Jump to content


Да бъдат ли добавени клубове в Рамания?


Клубове в Рамания?  

80 потребители гласуваха

  1. 1. Да добавя ли клубове в Рамания?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Клубовете дават възможност на потребителите да създават "профили" на марки, изпълнители, компании или лични блогове. Те могат да бъдат следвани, да се ъпдейтва съдържанието в тях (като теми, снимки и тн). Тази опция ще бъде чудесна за всеки потребител, който иска да показва своите графики, музика, да развива блог на каквато тематика пожелае. Лесно могат да бъдат канени потребители да ви следват. Постовете влизат в Активността на форума. Би било интересно и ако се направят подобни клубове на по-известните изпълнители или музикални компании.

Клубовете могат да бъдат:

  • Публични
  • Отворени за регистрирани
  • Затворени с парола
  • Лични

В клубовете могат да се добавят (може някои опции да ги няма):

  • Теми
  • Блогове
  • Календари
  • Снимки

Искате ли да бъде пусната тази функционалност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Vancho каза:

Да, би било интересно, но задължително да са публични. 

Това зависи от създателя. Той може да избира. 

Според мен, за стартирането на такъв клуб ще трябва "одобрение от Администратор", а който ги "стопанисва" ще трябва да си ги развива. Иначе, полза не би имало. И да, по-скоро ще са публични. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xarax каза:

добавяй каквото искаш,само не размивайте форума от форум за музика да се превърне в някаква "боза"

Съгласен съм. На мен идеята ми е да е свързано с музика. Да речем, че човекът Х иска да има клуб за графики, то те трябва да са свързани с музика. @Slavi имаше идея да се направи блог за клюки или нещо от този сорт, но трябва да е свързан с музика.

Не искам да добавям нещо, което няма да се ползва. Ако има желаещи да развиват съдържание, само тогава ще го включа.

Сега се сещам, че разделът НОВИНИ ще отпадне и ще бъде КЛУБ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xarax каза:

добавяй каквото искаш,само не размивайте форума от форум за музика да се превърне в някаква "боза"

Смятам, че точно така ще се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Звучи свежо, но как би изглеждало и къде ще са. В съответен раздел, или ще изглеждат като теми?

Ето демо: http://c136874.try.invisionpower.com/clubs/1-popnable/?do=overview

http://c136874.try.invisionpower.com/clubs/

Естествено, в демото няма данни, но можете да придобиете представа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още малко ще постои анкетата. Макар че се вижда резултатът. Надявам се скептиците все пак да подкрепят съфорумците с ентусиазъм.

За момента, тенденцията е доста ясна, гледайки кой за какво гласува. По-старите потребители се страхуват от новости, което е в реда на нещата. Притеснява ме само че всички гласували с "Не" не са се аргументирали защо смятат, че няма нужда от клубове, което все пак би било добра обратна връзка? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая, дано да е интересно и изглежда добре. Може ли да се направят клубове на певици, което да разкара темите за общи приказки за всяка отделна? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, asylum каза:

Все ми е тая, дано да е интересно и изглежда добре. Може ли да се направят клубове на певици, което да разкара темите за общи приказки за всяка отделна? 

Да, може. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...