Jump to content



Препоръчани коментари

преди 10 часа , Mr. Greshen каза:

Тази със Супер Сако я обяви на английски в инстаграм - последно на български или английски ще се пее в нея?

https://www.youtube.com/watch?v=DKTW58O7n1A

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Коментирайте как Камелия с "Името ти" вече много дни поред прави повече гледания от излязлата по същото време и обявена за най-големия хит на Преслава в последите години "Да гори в любов". До няколко дни вероятно ще мине и "Феноменален". 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Мен не ме учи на граматика заради една запетая. Къде ходя по участия също не е твоя грижа. И как очакваш да те взимам насериозно като пишеш едно хубаво нещо за Галена и сто лоши? Попринцип хич не ми се влиза в спорове с тебе, а и ме мързи. 

 

Цял ден се обясняваше и налагаше във форума колко малко гледания са направили като за дует (а всъщност счупиха рекорд), после тръгна да обясняваш откъде уж крала идеи за клипа, тръгна да се обяснявяш как нямала самостоятелни хитове , златни хитове , и още някакви глупости. Всеки си има мнение, но ти го повтаряш през 3 поста и става супер досадно. Песента в момента е с огромен успех и цял фейсбук и инстаграм я споделят и в най-слабите дни от седмицата (понеделник и вторник) направи много гледания. А сега идват и почивни дни...

1. А не са ли малко 540ка,при все, че Преслава ги направи сама, Галин с неизвестната Лидия, а Азис с кючек. Някои Галенови очаквахте милион поне.

2.Не съм казал, че няма хитове, а че няма златни и вечни такива. Не е само тя. И Деса няма вечни последното десетилетие, въпреки, че В твоите очи и Пусни го пак са с потенциал за такива, но е твърде рано дабги определя за вечни. Положението е такова в цялата чалга, а не само при Галена. Няма защо да се приема като смъртна обида... 

3.Никога не съм изразявал съмнение, че песента в бг ще се хареса и слуша. И самостоятелно да беше, пак щеше да е хит. И Изтрезняваш ли се споделяш първите дни, но какви ли опити не направихте, за да го принизите. 

4. А не е ли факт, че се е вдъхновила от Кейти Пери. За копиране не може да става дума, но вдъхновение има. Защо се отричат очебийни неща. 

 

Ако някои галенови бяхте по обективни и стъпили на земята, нямаше през 3 поста да пиша едно и също. Всеки харесва някоя, но не всеки приема на сляпо всичко свързано с фаворитката си. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, plambata каза:

Коментирайте как Камелия с "Името ти" вече много дни поред прави повече гледания от излязлата по същото време и обявена за най-големия хит на Преслава в последите години "Да гори в любов". До няколко дни вероятно ще мине и "Феноменален". 

Може само да ме радва, защото песента е по добра и различна и от Да гори и от Феноменален. А и са и твърде малко милионите за успеха, който пожъна. И Дразни ме също достабе дръпнала. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plambata каза:

Коментирайте как Камелия с "Името ти" вече много дни поред прави повече гледания от излязлата по същото време и обявена за най-големия хит на Преслава в последите години "Да гори в любов". До няколко дни вероятно ще мине и "Феноменален". 

Просто песента й не е еднодневка.

 

Иначе и аз очаквах повече гледания на "балканския" дует. Ще си е хит тука и ще се забрави, когато Галена пусне по-силен такъв - самостоятелен или друг дует. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен дуетът много ме зариби, просто има песни като "Изтрезняваш ли", които правят фурор и след това месец по-късно ти писват, винаги е така със супер комерсиалните и консуматорски, но няма нищо лошо и в тях. "Добре ли си" ми е като "Да гори в любов" по-скоро, нещо, което ще остане дълго време и ще се пее, такава е и "Името ми", имат нюанси, меланхолия, преоткриваш ги и са ти в плейлиста дълго време. За съжаление подобно на текста, е трябвало и сръбски композитор да се включи с Ганев и да опитат да работят заедно, само че в момента има и прекалено добри проекти в съседната държава, наистина впечатляващи балади, които правят милиони за ден-два. Уцели много неподходящ момент за там, за България ще е убиец. Направо ми е жал за Анелия, надявам се поне Деси, Емилия и Джена да ударят с нещо силно, за да има конкуренция. По-горе четох за Галена и Преслава, наистина няма като тях, проект след проект и толкова да успяват да нацелят, такава амбиция. Мисля, че определено с това печели другият жанр понякога, в поп фолка са ужасно мързеливи по-голямата част последните години, чакат на авторите и толкова, ми амбицирай се, търси, рови, събирай идеи, вложи пари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

А не са ли малко 540ка,при все, че Преслава ги направи сама, Галин с неизвестната Лидия, а Азис с кючек. Някои Галенови очаквахте милион поне

Така го казваш все едно и Галин и Преслава със всяка песен удрят 500 за ден. Защо тогава "Феноменален" имаше повече от всички песни, които пуснаха Галин и Преслава през съответната година? Дуетът на Галя бе пуснат в понеделник, а песента на Преслава бе пусната четвъртък срещу петък и то на Свети Валентин  Замисли се, че има и други фактори, влияещи за гледанията. Освен това се спомена, че Миле едвам прави 200-ка на самостоятелните си песни. Цифрите засега са много добри и ще има над 400-ка вторият ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Просто песента й не е еднодневка.

 

Иначе и аз очаквах повече гледания на "балканския" дует. Ще си е хит тука и ще се забрави, когато Галена пусне по-силен такъв - самостоятелен или друг дует. 

Разбира се,че никой не помни песните и и с тази ще е същото

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По случай Великден на 26.04.2019год.в Коктейл бар Рио ще се проведе състезание по "КАНАДСКА БОРБА ".
Наградата ще бъде изненада за нашият победител. 
Условието за участие е да си напишете имената като коментар. 
🥇Успех на всички!🥇

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.04.2019 г. от 15:20, Slavi каза:

Галена и Миле, а не Галена. 

Преслава си остава с рекорда за планета на самостоятелна песен😏

ТОВА Е ПРОЕКТ НА ГАЛЕНА !!! ТЯ Е ПЛАТИЛА/ПОРЪЧАЛА ВСИЧКО ! МУЗИКА,ТЕКСТ,КЛИП ! МИЛЕ Е ГОСТ ИЗПЪЛНИТЕЛ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Галена и Mile Kitic - Добре ли си | 2 ден

958894 (+419007) гледания

38536 (+7619) харесвания

1248 (+233) коментара

О йе, определено си личи как не те вълнува тая песен .... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...