби. Гергана и тя. Яница май още пее, но по Веселина й въртят повече Мома Яница от колкото каквато и да е поп-фолк песен. Липсва ми времето, когато пееше "Да се влюбиш дано".

От по-танцувалните и с източно звучене ми липсва Хабиби с Ялънджъ Дюня. 

Като цяло мн ми липсва времето 2003-2006 някъде като звучене. Тогава нямаше цигански маанета или поне бяха малко, музиката беше повече като поп и денс. Това което чувам сега по Веселина, ами повече ми харесват старите песни и дори такива докъм 2013-2014 някъде най-късно, повечето от новите са ми гадни, едни виенета, едни мъже звучащи като жени, само песните с Денис Теофиков RIP ми допадат.

Татяна е още тук, тази жена не остарява всъщност, ето я от 2004 с Емилия и Магда:

 

MS05Mzc0LmpwZWc[1].jpeg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...