Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Колко много ми липсва тази Глория, която мачкаше с подобни изпълнения, а в момента дори и по концертите си пуска лайв записи и изглежда една отегчета, сякаш на сила е заведена там. В Арена-та трябваше да забие на живо "Любовта настоява" и да им покаже коя е, а не да се появи, за да отбие номера... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

 

Сашка Ангелчето е натресла Галена на Китич.

Уж не те вълнуваше, всеки 2ри пост ти е за таз песен обаче, и в същото време на лъжец се обиждаш? 

И ето, пак си лъжеш най-нагло в жалък и елементарно плосък опит да правиш манипулации - Галена го е поканила да участва в нейния проект. Никой не е натресъл на никого. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

 

Сашка Ангелчето е натресла Галена на Китич.

Фаст, няма ли да престанеш да се опитваш да компрометираш Галена? 

Факт, е че й се получава повече цялостния образ на "артист", а и никой не е виновен, че дуета на Преслава и Кеба си го слушате само феновете на Преслава и самата тя. Плюс това Преслава пред камера е като диван по средата на стая - статична, еднообразна и комична. Нека си има милионите, гласа(който вече е драстично изхабен), но в крайна сметка, за тези, които следим жанра отдавна, извода  е един - при нея няма цялостно развитие, нито капка прогрес. Една съпоставка - сценичното присъствие на Преслава в клипа към песента "Завинаги твоя" (примерно) и Преслава в "Да гори в любов" и последната еднодневка е едно и също - статично, еднообразно. Диваните в клипа на "Новата ти" и "Режим Неприлична" са едни и същи, а Преслава също - иронична и оскъдно облечена, явно се мисли за секси .. Наясно съм за хитовете и не ги оспорвам, но нека бъдем реалисти - като цялостен продукт Галена е доста по-напред.

  • Haha 1
  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

Още малко до 10-те милиона! Кога излиза новата?

Вчера в диското беше нещо страшно. Категорично заявявам, че тази песен и Името ти са най-големите хитове за изминалите месеци.

Самата Яница беше на участието на Галена, също и Златка Райкова, Благой Георгиев, Цецо Андреев, Диона, Кириакос Георгиу. А участието беше страхотно. Не съм виждал такава истерия в клуб до сега. Хората не можеха да се разминат, а Галена, разбира се, направи шоуто както само тя си го може. И един от най-важните фактори за мен- час и половина 100% живо пеене, и то прилично. 

Дуета с Миле се приема доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Фаст, няма ли да престанеш да се опитваш да компрометираш Галена? 

Факт, е че й се получава повече цялостния образ на "артист", а и никой не е виновен, че дуета на Преслава и Кеба си го слушате само феновете на Преслава и самата тя. Плюс това Преслава пред камера е като диван по средата на стая - статична, еднообразна и комична. Нека си има милионите, гласа(който вече е драстично изхабен), но в крайна сметка, за тези, които следим жанра отдавна, извода  е един - при нея няма цялостно развитие, нито капка прогрес. Една съпоставка - сценичното присъствие на Преслава в клипа към песента "Завинаги твоя" (примерно) и Преслава в "Да гори в любов" и последната еднодневка е едно и също - статично, еднообразно. Диваните в клипа на "Новата ти" и "Режим Неприлична" са едни и същи, а Преслава също - иронична и оскъдно облечена, явно се мисли за секси .. Наясно съм за хитовете и не ги оспорвам, но нека бъдем реалисти - като цялостен продукт Галена е доста по-напред.

От 2013 нататък Яница е с по-интересни клипове от Галена и Преслава и никак не е "статична", това значи ли че Яница е доста по-напред от Галена и Яница като цялостен продукт?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правих сравнения между четвъртия ден на песните на Преслава, Галин и Лидия и Галена и Миле. "Добре ли си" води, но това което ми направи впечатление е че на "Няма да ми мине" четвъртия ден е през уикенда, когато се правят най-много гледания и има около 350к. Понеделник пък обратно, най-слаб ден за трафик и качват на 360к, а после вторник пада на 280к.🙂

Тук се говори за купени гледания на Преслава, но май друг е пазарувал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Най-вероятно заради смешните гледания.

Е по едно време правеше стотици хиляди... малко ме съмнява да е така... а и защо ще маха цялата плейлиста?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Е по едно време правеше стотици хиляди... малко ме съмнява да е така... а и защо ще маха цялата плейлиста?

Последните му БГ реакции правеха 20 хил. гледания най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Диона яко се раздава на Феноменален.😁

Диона не важи след онази нейна издънка в началото на месеца.

За тези които не знаят, опита се да насади омраза срещу една група хора в YouTube клип, който естествено изтриха, a после и във Фейсбук и тя изпадна в нервен срив в Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=_3y75kY_lX4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.04.2019 г. от 21:48, Lelqtian каза:

И ето, пак си лъжеш най-нагло в жалък и елементарно плосък опит да правиш манипулации - Галена го е поканила да участва в нейния проект. Никой не е натресъл на никого. 

Той загатна че Сашка му е посяла идеята в главата, вероятно по молба на Галена, защото е побързала да го покани за дует. Тя му подгряваше на концерта, в случай че си забравил. Даже и разходите му е спестила, само и само да се навие. Както е видно, не е вложил и стотинка за създаването на проекта. Напълно опортюнистки и калкулиран ход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Той загатна че Сашка му е посяла идеята в главата, вероятно по молба на Галена, защото е побързала да го покани за дует. Тя му подгряваше на концерта, в случай че си забравил. Даже и разходите му е спестила, само и само да се навие. Както е видно, не е вложил и стотинка за създаването на проекта. Напълно опортюнистки и калкулиран ход.

Ти не спиш ли или цяла нощ мислиш за Галена и Миле 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...