Jump to content



Препоръчани коментари

преди 20 часа , Slavi каза:

 

Гери Никол призна за пробив в чалгата. Ще има ли дует между тях все пак или Пресли пак ще мачка галошите и сръбски легенди със самостоятелни комерски 😏

Тъкмо мислех да питам. не се ли знае нещо за споменатия дует,но явно не 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 42 минути, -A. каза:
 
 
 
преди 41 минути, -A. каза:

@meleto

 

Със @Starboy категорично мислим, че тези песни трябва да бъдат добавени в popnable.

Категорично мисля, че можете да ги добавите. Само трябва да се впишете в сайта като регистрирани и ползвайте Add Content опцията. Може да добавите, които песни пожелаете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , presi_fen! каза:

“Да гори в любов” прави повече дневни гледания от “Сърце” хахаха

"Феноменален" прави повече гледания от "Да гори в любов". "Въртележката" също. "Шефката" е направила повече гледания от "Не се изтриваш". Посмей се и на това като си почнал. :g2:

Галена отново е с 6 песни в топ 100 на Popnable. :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Категорично мисля, че можете да ги добавите. Само трябва да се впишете в сайта като регистрирани и ползвайте Add Content опцията. Може да добавите, които песни пожелаете.

Това защо не си го казал, че могат да се добавят песни? Аз дори нямам регистрация, но сега ще си направя. 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

"Феноменален" прави повече гледания от "Да гори в любов". "Въртележката" също. "Шефката" е направила повече гледания от "Не се изтриваш". Посмей се и на това като си почнал. :g2:

Галена отново е с 6 песни в топ 100 на Popnable. :heart:

И Феноменален излезе след Да Гори и Шефката след Не се изтриваш, кое е странното че правят повече гледания? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Това фен клипче има ли как да се махне? Направило е над 30 хиляди за последното денонощие...

 

 

Може да се докладва и да видим дали ще го махнат. И да стои нищо не ни пречи да броим и гледанията от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно вече е махнато, защото не се вижда. :)

На мен "Акула"-та ми е супер любима в момента, кажи-речи само нея слушам. Има някакво anthemic звучене в припева, по баловете ще е най-големият хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Това защо не си го казал, че могат да се добавят песни? Аз дори нямам регистрация, но сега ще си направя. 😀

Доколкото помня от началото на годината могат да се добавят и стари песни. Доколкото помня, ако не се добави в рамките на следващите 2 дни, можете пак да изпратите същата песен. Както с @-A. се беше случило - пропуснати са му предложенията от 11.01. Ако беше преизпратил видеата, щяха отдавна да се добавят. Просто понякога има около 5000 дневни предложения от потребители и от Popnable Bot за добавяне и се пропускат някои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

Категорично мисля, че можете да ги добавите. Само трябва да се впишете в сайта като регистрирани и ползвайте Add Content опцията. Може да добавите, които песни пожелаете.

Аз преди седмица пробвах да добавя Сестра брата кани и Не искам без теб, защото трупат стабилни гледания, но не ги добавиха. А са уж от официалния профил на Деса... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Аз преди седмица пробвах да добавя Сестра брата кани и Не искам без теб, защото трупат стабилни гледания, но не ги добавиха. А са уж от официалния профил на Деса... 

Добавени са. Просто се появяват в сайта до 2 дни. Ако днес добавиш, най-вероятно ще се добавят утре. Ако не се добавят до 48 часа, най-вероятно са пропуснати и можеш да ги добавиш отново. По този начин, се обновява датата на добавяне и на следващия ден ще се добавят. 

https://popnable.com/bulgaria/artists/38-desislava

Не се добавят с дата от сайта, а с датата им на публикуване в Ютуб. Ще ги откриеш на последната страница.

Освен това в профила ти, пише дали са добавени или не. Ето къде:

https://popnable.com/actions?manage=videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Доколкото помня от началото на годината могат да се добавят и стари песни. Доколкото помня, ако не се добави в рамките на следващите 2 дни, можете пак да изпратите същата песен. Както с @-A. се беше случило - пропуснати са му предложенията от 11.01. Ако беше преизпратил видеата, щяха отдавна да се добавят. Просто понякога има около 5000 дневни предложения от потребители и от Popnable Bot за добавяне и се пропускат някои.

А как стои въпроса с одобряването на клиповете, от администратор ли се приемат или автоматично?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Добавени са. Просто се появяват в сайта до 2 дни. Ако днес добавиш, най-вероятно ще се добавят утре. Ако не се добавят до 48 часа, най-вероятно са пропуснати. 

https://popnable.com/bulgaria/artists/38-desislava

Не се добавят с дата от сайта, а с датата им на публикуване в Ютуб. Ще ги откриеш на последната страница.

Освен това в профила ти, пише дали са добавени или не. Ето къде:

https://popnable.com/actions?manage=videos

Тоест това означава, че са добавени, така ли. Аз ги търсех сред последните добавени... 

А в общия брой на гледанията на ДесиСлава отразяват ли се като са стари? 

Screenshot_20190505_161551_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

А как стои въпроса с одобряването на клиповете, от администратор ли се приемат или автоматично?

Винаги от Администратор. Представи си го така: Popnable Bot обхожда над 30 хиляди канала всекидневно (всички канали добавени в сайта), намира песните добавени през последните 24 часа и прави прогноза дали биха могли да влязат в класация. 

Например, намира 5000 песни днес и ги предлага на Администратор за добавяне. Като за всяка песен е направил калкулация каква е възможността да влезе в чарт. Съответно Администраторът не добавя песни, под 1000 дневни гледания, а при държави като САЩ се игнорират песни с под 50 000 гледания на ден.

