Jump to content



Препоръчани коментари

преди 6 минути, MrKidGSA каза:

От къде е това инфо, че е бил жиголо, в което всъщност няма лошо, след като си го е избрал човека. Разни хора - разни идеали. Дано и те са направили добър продукт. Очаквам силно лято за поп-фолка. 

От Шумен е. Там не е тайна. Освен това докато беше в Миконос качваше снимки с дядки и травестити. 

Ами всъщност си прав. Всеки както може. Кой съм аз, че да съдя. 

Гледах го в На кафе. Да поработи малко над правоговора си. От доста време е вече под прожекторите. Срамота е. Да вземе пример от Галин! И как се изцепи, че едва ли не съдбата му поднесла Джулия , за да си сбъдне мечтата за песен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Голям хит става песента, в разни общи чатове дето имам я пращат, пишат някакви неща, а тези хора почти не слушат поп фолк. Истината е, че е вложено много, мислено е и се е получило супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Голям хит става песента, в разни общи чатове дето имам я пращат, пишат някакви неща, а тези хора почти не слушат поп фолк. Истината е, че е вложено много, мислено е и се е получило супер.

Кажи честно :1000(34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо възхваляване на Емилия, сякаш е направила нещо невиждано и нечувано. И тази песен ще е като дуета с Емрах - голям хит и никой няма да я помни догодина. На Галена и Миле е много по-добър дуета

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Голямо възхваляване на Емилия, сякаш е направила нещо невиждано и нечувано. И тази песен ще е като дуета с Емрах - голям хит и никой няма да я помни догодина. На Галена и Миле е много по-добър дуета

То така е с цялата чалга. И на Галена и Миле не вярвам да се помни дълго. 

Ами постарали са се да предложат проект на ниво. Защо да не де оцени. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесват диалозите. И всички са се представили отлично с актьорската игра. Башар е много добър актьор и това много личи в клипа. Емилия  и тя е изненадващо артистична. Денис и младата, която не знам коя е, пък идеално представят партията си. Коя е младата актриса? Време е да сложат песента в трендинг. Тия "умници" от Планета - този клип е много по-добра реклама за канала им. Но пък Галена и Миле Китич са капарирали мястото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

На мен пък много ми харесват диалозите. И всички са се представили отлично с актьорската игра. Башар е много добър актьор и това много личи в клипа. Емилия  и тя е изненадващо артистична. Денис и младата, която не знам коя е, пък идеално представят партията си. Коя е младата актриса? Време е да сложат песента в трендинг. Тия "умници" от Планета - този клип е много по-добра реклама за канала им. Но пък Галена и Миле Китич са капарирали мястото. 

В трендинга са. На първо място.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.05.2019 г. от 16:28, Fast каза:

Радвам се че поне API-то им не е осакатено, за разлика от сайта им. 

Топ 20 най-гледани музикални клипа в България от 30.12.2016 (най-ранната възможна дата) до 29.04.2019
1. Азис - Мотел 38840637

2. Криско ft. Слави Трифонов - Гледай как се прави 33681489

3. Гери Никол ft. 100 Кила - Напрао ги убивам 33603819

4. Luis Fonsi feat. Daddy Yankee - Despacito 30571636

5.  ТоТо Н  - Чужди Усмивки 25000755

6. Криско - Bazooka 21540884

7. Тита - Антилопа 20626902

8. 100 Кила - Няма такава жена 19690786

9. Криско ft. Pavell & Venci Venc - Герои 19128326

10. Тита - Късай 18134558

11. Криско х Дим х Боро Първи - Мърдай 15502615

12. Преслава - Не се изтриваш 14381690

13. Amar Jasarspahic - Imam ljubav ali kome da je dam 14197988

14. Анелия - Зоопарк 13695945

15. Nikos Vertis - Thelo na me nioseis 13665725

16. Галин - #MeGusta 13360086

17. Криско ft. Тита - Искам да бъда с теб 13294365

18. Ed Sheeran - Shape Of You 13266479

19. Преслава - Да гори в любов 13106514

20. Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi - От София до Банско 13096955

а къде е Галена ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

а къде е Галена ?

Певици с купени гледсния не се класират. Явно на Моро му са купувани... Няма друго обяснение защо не е в класацията за гледанив от България. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...