Jump to content



Препоръчани коментари

преди 27 минути, Willy каза:

Галена има рекорд за премиерен ден. Какво не е ясно?

Галена и Миле, а не Галена. 

Преслава си остава с рекорда за планета на самостоятелна песен😏

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , DarkChild каза:

Галена не можеш да я сложиш до никого от големите имена. Тя е втора категория изпълнител, каквито и хитове да вади.

Като изпълнител, да - няма работа до Глория, Десислава и Ивана, ако ще и една година да са били на върха те, а тя да е от 15. Застане ли до трите, няма как да пее равностойно и ще е смешно. Моето мнение беше свързано с няколко стари песни на Галена, които все пак тя е успяла да причисли към един т. нар. "златен фонд".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

Спокойно мога да направя следното сравнение:

"Водка с утеха" = "Утешителна награда"

"Дяволско желание" = "Знам диагнозата"

Защо да не ги сравня примерно? Или ще кажеш, че не помниш каква истерия имаше по "Диагнозата" и как гърмеше... "Утешителна награда" също беше много силна и все още се слуша и харесва. Имаше страхотен прием в Арената на концерта на Миле. С какво едната е по-лоша от другата?

''Дяволско желание'' е една емблема пята милион пъти и винаги с жесток прием. Галена няколко пъти пя ''Утешителна награда'' и видяхме какви приеми имаше. Да не говорим разликата в youtube. ''Дяволско желание'' над пет милиона. ''Утешителна награда'' и ''Знам диагнозата'' малко над милион. ''Водка с утеха'' само преди месец видяхме как се прие като я пя акапелно. 

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

И все пак за междунсроден проект за именс от ранга на Галена и Миле, се очакваше да стигнат 600-700ка. Две имена са все пак и то силни. 

Все пак честото на Галена. Впредвид, че никога няма да види такива гледания със самостоятелна песен, некс се радва и тя и феновете и. 

 

За Кридко и Слави, когато ви изнася я изкарвате попфолк, а когато не - поп. Ще ме убиете🤭

И на мен ми се искаше да разбият с нещо от сорта на 700-800K или повече, но съм доволен и от това. Като се има в предвид, че Галена досега нямаше старт над 400K, е чудесно, че в съчетание с Миле успяха да направят чак 540K. Предполагам, че това е личен рекорд и за него.

На Криско и Слави си е чалга. Фотошоп също, и тя имаше огромна цифра. Но самите изпълнители се водят поп и затова минава номера. :D Както на нашето Деси толкова години й лепят етикета чалга, независимо какво пуска. И накрая тя реши да покаже гордо, че наистина си е дива чалга. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, presi_fen! каза:

Защо никой не спомена дали Галена купува гледания? Или просто така ви уйдисва?

Защото не е изненадващо да се види такава цифра за дует на българска звезда и сръбска легенда. Съмнително е, когато стандартното ниво за поп-фолка е 300-350k и изведнъж някой направи 500k. И все пак съм казвал мнението си за гледаемостта тази година. Клипа на Галена и Миле продължава да го затвърждава.

преди 18 минути, Donatella каза:
ГАЛЕНА С ТЕЗИ 3 ПРОЕКТА. ОТНОВО Е НА ВЪРХА НА ЧАЛГАТА.. КАК ЩЕ КОМЕНТИРАТЕ ?
 
Феноменален
Сърце
Добре ли си 

 

Доста силен страйк, наистина. От следващото парче на Преслава ще се решат нещата- дали Галена наистина е едноличен лидер или двете цяла година ще се бият за трона.

Аз лично искам някоя друга да изпъкне над тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Аз лично искам някоя друга да изпъкне над тях.

Няма певица, която да изпъкне над Галена или Преслава, и да има ще е сезонно както Емануела, но тези двете няма начин някога да ги минат. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Няма певица, която да изпъкне над Галена или Преслава, и да има ще е сезонно както Емануела, но тези двете няма начин някога да ги минат. 

Бързо може да има ако Пайнер най-накрая успеят да наложат някое ново име. Това всъщност е наложително, за да излезе съвсем жанра от зациклилото си положение. А пък за старите имена винаги ще има възможност пак да се съревновават и на моменти да изпъкват.

