Jump to content



Препоръчани коментари

Единствената хубава дискотека Планета Пайнер в Бургас и той вече няма да пее там. Плей е толкова тъпа.

Защо няма да пее повече там?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо няма да пее повече там?

 

Защото като вече е извън Пайнер, няма да пее в заведенията им. За 8-ми март трябваше да пее в Планета Пайнер Сливен, но не. Обявиха после Яница. Писах на клуба, после на фейс страницата на Яница. Админът на Яница ми каза, че представа си нямат защо е така. Докато бях на работа, звъннах на Планета Пайнер Сливен, там пък ми вдигна една, която ми каза, че работила от една седмица в клуба и изобщо не знае, че Коцето щял да пее там, обявена е Яница и взе да ми предлага оферти за 8-ми март и кой щял да пее идните дни без да знае, че съм от Бургас.

Коцето ми каза, че е станало объркване в Пайнер и още малко ще е така и скоро няма да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В техните дискотеки пеят и външни изпълнители. Камелия също има участия там.

 

Не знам. Факт е, че Коцето в Планета Пайнер Сливен вчера не пя, а е била Яница. Заменили са го с нея, това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, тези дискотеки на са на Пайнер.Просто ако си кръстиш клуба с техните имена получаваш огромна отстъпка на техните изпълнители.В тях пеят и много изпълнители извън Пайнер.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Пайнер в Сливен е пълен шит.

Никаква организация. Познавам хора, които работят там и казват, че е пълен хаос. Откакто е отворена персоналът се е сменил 3 пъти.

Щяха да я откриват с ДесиСлава, не успяха да наемат персонал дотогава, отложи се. След това се пусна постер с Преслава за кратко, пак не можаха да смогнат. Отвори сесмици по-късно с Теди А. ако не се лъжа.

 

Интериорът вътре все едно е купуван втора ръка.

Дискотеката е в бивша зала на кино, която вече не се използва. Няма да оцелеят дълго с тези цени и входове.

 

Нищо учудващо, предвид това кой я държи...

 

ПС: Дочух, че са сключили 2-годишен договор с Пайнер и ако канят само техни изпълнители, като 1 от изборите за месеца е на Пайнер, отстъпката е 50% от каталога им. :mf_surrender:

Малко не ми се вярва, ще поразпитам пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братовчедка ми сега ми написа за Коцето: Много го харесвам като певец, уникален глас и талант, но с Райна бяха готин дует. :P

 

Брей, толкова ли е купуван:

9521008h.jpg

 

https://www.emag.bg/cd-konstantin-hits-mp3-...art-history_2_1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде поръчана е от мен последната бройка току-що. Просто не мога да го оставя да свърши и някой друг да го купи и да го нямам оригинален. Доставката ще е от Орфей мюзик :P

 

9521028r.jpg

 

Ще имам повод да отида при Коцето пак. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според тази статия от 15 февруари 2019:

 

Константин ще остане в музикалната компания до средата на годината. До месец юни той е поел ангажименти и ще ги изпълни. След броени дни в ефира на телевизия „Планета“ ще се завърти и най-новото парче на Константин.

 

http://www.razkritia.com/581806/%D0%BA%D0%...BD%D0%BE%D1%81/

 

A според тази статия пък съвсем друго пак от 15 февруари:

 

Засега единственият коментар, който Константин дава е, че все още е в преговори с продуцентите си и съвсем скоро ще стане ясно дали отново той ще бъде част от изпълнителите на Пайнер. „Водим преговори за нов договор, до две седмици ще стане ясно какво се случва“, казва поп фолк изпълнителят. Константин обаче отказва да даде повече информация за войнствената ситуация между него и Митко Димитров.

Константин и Митко Димитров водят преговори за връщането му в Пайнер

 

http://bradva.bg/bg/article/article-158109#.XIWFeSIzaM8

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да питат тебе, ти знаеш най-добре. В това Брадва само фалшиви новини, майната им!

 

Новината я има и в хотарена и в други сайтов, какво и в blife.

Aз какво знам освен, че ще го излъчват по ФЕН и Балканика и че ще се продуцира сам и има участия до юни и ще има собствен ютуб канал.

И че клипът вече е сниман.

Не обича много да му задават въпроси Коцето.

 

В момента Константин с Джулия "Ще ме научиш ли" по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...