Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хванахте я, че пее на плейбек ли, axaxaxax, каква изненада. не виждам на някой там да му пука, реват като луди и знаят песента от-до. Повече да не съм чул, че тази песен не е хит. Чакахте тези клипчета, получихте ги... А Преслава, че пее на живо избирателно ми е ясно още от времето на "Новата ти", но от тогава много вода изтече, а тя вади хит сед хит и участията й са като концерти, така се държи публиката й въпреки всичко. И тук няма да кажа, че при Галена не е същото, както очаквате, тя също е силна, Камелия и тя, редно е другите да видят колко има да ги гонят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванахте я, че пее на плейбек ли, axaxaxax, каква изненада. не виждам на някой там да му пука, реват като луди и знаят песента от-до. Повече да не съм чул, че тази песен не е хит. Чакахте тези клипчета, получихте ги... А Преслава, че пее на живо избирателно ми е ясно още от времето на "Новата ти", но от тогава много вода изтече, а тя вади хит сед хит и участията й са като концерти, така се държи публиката й въпреки всичко. И тук няма да кажа, че при Галена не е същото, както очаквате, тя също е силна, Камелия и тя, редно е другите да видят колко има да ги гонят...

 

Благодарим ти, че не го каза. Щяхме да бъдем много разстроени. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванахте я, че пее на плейбек ли, axaxaxax, каква изненада. не виждам на някой там да му пука, реват като луди и знаят песента от-до. Повече да не съм чул, че тази песен не е хит. Чакахте тези клипчета, получихте ги... А Преслава, че пее на живо избирателно ми е ясно още от времето на "Новата ти", но от тогава много вода изтече, а тя вади хит сед хит и участията й са като концерти, така се държи публиката й въпреки всичко. И тук няма да кажа, че при Галена не е същото, както очаквате, тя също е силна, Камелия и тя, редно е другите да видят колко има да ги гонят...

 

Един клип с пеене след месец и половина чакане доказва, че песента е хит? А петте клипа преди това? А къде е масовата истерия по тази песен, претендираща за някакви рекорди? Сривът в кариерата на Емилия не ти се отразява никак добре и на теб май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един клип с пеене след месец и половина чакане доказва, че песента е хит? А петте клипа преди това? А къде е масовата истерия по тази песен, претендираща за някакви рекорди? Сривът в кариерата на Емилия не ти се отразява никак добре и на теб май.

 

Ааа, добре е момчето. Фики изкарал клип по цицки и той е добре. :) Другото просто е традиоционното му анти настроение към смядовските Деви Марии. Той често се опитва да го тушира в изказванията си тук, но ние знааааем, ние знаем кой се кефи на Фикивите цицки в тоя живот. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

axaxaxa пределено ясно е, че е с ирония тъй като Фикрет не го дишам обикновено, новата песен обаче е добра. За останалото - кариерарата на Емилия не се е сринала, а и да се срине с нейната дискография няма за какво да съжалява, тя нейните златни букви си ги е изписала отдавна и ще се помни. Песента на Преслава не знам какви рекорди гони, не следя цифри, но ми е любима и е дразнещо на всяка страница да опитвате да изкарате обратното. Галена я споменавам често, защото другият отбор прави същото, когато ясно се чува как хората се дерат на "Дай ми любов" по дискотеките... Та да, на повече коментари не ми се отговаря, особено на онова дето се е взело да коли и беси в последно време пък то виждаш ли форумът взе, че опустя... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демек да ги очакваме другата година към началото на есента,а фючеринга й с Super Sako ще се появи кьм юни или юли,ако не е и август.

 

P.s Гери Никол имала дует с Дара,а не с Преса колко е вярно не знам.

Верно ли със Супер Сако са направили римейк на това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава не знам какви рекорди гони, не следя цифри, но ми е любима и е дразнещо на всяка страница да опитвате да изкарате обратното.

Много завиждат,милите. Не обелват и дума обаче колко бързо флопват последните песни на Галош. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

axaxaxa пределено ясно е, че е с ирония тъй като Фикрет не го дишам обикновено, новата песен обаче е добра. За останалото - кариерарата на Емилия не се е сринала, а и да се срине с нейната дискография няма за какво да съжалява, тя нейните златни букви си ги е изписала отдавна и ще се помни. Песента на Преслава не знам какви рекорди гони, не следя цифри, но ми е любима и е дразнещо на всяка страница да опитвате да изкарате обратното. Галена я споменавам често, защото другият отбор прави същото, когато ясно се чува как хората се дерат на "Дай ми любов" по дискотеките... Та да, на повече коментари не ми се отговаря, особено на онова дето се е взело да коли и беси в последно време пък то виждаш ли форумът взе, че опустя... :whistling:

 

На човек, когато не му се отговаря, не го прави. А ти баш си отговори на всичко. :1000 (29):

 

И според мен кариерата на Емилия не е over. Неведнъж е имала слаби периоди. След това е гърмяла с хитове като луда.

 

Казваш "На Преслава песента ми е любима и е дразнещо на всяка страница да опитвата да изкарате обратното". Аз лично съм убеден, че ти не си особено наред от няколко месеца.

 

Нищо не се опитваме да изкараме, а коментираме:

 

1) факта, че не пее песента-рекордьор на живо

 

2) факта, че месец и половина не видяхме масово избухване на тази песен. Дори обратното - видяхме клипчета от нейни участия, на които хората масово нe знаеха текста.

