Jump to content



Препоръчани коментари

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Преслава с "Не се изтриваш" направи 10 милиона за 2 месеца.

Може и така да е било. Не помня. Но от тогава никоя не ги е правила, така че си е постижение пак. Трети след Азо и Пресли

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1 minute ago, Само_мене_нямаш said:

тази ''Ден без теб'' никога не ми хареса, даже мнооооого ме дразни :D

На мен ми е една от любимите на Анелия, всъщност албума "Пепел от рози" като цяло ми е сред фаворитите й. Чак е изненадващо колко много нейни неща от онова време харесвам, като се има в предвид, че точно в този период бях заобиколен от обезумяли нейни фенове, които не спираха да говорят за нея и дразнеха. А и тя си беше най-голямата конкурентка на Десислава в надпреварата за 'не-чалгарска' фолк певица, това също си беше подразнение. :D Кой би предполагал, че и в съвремието пак ще са си конкурентки, но за най-голямо сгромолясване на нивото.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

На мен ми е една от любимите на Анелия, всъщност албума "Пепел от рози" като цяло ми е сред фаворитите й. Чак е изненадващо колко много нейни неща от онова време харесвам, като се има в предвид, че точно в този период бях заобиколен от обезумяли нейни фенове, които не спираха да говорят за нея и дразнеха. А и тя си беше най-голямата конкурентка на Десислава в надпреварата за 'не-чалгарска' фолк певица, това също си беше подразнение. :D Кой би предполагал, че и в съвремието пак ще са си конкурентки, но за най-голямо сгромолясване на нивото.

От Токича, та до Пашев... :bangin:  първия беше нейния човек, той я направи АНЕЛИЯ... не, че не харесвам периода след 2010-та, но предния беше по-различен и се различаваше от масовката :) 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Деса са символ на това как може да имаш огромен ресурс от вроден талант, но поради липсата на акъл да не можеш да го реализираш правилно. Ако бяха някои напористи като Андреа и Галена, щяха да постигнат чудеса. 

А не едната да се чуди с кой никому неизвестен грък да прави дует, а другата да пуска хаотично песни от дъжд на вятър. Напоследък, колкото и да не ми се иска, ще сложа и Емилия в тази категория, че и тя нещо взе да се изгубва.

  • Love 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, Само_мене_нямаш said:

От Токича, та до Пашев... :bangin:  първи беше нейния човек, той я направи АНЕЛИЯ... не, че не харесвам периода след 2010-та, но предния беше по-различен и се различаваше от масовката :) 

Главоломна промяна. По-забавно е да се споменат имената на песните- от Само мене нямаш, та до За патрона. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

След като чалгата ще има нов травестит-Филип,ползата от Галена съвсем намаля,и по транссекуалност е втора,клетата.😆

По-скоро Лорена отколкото Галена, Галчи си изглежда яко

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Главоломна промяна. По-забавно е да се споменат имената на песните- от Само мене нямаш, та до За патрона. 😁

без коментар.. всичко започна от "Така ме КЕФИШ", през "ЯКО ми действаш", ''ГОТ ми е'' .... и така нататък. Не, че не ги харесвам изброените, НО 70% от дуетите след 2010 бих предпочел да не се бяха случвали :) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, SG said:

Главоломна промяна. По-забавно е да се споменат имената на песните- от Само мене нямаш, та до За патрона. 😁

 

Преломният период започна от Поръчай пак. Това беше безвъзвратният край на Анелия.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Преси остана със сравнително чиста дискография в последните години и не ни заля с куп ненужни бози. :1000(18):

  • Haha 1
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Анелия и Деса са символ на това как може да имаш огромен ресурс от вроден талант, но поради липсата на акъл да не можеш да го реализираш правилно. Ако бяха някои напористи като Андреа и Галена, щяха да постигнат чудеса. 

А не едната да се чуди с кой никому неизвестен грък да прави дует, а другата да пуска хаотично песни от дъжд на вятър. Напоследък, колкото и да не ми се иска, ще сложа и Емилия в тази категория, че и тя нещо взе да се изгубва.

Съмнявам се Деса да успее да си върне позициите от 2015-2017. Никакъв хъс не виждам в нея. А и май си е доволна от средните хитчета и бройката участия... 

Емилия поне пробва. Просто не и се получава. Само дуетите последните 3 години са и успешни, въпреки, че и баладата заслужаваше 7-8 милиона. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Само_мене_нямаш said:

без коментар.. всичко започна от "Така ме КЕФИШ", през "ЯКО ми действаш", ''ГОТ ми е'' .... и така нататък. Не, че не ги харесвам изброените, НО 70% от дуетите след 2010 бих предпочел да не се бяха случвали :) 

Всъщност започна още с "Трети път" и "Поръчай пак". Обвиняваха я, че е станала прекалено бозава с баладите, поп песните и романтичните поп-фолк парчета и клипове. Тя реши да се разчупи. Хареса й.

