Jump to content



Препоръчани коментари

Не съм забелязал отстояване на позиция. Към лицемерието и п*тьовщината добави цензура, затваряйки теми, целещи раздвижване на заспали форум.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Някой няма ли намерение да пуска песен скоро? Джена, Емилия, Деса, Янева, Яница, Фики, Теофиков? Емануела и Анелия след последните провали трябва да се реваншират и те. От песните, излезли от началото на годината, към днешна дата слушам само Галена, Ивана и...Меди. :lol: Явно пак всички ще избълват песни баш преди баловете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш, че Цица ще застане до Ивана за дует? :1000 (29): Това не е Индира.

Цеца ще дойде, ще попее за колкото са платили, 3 хубави приказки за публиката/организаторите, малко усмивки и после обратно дома.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш, че Цица ще застане до Ивана за дует? :1000 (29): Това не е Индира.

Цеца ще дойде, ще попее за колкото са платили, 3 хубави приказки за публиката/организаторите, малко усмивки и после обратно дома.

 

Това е ясно. Самият факт, че ще са на една сцена пред толкова много хора ме радва. А и ще звучат няколко часа само яки песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклип на 2006 г. :Vishenka_05:

 

Не така, Кели. Нека не забравяме шедьоври като "Седем дни" на Кака, "Кръговрат" на Гло, "Хронична липса.." на Магда, "Студ" на Бабушка, "Ти си ми всичко" и т.н.

 

Коментирай паметното закриване на Турнето от същата година в Благоевград, когато Кака извика Терзийска на сцената да забият "Море, сокол пие", с думите: "Дай му сега, нали си македонка". Истински екстаз за 11-годишната ми персона тогава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не така, Кели. Нека не забравяме шедьоври като "Седем дни" на Кака, "Кръговрат" на Гло, "Хронична липса.." на Магда, "Студ" на Бабушка, "Ти си ми всичко" и т.н.

 

Коментирай паметното закриване на Турнето от същата година в Благоевград, когато Кака извика Терзийска на сцената да забият "Море, сокол пие", с думите: "Дай му сега, нали си македонка". Истински екстаз за 11-годишната ми персона тогава. :Vishenka_05:

Нищо не забравяме. Но Вероника беше победителят на наградите на Планета.

 

Предпочитам да я наричаме Леля, все пак е на годините на майките ни. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не забравяме. Но Вероника беше победителят на наградите на Планета.

 

Предпочитам да я наричаме Леля, все пак е на годините на майките ни. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, тогава през 2006 Вера не беше дори номинирана. Мисля, че спечели за "Артистично присъствие" с въпросния клип. Година по-рано спечели за "Клип" със "Сериен лъжец". То за Клип на 2006 си беше голям скандал, когато спечели Светла Иванова. Не че клипът не беше добър, но цялата зала крещеше за "Студ" и "Кръговрат". Срам и погром, че Райне не беше номинирана за Певица на годината тогава, а мина с номинация от "Нов Фолк" само. Все пак беше скандална в първия Вип Брадър, направи 2-3 големи хита и паметно представяне на турнето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познайте кой трак звучи дори в градския транспорт.... познахте!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ни на...... трябваше да минат 10 минути от това видео, за да се стигне до същността му.

Този е по-посредствен дори от една Джена. Да си търси правата в съда, какво се оплаква на малките си фенчета?

Големият рапЕр ще унищожи Джена хахахахаха. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ни на...... трябваше да минат 10 минути от това видео, за да се стигне до същността му.

Този е по-посредствен дори от една Джена. Да си търси правата в съда, какво се оплаква на малките си фенчета?

Големият рапЕр ще унищожи Джена хахахахаха. :mf_surrender:

В коя песен е крала, че не ми се гледат тъпотии, хеле па да хабя нет!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...