Jump to content


Гласът на България


Препоръчани коментари

И това те изненадва по някакъв начин?

Нали всеки път се тиражира, че шоуто ще има нова концепция бла-бла.Сметнах, че този път ще видим нещо различно, ама уви.Отново гледаме някакъв хибрид между “Съдби на кръстопът” и “Мюзик айдъл”.

 

Последната едричка девойка беше супер добра вокално, страхотен глас!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изчерпа този формат. И както пропуснах на 80% последните 2, така и този ще го пропусна.

Искам да слушам български песни, искам да говорят и да дават кадри от подготовкат им, от репетициите, от опитите да изпеят нещо както трябва да се пее.

Писна ми на гледам изкуствени физиономии и реакции на журито и да слушам вече пяти песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз спрях да го гледам. НЕ е заради жури или участници. Просто не ми се гледа. Предходната формула - веднъж на две години създаваше повече очакване, а сега е просто едно повтарящо се предаване. Като правила е по-интересно от X-Factor. Само, че опиянени от успеха на последния сезон, си помислиха, че могат всяка година да го ползват като острие в праймтайма. Да, ама не се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Надежда Александрова снощи им счупи главите! Извънземна! Голяма находка е, буквално гласът и ти бърка надълбоко в душата и издейства нечовешки. Дано спечели и още повече дано я наложат, българската музикална сцена има нужда от такъв артист като нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.05.2019 г. от 9:12, Wild_Style каза:

Надежда Александрова снощи им счупи главите! Извънземна! Голяма находка е, буквално гласът и ти бърка надълбоко в душата и издейства нечовешки. Дано спечели и още повече дано я наложат, българската музикална сцена има нужда от такъв артист като нея!

Кой от този формат е бил наложен (без преди това да мине през друг)? Симпатизирам много на Надежда, но нивото на продукцията е ужасно слабо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2019 г. от 19:58, meleto каза:

И аз спрях да го гледам. НЕ е заради жури или участници. Просто не ми се гледа. Предходната формула - веднъж на две години създаваше повече очакване, а сега е просто едно повтарящо се предаване. Като правила е по-интересно от X-Factor. Само, че опиянени от успеха на последния сезон, си помислиха, че могат всяка година да го ползват като острие в праймтайма. Да, ама не се получава.

Абе добре е ама с тези три стола и това не реално гласуване и като е Гласът на България,би трябвало да има повече български песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...