Years later:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Радвам се, че Преси остана със сравнително чиста дискография в последните години и не ни заля с куп ненужни бози. :1000(18):

Без малко да нагази лукс и тя в периода Аматьорка. Ама не продължи в тази си линия. При Преслава е едно средно положение. Нито твърде безумни само и само да е с хит, но пък нито се опитва да прави песни като едно времешноте и с по дълъг живот. Като тотален лидер според мен е длъжна да пуска нови течения. Но след провала на Без теб я разбирам защо и не опитва. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Slavi said:

Без малко да нагази лукс и тя в периода Аматьорка. Ама не продължи в тази си линия. При Преслава е едно средно положение. Нито твърде безумни само и само да е с хит, но пък нито се опитва да прави песни като едно времешноте и с по дълъг живот. Като тотален лидер според мен е длъжна да пуска нови течения. Но след провала на Без теб я разбирам защо и не опитва. 

Аз бях в шок, че точно "Чуплива и влюбена" и най-вече "Без теб" бяха подминати с лека ръка. 

Щото точно това си е нейния стил, но...  

Поздрав! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми "Чуплива" .. :1000(18):  За мен е поразително как с един тип песни като звучене и от един и същ композитор може да постигне огромен успех (Моето слабо място, На тебе не отказвам) и огромен провал (Чуплива и влюбена, Без теб), едновременно.

  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, Cally-Pressyfan' said:

Радвам се, че Преси остана със сравнително чиста дискография в последните години и не ни заля с куп ненужни бози. :1000(18):

А последната каква е? Типична комерс бозица, която ще бъде забравена до месец. "Ако утре ме губиш" беше последната и стойностна песен. От тогава се изгуби тотално. Да не говорим, че и скоро прави 10 години без албум. Супер голямо неуважение към феновете си. Концертът къде е?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За неуспеха на "Чуплива и влюбена" според мен имаше значение и това, че излезе след злополучните награди с Галена, когато всички фенове я намразиха и цялата гилдия се беше изострила срещу нея. Като добавим и не особено доброто представяне в Капките.

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло всички топ чалгарки в един момент се пуснаха по комерс-вълната. Нито еднолични лидерки, нито отличаващи се мега хитове, едно ГОЛЯМО НИЩО. 

Възрастта ли вече ги възпира да рискуват, амбиции ли нямат и аз не знам.

Положението е 2-3 чалгийки на година за дискотеките, които изкуствено се лансират, дава им се живот от по няколко месеца и следващата. Резултатът е среден брой участия/средни хитове, като цяло средно положение...  

Та попът в последните години разби цялата "империя на Пайнера" по концертна дейност...

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 minute ago, gogo said:

Като цяло всички топ чалгарки в един момент се пуснаха по комерс-вълната. Нито еднолични лидерки, нито отличаващи се мега хитове, едно ГОЛЯМО НИЩО. 

Възрастта ли вече ги възпира да рискуват, амбиции ли нямат и аз не знам.

Положението е 2-3 чалгийки на година за дискотеките, които изкуствено се лансират, дава им се живот от по няколко месеца и следващата. Резултатът е среден брой участия/средни хитове, като цяло средно положение...  

Та попът в последните години разби цялата "империя на Пайнера" по концертна дейност...

За това става въпрос. А нека тук да се превъзнасят на посредствени песньовки със срок на годност 3 дни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, gogo said:

Аз бях в шок, че точно "Чуплива и влюбена" и най-вече "Без теб" бяха подминати с лека ръка. 

Щото точно това си е нейния стил, но...  

Поздрав! 

 

Точно "Без теб" на мен ми е една от най-любимите нейни за последните години, заедно със сръбската, "На тебе не отказвам" и т.н. Явно съм си твърд привърженик на стойностната Преслава и затова комерс опитите й и възвеличаването им не ми допадат толкова. Изключваме "Мъжете кърти", която засега ми се очертава като най-любимата от този период. :D

Тук е място за реклама.

120k за 2 месеца- доста бързо, с това темпо като нищо след някоя и друга седмица ще стане най-стриймваната на Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, MrKidGSA каза:

А последната каква е? Типична комерс бозица, която ще бъде забравена до месец. "Ако утре ме губиш" беше последната и стойностна песен. От тогава се изгуби тотално. Да не говорим, че и скоро прави 10 години без албум. Супер голямо неуважение към феновете си. Концертът къде е?

Млъкни с твоите глупости. Изгубила се била. Може да прави комерси, но в последните 3 години няма нещо, което да е пуснато излишно и да не е било хит (изключая "Без теб" и сръбския дует).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, gogo каза:

Аз бях в шок, че точно "Чуплива и влюбена" и най-вече "Без теб" бяха подминати с лека ръка. 

Щото точно това си е нейния стил, но...  

Поздрав! 

 

Без теб за мен беше попадение. Не знам какво не и достигна. И като песен и ксто клип бе различна пт шаблонното

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...