От друга страна, потребителите също правят предложения. При тях почти на 100% е сигурно, че песните ще се добавят. Например, ако има песен от САЩ с 20 хиляди гледания на ден и Администраторът е решил да я игнорира, ако потребител я добави, то почти 100% е сигурно, че ще се появи в сайта.

Новата функция е валидна при добавяне на стари песни. Правилото е ясно - добавят се песни от официални канали  и много рядко се правят изключения. Например, ако песен има 3 милиона гледания ще се добави, от който и да е канал (защото от години е в Ютуб).

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Тоест това означава, че са добавени, така ли. Аз ги търсех сред последните добавени... 

А в общия брой на гледанията на ДесиСлава отразяват ли се като са стари? 

Screenshot_20190505_161551_com.android.chrome.jpg

Да. 'published' значи, че са публикувани в сайта. Иначе ще ти пише 'pending'. Отразяват се, но само гледанията, които са от седмицата или деня. Старите гледания доколкото помня и е логично - остават просто като информация, че ги е имало. За да започнат да се появяват в топ 100 (ако имат нужните дневни гледания), трябва да минат поне 48 часа от добавянето от Администратор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Danger. каза:

2019 - годината на най-бързо омръзващи песни. 

Чудесна конюнктура, за да наложат някое отдавна планирано за лидер име, като Джулия. Няма да се надувам, че от 2 години ви говоря по въпроса, но май дойде време за смяна на караула. Джулия и Тедка "Ломска" в комплект, а ако може да ги скарат за някой расов мъж (а не за рокля с "тигров" десен) и нещата ще станат. Дори Галена и Цура вече не вълнуват с клипове. Всички патрони на старата генерация и подрастващите след нея от 20004 натам са изгърмени. Новите фенчета вече не знаят какво е това лятно турне, списание "Нов фолк", а за награди да не говорим. Пълен рефреш на на системата и прочистването ще стане само... Та, чакаме да видим какво ще предложи Джулия, защото това, което виждам да съскат колежките през едни медии и профили на известни травестити и педали е показателно, че нещо става зад кулисите. Да видим... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Чудесна конюнктура, за да наложат някое отдавна планирано за лидер име, като Джулия. Няма да се надувам, че от 2 години ви говоря по въпроса, но май дойде време за смяна на караула. Джулия и Тедка "Ломска" в комплект, а ако може да ги скарат за някой расов мъж (а не за рокля с "тигров" десен) и нещата ще станат. Дори Галена и Цура вече не вълнуват с клипове. Всички патрони на старата генерация и подрастващите след нея от 20004 натам са изгърмени. Новите фенчета вече не знаят какво е това лятно турне, списание "Нов фолк", а за награди да не говорим. Пълен рефреш на на системата и прочистването ще стане само... Та, чакаме да видим какво ще предложи Джулия, защото това, което виждам да съскат колежките през едни медии и профили на известни травестити и педали е показателно, че нещо става зад кулисите. Да видим... 

На Джулия й мина времето. Вече на дневен ред са Десита, Лидия, АРТи и Теофиков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Да. 'published' значи, че са публикувани в сайта. Иначе ще ти пише 'pending'. Отразяват се, но само гледанията, които са от седмицата или деня. Старите гледания доколкото помня и е логично - остават просто като информация, че ги е имало. За да започнат да се появяват в топ 100 (ако имат нужните дневни гледания), трябва да минат поне 48 часа от добавянето от Администратор.

Преди да ги добавя в страницата на Десислава бяха 22 видеа с 183млн гледания. Сега са 25 пак със същите гледания, което ще рече, че ще отчита само новите гледания в общия брой. За Не искам без теб съм убеден, че ще влезне в седмичния попнейбъл. Наистина трупа сериозни гледания. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже хахах феновете на циганката от Толбухин мечтаят дуетс с Гери-Никол ?

 

ГЕРИ-НИКООЛ и Преслава ?!! божееее колко нелепо и смешно звучи в едно изречение ?? ГЕри Никол и ПРеслава /??А?А?А обже хахахаххахаха хаааааааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

На Джулия й мина времето. Вече на дневен ред са Десита, Лидия, АРТи и Теофиков.

Този Арти е толкова противен и гнусен. Не знам как го харесваш и му слушаш новата песен. Опитал се е да извади хит с този кючек, но за мен няма харизма да стане от топ имената. Остава си един имитатор. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чухте ли за изтрещяването на Джена? И тя станала веган, загрижила се за агънцата! :wacko:

Не съм очаквала и нашите звезди да ги тресне тая лудост веганството.

Вие ще хапвате ли утре агнешко? Аз - да! Традициите трябва да се спазват, напук на тъпи психарски моди!🍤🍤

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Преди да ги добавя в страницата на Десислава бяха 22 видеа с 183млн гледания. Сега са 25 пак със същите гледания, което ще рече, че ще отчита само новите гледания в общия брой. За Не искам без теб съм убеден, че ще влезне в седмичния попнейбъл. Наистина трупа сериозни гледания. 

Да, би трябвало така да работи. Ще е нелепо да избие няколко милиона гледания нагоре. ;) 

Сигурно ще влезе, там е Топ 300 май. Все ще влезе на някоя позиция, предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Чухте ли за изтрещяването на Джена? И тя станала веган, загрижила се за агънцата! :wacko:

Не съм очаквала и нашите звезди да ги тресне тая лудост веганството.

Вие ще хапвате ли утре агнешко? Аз - да! Традициите трябва да се спазват, напук на тъпи психарски моди!🍤🍤

Не, защото не обичам агнешко и никога не съм обичала. Психарка ли съм?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...