Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Честито на Галена и Миле. Очаквам тези дни да мачкат защото песента е топ. Друг е въпроса, че според мен ще последва песента на ''Изтрезняваш ли'' и повечето последни песни на Ганев. Нямат живот по-дълъг от месец. Изключение правят ''Въртележката'', ''Да гори в любов'' и ''Феноменален''. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Галена, напълно заслужен рекорд! Песента е ТОП, няма спиране.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Цялостния рекорд за жанра остава при Азис. 608k за 24 часа.

Не, не остава. Погледни как дори хора, които не са фенове на Галена я поздравяват и признават рекорда и се замисли, че само ти спориш извърташ. Не че нещо, но вече не е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

От цялата работа не ме кефи само обложката, дано я сменят. Прекалено тъмна и безлична ми идва. Дано не попречи на гледанията след време.

Според мен трябва да се смени, ако си с тъмния фон на ютуб направо се слива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Много добре знам какво си написала. Коментирам как звучат изказванията ти поотделно и как разсъждаваш, когато става въпрос за Преслава, и когато става въпрос за Галена. 

Дай ми пример с кои песни би сравнила по популярност Желанието и Лъжа е? 

Докъде се стигна ... Да се оспорват най-големите хитове на Преслава и да се принизяват до песните на Галена. 

Какво значи да се "принизяват"? Галена има достатъчно добри и качествени проекти за да говорим за принизяване. Няма да тръгна да ги изреждам и да правя сравнения. Факта, че не признаваш Галена като изпълнител с качествени и останали проекти ми е достатъчен за да прекратя спора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори силен проект за Галена в рамките на 1 година, за който нямам какво лошо да кажа.

Честито и за рекорда на Галенови в канала PlanetaOfficial. Аз пък се радвам, че не остана при Галин  😀

Нещо обаче избързаха с пускането на проекта. В друг ден би направил доста по-прилични гледания, ама пайнерска му работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Не, не остава. Погледни как дори хора, които не са фенове на Галена я поздравяват и признават рекорда и се замисли, че само ти спориш извърташ. Не че нещо, но вече не е интересно.

Те говорят за рекорда в PlanetaOfficial предполагам. Него никой не го оспорва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Те говорят за рекорда в PlanetaOfficial предполагам. Него никой не го оспорва.

Утре добави гледанията и от втория ден и всичко ще е точно. Щом го правиш за Азис, направи го и за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Stela каза:

Утре добави гледанията и от втория ден и всичко ще е точно. Щом го правиш за Азис, направи го и за Галена.

Добре. Първоначално нямах намерение да засичам гледанията на Азис за втория ден, но забелязах че идват чудовищно и щеше да е престъпление да не ги запиша. Ако не бях аз, сигурно никой нямаше да знае за този рекорд. Колкото и да ви е любима Галена, не е редно да дискредитирате успеха на човека просто защото не се е случил моментално или ви е неприятен. Тук говорим за почти 100 хил. гледания разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Добре. Първоначално нямах намерение да засичам гледанията на Азис за втория ден, но забелязах че идват чудовищно и щеше да е престъпление да не ги запиша. Ако не бях аз, сигурно никой нямаше да знае за този рекорд. Колкото и да ви е любима Галена, не е редно да дискредитирате успеха на човека просто защото не се е случил моментално или ви е неприятен. Тук говорим за почти 100 хил. гледания разлика.

Почна да ги гледаш заради Галин, който мина Преслава и ти просто искаше да ни "натриеш носовете". Сигурна съм, че ако не ви бяхме спукали от закачки, че Галин е минал Преслава, изобщо нямаше да се сетиш. Аз харесвам Азис достатъчно за да се радвам за рекорда му и да го признавам. Проблема е че в момента ти смесваш нещата. @Willy ти го казва много ясно в поста си.

преди 7 минути, Willy каза:

Галена има рекорд за премиерен ден. Какво не е ясно?

Всичко му е ясно, просто иска да изманипулира този факт за да принизи рекорда на Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Stela каза:

Какво значи да се "принизяват"? Галена има достатъчно добри и качествени проекти за да говорим за принизяване. Няма да тръгна да ги изреждам и да правя сравнения. Факта, че не признаваш Галена като изпълнител с качествени и останали проекти ми е достатъчен за да прекратя спора.

Вече на няколко пъти оставам с усещането, че не схващаш точно какво искам да кажа. Съмнява ме да се правиш на приятно разсеяна.

Имах предвид да не се опитваш да принизяваш златните хитове на Преслава до тези на Галена. Не говоря за ниво на проектите.

Честит рекорд на Галена!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, доста приличен скок. Още от годината на Мотел и Не се изтриваш рекордите за първо денонощие са все около 500K, а сега се качваме на 540K. Продължават стъпките напред за жанра.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Вече на няколко пъти оставам с усещането, че не схващаш точно какво искам да кажа. Съмнява ме да се правиш на приятно разсеяна.

Имах предвид да не се опитваш да принизяваш златните хитове на Преслава до тези на Галена. Не говоря за ниво на проектите.

Честит рекорд на Галена!

Спокойно мога да направя следното сравнение:

"Водка с утеха" = "Утешителна награда"

"Дяволско желание" = "Знам диагнозата"

Защо да не ги сравня примерно? Или ще кажеш, че не помниш каква истерия имаше по "Диагнозата" и как гърмеше... "Утешителна награда" също беше много силна и все още се слуша и харесва. Имаше страхотен прием в Арената на концерта на Миле. С какво едната е по-лоша от другата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Браво, доста голям скок. Още от годината на Мотел и Не се изтриваш рекордите за първо денонощие са все около 500K, а сега се качваме на 540K. Продължават стъпките напред за жанра.

И все пак за междунсроден проект за именс от ранга на Галена и Миле, се очакваше да стигнат 600-700ка. Две имена са все пак и то силни. 

Все пак честото на Галена. Впредвид, че никога няма да види такива гледания със самостоятелна песен, некс се радва и тя и феновете и. 

 

За Кридко и Слави, когато ви изнася я изкарвате попфолк, а когато не - поп. Ще ме убиете🤭

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...