 

3) факта, че картината на първоначални и следначални гледания не пасва и не се връзва с нищо, което сме наблюдавали като тенденции в този жанр.

 

Това да кажеш, че понеже на теб ти била любима и затова всичко било еди-какво си ми звучи като изказване на момченце във втори клас, което неговите съученици наричат "онова".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в космоса да я изпратят, вие пак ще намерите как да я изкарате провал. Ревахте за клип, постнаха ви клип. Сега пък било минало много време, и не я пеела на живо. Чудите се какво да измислите вече. И най-лошото заклеймявате всички, които дръзнат да признаят успеха на парчето като измамници и манипулатори.

Никого от ответната агитка не е стигал до подобни крайности и отвратително отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само там пеят вселенския хит "Мъжете кърти", а в Плаза, Германия и т.н не пеят?

Насрахте се с това клипче от Варна.. цял месец се чудите къде да се скриете и каква теория да измислите, а сега като ви падна едно умряло клипче и хоп скочихте на фронта и пак започвате да казвате: какъв хит била, опитвали да я изкарат провал и т.н

Още месец-два и гасне вселенския хит на лакумницата от Добрич.

ПРЕСЛАВА - МЪЖЕТЕ КЪРТИ ( НА ЖИВО )

Link to comment
Сподели в други сайтове

А вие се насрахте да я изкарвате провал, купени гледания и не знам си какво, само защото от 14 февруари насам Преслава е до раменете във вашите знаете какво....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в космоса да я изпратят, вие пак ще намерите как да я изкарате провал. Ревахте за клип, постнаха ви клип. Сега пък било минало много време, и не я пеела на живо. Чудите се какво да измислите вече. И най-лошото заклеймявате всички, които дръзнат да признаят успеха на парчето като измамници и манипулатори.

Никого от ответната агитка не е стигал до подобни крайности и отвратително отношение.

 

О манипулатори сте и още как. Имаш много криворазбрана дефиниция за "отвратително отношение". За мен такова е да пишеш лични съобщения на съфорумци с молба да изтрият линка към изтеклата песен на любимката ти, лъжейки че "ще се отрази зле на форума". Или мислиш, че съм забравил тази твоя наглост? Отвратително отношение е да мериш с двоен аршин провиненията на хората от твоята агитка и от чуждата. Още по-отвратително отношение е да местиш/триеш теми, в които се дискутира твоето евентуално сваляне като модератор. Не по-малко отвратително е да подминаваш всички въпроси и коментари, които са ти неудобни, което в твой/ваш патент.

Ще заклеймяваме всичко и всички, които се опитват да изкарат от една изумително идиотска песен с купени гледания някакъв вселенски хит. И лично аз нямам намерение да преставам да го натяквам. На наглостта трябва да се отвръща с постоянство и последователност, иначе наглостта става още по-голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О манипулатори сте и още как. Имаш много криворазбрана дефиниция за "отвратително отношение". За мен такова е да пишеш лични съобщения на съфорумци с молба да изтрият линка към изтеклата песен на любимката ти, лъжейки че "ще се отрази зле на форума". Или мислиш, че съм забравил тази твоя наглост? Отвратително отношение е да мериш с двоен аршин провиненията на хората от твоята агитка и от чуждата. Още по-отвратително отношение е да местиш/триеш теми, в които се дискутира твоето евентуално сваляне като модератор. Не по-малко отвратително е да подминаваш всички въпроси и коментари, които са ти неудобни, което в твой/ваш патент.

Ще заклеймяваме всичко и всички, които се опитват да изкарат от една изумително идиотска песен с купени гледания някакъв вселенски хит. И лично аз нямам намерение да преставам да го натяквам. На наглостта трябва да се отвръща с постоянство и последователност, иначе наглостта става още по-голяма.

Можех просто да изтрия линка, но все пак се свързах с теб, за да го съгласуваме. Това отвратително отношение и наглост ли е? И не съм те лъгал, просто направи предположение, защото става въпрос за приоритетна песен на топ изпълнител. Затворих темите ти за правата ми, защото мотивите бяха твърде неоснователни. Недей да мислиш нашата агитка, а виж вашата. В тези няколко месеца напълно сринахте репутацията и, с враждебното си поведение, натрапването на мнение и системното подхвърляне на лични нападки. И всичко това заради една песен. Нима не забелязваш, че голяма част от съфеновете ви спряха да коментират, а само четат отдолу? Не знам какво се обзе. Бяхте една идея по-търпими преди. Ще го кажа още веднъж - стягайте се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо само там пеят вселенския хит "Мъжете кърти", а в Плаза, Германия и т.н не пеят?

Насрахте се с това клипче от Варна.. цял месец се чудите къде да се скриете и каква теория да измислите, а сега като ви падна едно умряло клипче и хоп скочихте на фронта и пак започвате да казвате: какъв хит била, опитвали да я изкарат провал и т.н

Още месец-два и гасне вселенския хит на лакумницата от Добрич.

ПРЕСЛАВА - МЪЖЕТЕ КЪРТИ ( НА ЖИВО )

Клипчето е инсценирано. Събрала се е Пепова дружинка да дере гърло. Това е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...