Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Born to Die каза:

Емилия и Денис убиха, направо не вярвам на това, което видях!

Не съм очаквал, че ще разбие цялата чалга с този проект. Много приятна изненада. Тази година много силни дуети. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Съмнява ме да е точна класацията. Къде са Ела и си вземи, В твоите очи, Хабиби, Дай ми още, Пей сърце и доста други песни с по около 20 и повече милиона. 

 

 

преди 2 часа , Fast каза:

Топ 20 най-гледани музикални клипа в България от 30.12.2016 (най-ранната възможна дата) до 29.04.2019

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както се очакваше- дойде новия месец и Пайнер се активизираха.

Силно начало на маратона от Емилия и Денис. Приятна песен, а и клипът е силен, на моменти имам усещането за някой Бг сериал.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Както се очакваше- дойде новия месец и Пайнер се активизираха.

Силно начало на маратона от Емилия и Денис. Приятна песен, а и клипът е силен, на моменти имам усещането за някой Бг сериал.:1000(29):

Айде, дано утре Деса

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mr. Greshen каза:

Айде, дано утре Деса

Аз не съм сигурен дали въобще я искам на Десислава вече. Тотално разочарование е тази жена.

А и след силните тазгодишни проекти като Сърце, Добре ли си, Акула и т.н човек направо да го е страх какво може да предложи тя дори и с една уж стойностна песен. Току-виж е поредната стандартна чалга песньовка, този път просто с приличен текст.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

- Що не вземеш да се стегнеш и да качиш малко левела, а? Или цел живот ше си останеш такъв скъсаняк?

- Ти що не си намериш некой, който да ти качи левела малко, а госпожице?

---

- К'во си се напрегнАла бе, кукле? ВзЕми се отпУсни малко. К'во е това напрежение, да не си някакъв трафопост?!

- Погледни ме, не издържам вече! Как я докарахме до тук?

- Докъде искаш да я докараме? Бали, Малдиви, Мачу Пикчу... Само си избЕри, стига мрънка бе, кукле.

- Не съм ти никакво кукле!

- Емилия, всяка втора пикла в Люлин иска да живее твоя живот! Не ме карай да те върна в Царево да вадиш рапани! 😂

---

- Нещо си се напрегнАл, май?! ОтпУсни се малко, хора сме все пак, не си некав трафопост... 😂😂😂

- Кукле, кукле, някога беше верно куче, а сега избра стадото...

- Да, избрах!

... Ракишииииии! 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена прави дует с Миле, Емилия с Теофиков (нова звезда), а наша Анелия с Живко Микс...... докога бе, Анелияяяяяяяя..... докога ще боксуваш при едни и същиииииии :boxing::1000(15)::mf_surrender:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, El Gato каза:

Дуета на Десита и Лидия ще го качат в канала на Alpha Music.

Къде е този канал? ЗА първи път като чух песента на Десита и чувах Awful Music :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Къде е този канал? ЗА първи път като чух песента на Десита и чувах Awful Music :D 

В инстаграма на AlphaMusic отговаряха на въпроси..и казаха,че в техния канал ще е.

Вероятно този е канала.

https://www.youtube.com/channel/UCAvjic6NqR2EvjpGT4EyWeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, El Gato каза:

В инстаграма на AlphaMusic отговаряха на въпроси..и казаха,че в техния канал ще е.

Вероятно този е канала.

https://www.youtube.com/channel/UCAvjic6NqR2EvjpGT4EyWeg

Което е странно? Какво става с договорките с Планета? Галин да не е решил да си бие шута оттам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Което е странно? Какво става с договорките с Планета? Галин да не е решил да си бие шута оттам?

Едва ли.. Вероятно качиха първите им песни в канала на Планета, един вид за представянето на двете момичета - пред под голяма аудитория.. а след това, да започне да си качва неговите изпълнители в този канал..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер якия хит от Ема и Теофикчо, но грешна тактика от Пашев да не му направи някой самоястоятелен хит, бърза песен, иначе баладата му е топа.

Боже мой - Десита и Лидия - между 5 и 10 май

Мамиш - Галин - след 15 май

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

1. Галин и Лидия - Няма да ми мине 2474768
2. Азис ft. Азис Груп - Жено бягай 2209084

3. Преслава - Изтрезняваш ли 2220172
4. Галена и Миле Китич - Добре ли си 2076206

Най-силни първи седмици на попфолк клипове в България.

И всички са от тази година. Според мен всички са се наговорили да купуват в първата седмица, много по-логично, отколкото... да кажем... хората да са свикнали да ползват ютуб редовно... това е нелепо. Купуват всичките!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Само_мене_нямаш каза:

Галена прави дует с Миле, Емилия с Теофиков (нова звезда), а наша Анелия с Живко Микс...... докога бе, Анелияяяяяяяя..... докога ще боксуваш при едни и същиииииии :boxing::1000(15)::mf_surrender:

Е нали с Деса ще правят дует скоро. Да видим какво са намислили...

 

 

Сърце прави по 19ка дневни. Да гори по 17ка. Тъжно за Галенчето... Пак е унижена... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на тая простотия, която изсра Емилия, започна да ме кефи Галена Китич - не намирам темата за клипа, затова коментирам тук. Да не е изтрита?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

На фона на тая простотия, която изсра Емилия, започна да ме кефи Галена Китич - не намирам темата за клипа, затова коментирам тук. Да не е изтрита?

Коментара ми от темата също го няма, явно е изтрита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...