Това в сферата на мечтите, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Спокойно мога да направя следното сравнение:

"Водка с утеха" = "Утешителна награда"

"Дяволско желание" = "Знам диагнозата"

Защо да не ги сравня примерно? Или ще кажеш, че не помниш каква истерия имаше по "Диагнозата" и как гърмеше... "Утешителна награда" също беше много силна и все още се слуша и харесва. Имаше страхотен прием в Арената на концерта на Миле. С какво едната е по-лоша от другата?

Ето тук вече дискусията може да приключи, защото сравненията ти са абсурдни. 

Можеш да ги сравниш като песни, заявявайки личните си предпочитания - ок, но да твърдиш, че "Диагнозата" е хит от ранга на "Дяволско желание" е ... супер нелепо.

@-A. добре ти е отговорил.  

5млн за Желанието срещу 1 за Диагнозата. Във вибокс също разликата е огромна - половин милион за Преслава срещу няма и 100к за Галена. Четири пъти повече гледания. Това е и реалността. 

Едната песен е емблема за жанра и десетилетието 2000-2009, а другата и в топ 30 сигурно не влиза.

 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено избързвате според мен.Засега,че Галена и Преслава са лидери е безспорен факт,но има още много време до края на година,за да е ясно кой ще е лидера за 2019. Емануела отсега има един сигурен хит /триото с Десита и Лидия/,Джена все още не е пускала нищо,очевидно и Андреа е решила да си връща позиции щом ще пуска 2 песни почти наведнъж,така че не избързвайте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Бързо може да има ако Пайнер най-накрая успеят да наложат някое ново име. Това всъщност е наложително, за да излезе съвсем жанра от зациклилото си положение.

Е това ново име надали ще има по-добри качества от Галена и Преслава, за да е над тях. С Джулия видяхме, че нищо не стана. Десита и Лидия ще са харесвани горе-долу сред тийновете, но дотам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Ето тук вече дискусията може да приключи, защото сравненията ти са абсурдни. 

Можеш да ги сравниш като песни, заявявайки личните си предпочитания - ок, но да твърдиш, че "Диагнозата" е хит от ранга на "Дяволско желание" е ... супер нелепо.

@-A. добре ти е отговорил.  

5млн за Желанието срещу 1 за Диагнозата. Във вибокс също разликата е огромна - половин милион за Преслава срещу няма и 100к за Галена. Четири пъти повече гледания. Това е и реалността. 

Едната песен е емблема за жанра и десетилетието 2000-2009, а другата и в топ 30 сигурно не влиза.

 

Не съм те ангажирала да се съгласяваш с моите сравнения, нито някой друг. Личните ми предпочитания няма как да важат за тези две песни, защото не са ми сред любимите и не  ги харесвам. Не харесвам нито "Диагнозата", нито "Дяволско желание", но това не ми пречи да ги призная като големи хитове.

По твоята логика да сравним тогава "Лъжа е" с 2.2 милиона гледания с "Душата ми крещи" с 2.6 милиона. От една и съща година са, а на Галена има повече гледания. Значи ли, че е по-голям хит от "Лъжа е"? Айде, кажи ти...ама ако си следиш мисълта ще трябва да го признаеш (аз не го твърдя).

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално не мога да спра да слушам "Добре ли си", помощ!

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Буквално не мога да спра да слушам "Добре ли си", помощ!

Спирай я, докато не си увредил мозъчните си синапси. Слушането на Галена води до  безвъзвратни повреди. Виж Донатела... 😝

 

Шегувам се. Песента зарибява. Най-слушаемото нещо с Няма да ти мине за годината. Продължавам да негодувам срещу тъпите отсвири. Хич не ми се връзват с песента, но предполагам Галена е искала да подсигури присъствие в клубовете. 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Спирай я, докато не си увредил мозъчните си синапси. Слушането на Галена води до  безвъзвратни повреди. Виж Донатела... 😝

 

Шегувам се. Песента зарибява. Най-слушаемото нещо с Няма да ти мине за годината. Продължавам да негодувам срещу тъпите отсвири. Хич не ми се връзват с песента, но предполагам Галена е искала да подсигури присъствие в клубовете. 

При Донатела е по рождение... 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Danger. каза:

Е това ново име надали ще има по-добри качества от Галена и Преслава, за да е над тях. С Джулия видяхме, че нищо не стана. Десита и Лидия ще са харесвани горе-долу сред тийновете, но дотам. 

