Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , petya1 каза:

Заслужава много по-голям успех! ❤️

https://youtu.be/py7sgqOanJg

Добре е за Джордан. Предните му самостоятелни вървяха по зле, а прави често добри парчета. 

преди 21 минути, Vancho каза:

Хахахахахахаха. Тъпи ли ни нарече? 

Кажи си, че просто искаш да влизаш в диалог с определени потребители, дразнейки ги. 

Преславови нямаме нужда от съпорт. 

Не, разбира се. Преслава си ми е слабост. Няма как да защитавам някоя ако не я харесвам. Първия фен сайт на Преса беше мое дело през далечната 2005. 

Не смятам Преславови за тъпи, но често не изтъквате в спорове силни страни на Преслава, а губите време да я оправдавате за слабите и такива. Разбира се не говоря конкретно за теб. Ти си сред добре аргументираните потребители по принцип. 

Не търси под вола теле. По принцим харесвам по пеещи певици, но няма как да не харесвам някои от проектите на Галена. Смятам, че последно време някои потребители създадоха ситуация, в която или тряба да харесваш едната, или само другата. Но всъщност това е излишно. Дискусия може да се води и без подобни крайности и е висш пилотаж това да можешбда отчиташ плюсовете и минусите и на двете. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Добре е за Джордан. Предните му самостоятелни вървяха по зле, а прави често добри парчета. 

Не, разбира се. Преслава си ми е слабост. Няма как да защитавам някоя ако не я харесвам. Първия фен сайт на Преса беше мое дело през далечната 2005. 

Не смятам Преславови за тъпи, но често не изтъквате в спорове силни страни на Преслава, а губите време да я оправдавате за слабите и такива. Разбира се не говоря конкретно за теб. Ти си сред добре аргументираните потребители по принцип. 

Не търси под вола теле. По принцим харесвам по пеещи певици, но няма как да не харесвам някои от проектите на Галена. Смятам, че последно време някои потребители създадоха ситуация, в която или тряба да харесваш едната, или само другата. Но всъщност това е излишно. Дискусия може да се води и без подобни крайности и е висш пилотаж това да можешбда отчиташ плюсовете и минусите и на двете. 

Не търся под вола теле, а Слави под Кондомчо. 😂😂😂 

Ти си един от потребителите, които най-много плюят по Галена, принизявайки я, а днес казваш, че видиш ли го правиш, защото агитката й била съставена от "силни кадри" и за да има баланс ти заставаш на страната на слабите ...wtf???

Доста често изсипваш краен хейт по Галена, а днес апелираш за дискусии без крайности. Искаше бан за Кондомчо, умираше от кеф като го нямаше, а после призоваваше да го върнат във форума. Като се върна пък взе да се оплакваш, мрънкаш и въобще да му търсиш диалог. 

Извинявай ама от цялата ситуация оставам с впечатлението, че ти просто търсиш вниманието на Кондомчо. Искаш напрежение, дебнене, преследване, а после гальовни гушкания ли? 🙄

Новата песен на Дора е яка. Харесва ми. 🎶

https://youtu.be/GCpvmHi1gxU

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Vancho каза:

Не търся под вола теле, а Слави под Кондомчо. 😂😂😂 

Ти си един от потребителите, които най-много плюят по Галена, принизявайки я, а днес казваш, че видиш ли го правиш, защото агитката й била съставена от "силни кадри" и за да има баланс ти заставаш на страната на слабите ...wtf???

Доста често изсипваш краен хейт по Галена, а днес апелираш за дискусии без крайности. Искаше бан за Кондомчо, умираше от кеф като го нямаше, а после призоваваше да го върнат във форума. Като се върна пък взе да се оплакваш, мрънкаш и въобще да му търсиш диалог. 

Извинявай ама от цялата ситуация оставам с впечатлението, че ти просто търсиш вниманието на Кондомчо. Искаш напрежение, дебнене, преследване, а после гальовни гушкания ли? 🙄

Новата песен на Дора е яка. Харесва ми. 🎶

https://youtu.be/GCpvmHi1gxU

Ами по принцип не съм за перманентните банове и в интерес на истината ако се държи цивилизовано, не ми пречи. Никога не съм призовавал да го връщат. Тук доста преувеличи... Просто не съм злопаметен. Онази вечер като давеше мъката по форума с алкохош в чата, го съжалих, в интерес на истината, но не съм призовавал нищо. В момента, в който не ме напада и коментира съм ок да водя диалог с него, но когато пак започне да се изявява, и аз обръщам другата страна. Все пак съм зодия риби и лесно променям настроенията си. Още повече, че си говоримза отношения във форум и всичко бързо ми минава. Че аз и с Докето и Сенуж съм имал и по крайни вражди, но днес си пишем. Каквото отношение усещам към себе си, такова и давам към ответната страна. Освен това вчера не аз съм търсил диалог с Кондьо, а срещнах името си из коментарите им. 

