Jump to content


Online : Papi Hans - Твой, 2019


Препоръчани коментари

Музика: Витали Езекиев, Papi Hans

Аранжимент: Витали Езекиев, Искрен Тончев - Искрата

Текст: Papi Hans

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах никакви очаквания, но обаче пръстна просто. Супер модерно парче, жесток текст, баса е брутален.. така се прави! Поздравления, може би това е любимата ми негова песен, евала!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е, мега гнус като го погледнеш. А и като го слушам в Капките колко е фалшив... какъв певец е този? Къде се бута?

Едно време скъсваха Андреа от подигравки, а тя направоя е Валя Балканска за този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е, мега гнус като го погледнеш. А и като го слушам в Капките колко е фалшив... какъв певец е този? Къде се бута?

Едно време скъсваха Андреа от подигравки, а тя направоя е Валя Балканска за този.

Най-вече това. Поне да имаше хубава визия, а той дори външно е противняк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах никакви очаквания, но обаче пръстна просто. Супер модерно парче, жесток текст, баса е брутален.. така се прави! Поздравления, може би това е любимата ми негова песен, евала!

 

+1

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това към Дара ли е насочено? Извинявай, но само поради факта, че не можеш да забравиш този бавноразвиващ се жабок, ме кара да искам да поторша някои части от тялото ти.

 

Песента е оригинална, пиша й +.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е, мега гнус като го погледнеш. А и като го слушам в Капките колко е фалшив... какъв певец е този? Къде се бута?

Едно време скъсваха Андреа от подигравки, а тя направоя е Валя Балканска за този.

И аз си мислих точно за това. Тото, Папи Ханс и още няколко човека са с нулеви гласови данни, но критиците си затварят очите, докато чалгарките ги разпъват на кръст дори и пеещите.

 

Песента не е лоша, но не е мой тип, вероятно младите това слушат и ще им хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той освен изпълнител, е и автор на музиката и текстовете си и със сигурност поднася нещо различно на пазара. Колко често ги слушате на живо тия изпълнители, че да ви е важно как пеят?

Песента е посветена на бившата му приятелка, която е португалка и изглежда се е върнала да живее в Португалия, ако съдим по текста :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...