Джулия няма качества, за да е на върха, но чак пък да твърдиш, че за нищо не ставала. Набутаха я в топ 10. Това нищо ли е. Песните и са популярни, въртят я по клубовете, има участия. 

 

Десита и Лидия направиха бум с първите си песни, за който Галена чакаше 4 години навремето. На дали като някой е гледал Екстаз или Дъждовно реге е предполагал, че малко по късно смядовица ще се бори за певица на годината. Измери, че премери. Момичетата още не са показали нищо, а ти вече ги определи. Може и те дс срещнат вафлен бос. Знаеш ли😹

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Е това ново име надали ще има по-добри качества от Галена и Преслава, за да е над тях. С Джулия видяхме, че нищо не стана. Десита и Лидия ще са харесвани горе-долу сред тийновете, но дотам. 

Някоя с таланта на Преслава и старанието на Галена- ето я по-добрата. :D Но не смятам, че е задължително певицата да е по-добра, достатъчно би било да е сходна на тях и чичо Митко да я подбутне, а публиката да я награби. Да припомним, че в последните няколко години Галена и Преслава не са реалният номер 1 за цяла България, чак с последните няколко проекта взеха отново да взимат превес. Иначе първо беше Гери-Никол, после за кратко Тита, а от мъжете Криско. Значи може с добре наложени нови и свежи продукти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Stela каза:

Не съм те ангажирала да се съгласяваш с моите сравнения, нито някой друг. Личните ми предпочитания няма как да важат за тези две песни, защото не са ми сред любимите и не  ги харесвам. Не харесвам нито "Диагнозата", нито "Дяволско желание", но това не ми пречи да ги призная като големи хитове.

По твоята логика да сравним тогава "Лъжа е" с 2.2 милиона гледания с "Душата ми крещи" с 2.6 милиона. От една и съща година са, а на Галена има повече гледания. Значи ли, че е по-голям хит от "Лъжа е"? Айде, кажи ти...ама ако си следиш мисълта ще трябва да го признаеш (аз не го твърдя).

Стеле, гледанията бяха един от аргументите, не прочете ли коментара на -А? Да слагаш "Диагнозата" до "Желанието" е все едно аз да кажа, че "Обратно в играта" = "Кой". Толкова абсурдно звучи.

"Дяволско желание" има зверски приеми през годините на турнетата, сборните концерти, визитна картичка е за Преслава, има награда и за песен на годината във време, в което Ивана е все още лидер ...  

Сравни приема на двете песни на концерта 20 години Пайнер. Супер вяло мина Диагнозата.

То сигурно по твоята логика тя е по-голям хит и от "Като на 17", примерно...

Дори във форума имаше тема направена от Сашо за вечните хитове в чалгата - и там Галена не фигурираше с нито една песен. 

 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Vancho каза:

Да слагаш "Диагнозата" до "Желанието" е все едно аз да кажа, че "Обратно в играта" = "Кой". Толкова абсурдно звучи.

Тоест искаш да кажеш, че "Диагнозата" е едномесечен хит с това сравнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Не съм те ангажирала да се съгласяваш с моите сравнения, нито някой друг. Личните ми предпочитания няма как да важат за тези две песни, защото не са ми сред любимите и не  ги харесвам. Не харесвам нито "Диагнозата", нито "Дяволско желание", но това не ми пречи да ги призная като големи хитове.

По твоята логика да сравним тогава "Лъжа е" с 2.2 милиона гледания с "Душата ми крещи" с 2.6 милиона. От една и съща година са, а на Галена има повече гледания. Значи ли, че е по-голям хит от "Лъжа е"? Айде, кажи ти...ама ако си следиш мисълта ще трябва да го признаеш (аз не го твърдя).

Оф, пак ли ша го чоплим тва. Не се ли разбрахме че от оня период най-големия хит е Як мотору с, към момента, 14.5 милиона само от един клип? 

А Дяволско желание е такъв мегахит, че на съвсем скорошно клипче от участие на Пепа, публиката просто спи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Буквално не мога да спра да слушам "Добре ли си", помощ!

Щом не можеш да спреш тази уникална песен, докосваща всички сетива на човек, изпълваща с енергия и радост за живот, съжалявам, бейби, но няма как да ти помогна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...