Jump to content



Online: Емануела - Скъпото се плаща


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Който я е записал моля да ми я прати на лично и ще му дам репутация +10 следващите 10 дни.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който я е записал моля да ми я прати на лично и ще му дам репутация +10 следващите 10 дни.

Пуснаха я.

 

Песента е много различна от всичко на Емануела за последните 2-3 години. Клипа е добър, а Емануела е жестока. Харесва ми, едва ли ще стане хит като Нотариално заверен, но все пак може и да се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав клип, Емица е красива както винаги. Без звук погледнах, с превъртане. От онуй участие ми се стори редова чалгица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема става по-еднообразна и от Преса. Стратегията на двете плейбек лидерки е еднаква - да пускат комерсчета с живот 3 месеца, които да паснат идеално в плейбек микса им за участия. И на двете им се получи тази цел с последните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът от коя друга песен е същия, но по-бавен? Много си приличат от някъде

Официално чужда и Мистър грешен на Алисия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Изключително слабо като за Емануела, не носи заряд. Текста също е много зле. Дори "Направи така" ми се струва по-добре от това. Емануела нещо зацикли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална. Супер различна, с мега як саунд :Vishenka_05:

След Галин и Преслава идва като глъдка свеж въздух. Нека има разнообразие де, не може само манета :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммммммммммм..... каква изненада! Песен на Емануела точно в стилът на Алисия и то "Официално чужда". Ами доста добре звучи, текста си е готин, видеото и Емануела също. За нея е нещо по-различно и нетипично, но като цяло това е точно като последните песни на Алисия. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо, по средата я спрях. Видеото прилича на едно на Соня Немска, но нейното беше по-добро. Изложи се този път.

А, да! "Като стъкло". И аз се сетих за него. И това не е нещо невиждано, но карай да върви - става. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен видеото ми прилича на "Тук и сега" на Мария.

Иначе песента не е лоша, все едно са използвали отсвира от на Алисия песента и са го пообработили малко.

Напомня ми на песните от преди (2011-2012) и може би за това ми харесва.Припева е много як :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...