 

Когато хейта към Преслава е краен, отговарям на същото ниво и към Галена. Иначе всичко написано го мисля - слаби вокални възможности, вманиачена фенове, изкуствена до мозъка на костите си, но ако си забелязал, рядко плюя по самите и проекти, защото няма какво да им се плюе. Изключение е Шефката, която не смятам за неин проект, а и не харвсвам подобни цигании. Освен това много ми дойде онова натрапване, което далеч не подразни само мен. Да, харесвам много проекти на Галена, но винаги ще смятам, че без вафлата, тя нямаше да бъде и на половината от това, което е днес. Да, правилно си разбрал. Ако някои галенови не наглееха, нямаше да съм толкова краен към самата нея.

Всеки човек си има собствено усещане за справедливост и когато нещо излезе извън рамките на това усещане, той заема позиция. Не е като да съм казал, че Галена е по добра. Но да, има по силни страни. Или за феновете на Пресли, Преслава е по във всяко отношение... Не вяряам да го мислиш. 

За съжаление Галеновите са по силни в аргументацията и манипулацията от Преславови. Точно тук моя милост изравнява везните. Личен избор. 

Други въпроси имаш ли или си взех изпита. 🤓

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 на най гледаните изпълнители в попнейбъл, откакто съществува. Включват се и фийтовете. 

1.Азис - 352 мил/17 видеа

2.Криско - 319 мил/22видеа

3.Галена - 259 мил/32 видеа

4.Галин - 238 мил/31видеа

5.Анелия - 220 мил/34 видеа

6.Фики - 196мил/29 видеа

7.Емануела - 184мил/22 видеа

8.Деси Слава - 181 мил/ 22 видеа

9. Преслава - 150 мил/ 22 видеа

10. Тони Стораро - 144 мил/31 видеа

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Любимата ми песен на Райна.

Супер песен. Жалко, че тогава Пайнер са решили, че песента не се нуждае от клип. 😮 Митко още тогава е мачкал с тъпи решения.

преди 5 минути, Slavi каза:

Точно преди 3 дни беше тема на дълбоки дискусии тук. Уникален трак! 

А това защо не се коментира? Топ е.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Супер песен. Жалко, че тогава Пайнер са решили, че песента не се нуждае от клип. 😮 Митко още тогава е мачкал с тъпи решения.

А това защо не се коментира? Топ е.

Бях я забравил. Обожавам особено куплетите. Разкошни🐈

Жалко, че този шедьовър остана без клип:

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, -A. каза:

Супер песен. Жалко, че тогава Пайнер са решили, че песента не се нуждае от клип. 😮 Митко още тогава е мачкал с тъпи решения.

А това защо не се коментира? Топ е.

Коментирай класацията на Нов Фолк от началото на 2002, където този мега хит е номер 1, над тези на Десислава, Кама, Глория, Азис, Ванча?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Бях я забравил. Обожавам особено куплетите. Разкошни🐈

Жалко, че този шедьовър остана без клип:

 

Още една силна песен без клип. В тоя аспект е имала много грешки.

Това има над 3 милиона гледания от две клипчета.

Това заслужаваше клип. Биолчев все пак. 

 

преди 5 минути, MrKidGSA каза:

Коментирай класацията на Нов Фолк от началото на 2002, където този мега хит е номер 1, над тези на Десислава, Кама, Глория, Азис, Ванча?

Супер! Дано скоро пак се случи нещо подобно. ;д

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Още една силна песен без клип. В тоя аспект е имала много грешки.

Това има над 3 милиона гледания от две клипчета.

Това заслужаваше клип. Биолчев все пак. 

 

Супер! Дано скоро пак се случи нещо подобно. ;д

Разделени ми е много любима. Райна има страхотни балади в миналото. Разделени и без клип стана хит и се вижда, че остана във времето. Аз харесвам много и Не бях ли и Как. Тръпки ме пибиват и днес като ги слушам

https://youtu.be/O6F-rrH_g2w

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Разделени ми е много любима. Райна има страхотни балади в миналото. Разделени и без клип стана хит и се вижда, че остана във времето. Аз харесвам много и Не бях ли и Как. Тръпки ме пибиват и днес като ги слушам

https://youtu.be/O6F-rrH_g2w

Да, доста силни балади остави зад себе си. Гледанията го доказват. Иначе на мен това ми е любимата нейна песен:

 

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...