Jump to content



Препоръчани коментари

И в космоса да я изпратят, вие пак ще намерите как да я изкарате провал. Ревахте за клип, постнаха ви клип. Сега пък било минало много време, и не я пеела на живо. Чудите се какво да измислите вече. И най-лошото заклеймявате всички, които дръзнат да признаят успеха на парчето като измамници и манипулатори.

Никого от ответната агитка не е стигал до подобни крайности и отвратително отношение.

Е тук не си прав - от тебе никой не е изпадал в по-голямо крайно ОТВРАТИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ от когато скачаше на Галя как рекламирала цигари и Пепа никога нямало да почне ОТНОВО ДА РЕКЛАМИРА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ ДЕЦА НА 11-13 ГОДИНИ, но когато си продаде и тя гъза на същата марка при това, я оправда с половин уста и моментално спря да сиголям враг на тютюнопушенето, твое огромно мекотелно лицемерие дето нямаш капка достойнство да си отстояваш заявената позиция или да си признаеш как не си прав. И дори имаше наглостта да злоупотребиш с модераторските си права да затваряш теми, само и само да не обсъждаме не само лично ТВОЯ пълен резил, ами и тоя на Пепа покрай тебе. Щото ти я направи зарезил с тия твои твъдения.

 

И за манипулатори не си отваряй устата дори - по големи и долни от вас Пепови няма. Да ревем месец и половина за клипче, и такова все още няма. Особено след като се оказа че явно умишлено са изразани и представени шепа кадри от цялото клипче, където си се вижда същата стара песен - плейбек и пълно мълчание на песента.

 

И не прехвърляй вината на някой друг - на някои от вас просто не ви изнася да пишете тука, щото вече абсолютно никой извън вашта си агитка не се връзва на "рекордите" и "успехите" на Пепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

О манипулатори сте и още как. Имаш много криворазбрана дефиниция за "отвратително отношение". За мен такова е да пишеш лични съобщения на съфорумци с молба да изтрият линка към изтеклата песен на любимката ти, лъжейки че "ще се отрази зле на форума". Или мислиш, че съм забравил тази твоя наглост? Отвратително отношение е да мериш с двоен аршин провиненията на хората от твоята агитка и от чуждата. Още по-отвратително отношение е да местиш/триеш теми, в които се дискутира твоето евентуално сваляне като модератор. Не по-малко отвратително е да подминаваш всички въпроси и коментари, които са ти неудобни, което в твой/ваш патент.

Ще заклеймяваме всичко и всички, които се опитват да изкарат от една изумително идиотска песен с купени гледания някакъв вселенски хит. И лично аз нямам намерение да преставам да го натяквам. На наглостта трябва да се отвръща с постоянство и последователност, иначе наглостта става още по-голяма.

 

Браво бе, евала на теб за пореден път - страхотен човек! И аз това си помислих одеве, че мрънка за "отвратително отношение", а неговите подходи и прийоми не са по-малко отвратителни. Какво да получи насреща си такъв човек?

 

Да не говорим, че дори в самото му оплакване за отвратителното отношение отново има манипулация. :1000 (29): Ние просто боравим с това, което виждат очите ни и на базата на тенденциите, дето сме наблюдавали толкова години след началото на youtube ерата. Това, че мислим с главите си ни прави "отвратителни". Е как да не му писне на човек от този модератор и прокажената му любимка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли, когато Yaneva беше отворила нова тема "Попфолк Скандали" и в първия си пост беше сложила песен на Ивана.

 

Господин Правоверни не се стърпя и от някаква ненормалщина й редактира поста, махайки парчето на Ивана и слагайки песен на Преслава. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

фастке, страшно дъно си.... и кучетата го разбраха!

Мен ми е най-смешно, как даде на задна и спря да слагаш наказания на Кондомчо, след като разбра, че има вариант да

останеш без смисълът на жалкото си съществуване. :mf_surrender: :1000 (29):

 

Чак взех да се замислям дали да не инвенстирам и аз във въпросната идея. :whistling:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Боже, тази песен за първи път я слушам. :1000 (29): Илиян за какво се го опнали в този проект, само вие на едно място към края, нито една дума не изпява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли, когато Yaneva беше отворила нова тема "Попфолк Скандали" и в първия си пост беше сложила песен на Ивана.

 

Господин Правоверни не се стърпя и от някаква ненормалщина й редактира поста, махайки парчето на Ивана и слагайки песен на Преслава. :roll1:

После каза, че било бъзик, ама никой не се засмя. Имаме си форумно Къци!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тук не си прав - от тебе никой не е изпадал в по-голямо крайно ОТВРАТИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ от когато скачаше на Галя как рекламирала цигари и Пепа никога нямало да почне ОТНОВО ДА РЕКЛАМИРА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ ДЕЦА НА 11-13 ГОДИНИ, но когато си продаде и тя гъза на същата марка при това, я оправда с половин уста и моментално спря да сиголям враг на тютюнопушенето, твое огромно мекотелно лицемерие дето нямаш капка достойнство да си отстояваш заявената позиция или да си признаеш как не си прав.

Мисля че бях достатъчно изчерпателен, когато казах че категорично не я подкрепям в това нейно начинание. Ако не разбираш български, или четеш селективно, това си е напълно твой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Планета" какво им става? Два дни ми се налага да работя от вкъщи и ги пускам за фон на без звук - абсолютно една и съща схема следобед, почти сигурен съм и че последователността е една и съща. Още по-странното е, че почти липсват новите песни, а се пускат примерно Емилия - "Само мой", Мария Петрова - "Данък мнение", на Тони Дачева и Нелина някакви от преди 2-3 години, Преслава - "Аматьорка", Галин - "Готина кола", Теди Александрова - "В сърцето", Анелия - "Все едно ми е", Галена - "Можеш ли да ме обичаш" и поне 5 пъти Джулия - "Точка за мен".

 

Никаква логика в последователността и избора на песни? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст,какво ги жалиш тези? Слагай им бан до дупка,Кондьо особено е предупреден от Момо и скоро ще изхвърчи от форума,така че не се тревожи,че ще го купи. :girl_witch:

 

Еби си майката, ма парцал, мръсен нещастен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еби си майката, ма парцал, мръсен нещастен.

Страхотно,коте. Фаст го е страх да ти даде бан,а Стела няма да ти сложи така или иначе,така че това отива при Момо директно. Вече го скрийншотнах. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно,коте. Фаст го е страх да ти даде бан,а Стела няма да ти сложи така или иначе,така че това отива при Момо директно. Вече го скрийншотнах. :3fdb8960598fa63e:

 

Да умре баща ти. Да останете без пари цялото семейство. Да духаш на мангали за 2 лв.

 

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст,Кондьо се оказа с втори профил. Кълне ме в репутацията,направи нещо по въпроса.

Сложих му допълнителни 5 дни за обида в репутация и използване на друг профил. Следващата мярка най-вероятно ще бъде режим "преглед от модератор" за непределно време, ако Момо разреши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...