Jump to content



Препоръчани коментари

Тук като влиза само тя не е интересно.

Тя на кого ги пише тези неща? На нея си ли? Тя просто иска ние да знаем кога Коцето е на линия, ако имаме да му казваме нещо тя да предаде по Вайбър, да знаем къде има участия, ако ни се ходи да отидем и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук като влиза само тя не е интересно.

Тя на кого ги пише тези неща? На нея си ли? Тя просто иска ние да знаем кога Коцето е на линия, ако имаме да му казваме нещо тя да предаде по Вайбър, да знаем къде има участия, ако ни се ходи да отидем и т.н.

Че какво лошо има да си задава сама въпроси и да си отговаря?

Последно когато съм влизал в темата за Рики 99% от коментарите бяха само нейни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази тема е излишна.

Е, не .. ти ще си излишна.

 

Чакаме ли новият хит на Коцето ? Мислите ли,че без Пайнер ще има същите успехи ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

107 дни е нищо време да изчистя себе си от тебе. Ти ще си в кръвта ми цял живот, ти си най-жестоката любов!. 107 дни не съм те виждал, 107 дни не съм те чувал, 107 дни наум броя, трезвите си дни след любовтаа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самопоканил се е в дискотеката си :D

 

Че той винаги има участия там. И вчера беше там гост на промоцията на новия сингъл на Лияна.

 

Аз звъня с припева на тази песен:

 

Колежката- топла кухня няма да е доволна, ама аз съм я предупредила, че не мога да се съобразявам с нея, това си е моя телефон все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че той винаги има участия там. И вчера беше там гост на промоцията на новия сингъл на Лияна.

 

Аз звъня с припева на тази песен:

 

Колежката- топла кухня няма да е доволна, ама аз съм я предупредила, че не мога да се съобразявам с нея, това си е моя телефон все пак.

Защо няма да е доволна, Танче?Да не би да не харесва Коцьо?

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога си писахте последно,Танче?

И би ли се тряснала с Коцето ако ти налети?

Тя засега се прави не че не разбира очевидните намеци в тая посока. Понеже бил женен, мола ти се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога си писахте последно,Танче?

И би ли се тряснала с Коцето ако ти налети?

 

Сутринта докато вървях към работа, защото видях, че в 6:30 сутринта ми пратил едно клипче от Плаза. Ама беше много за малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, каква е тази проклетница?Запознай я с творчеството на Коцето и Борето, тях няма как да не ги хареса!

 

Ами не. На работа се слуша или БГ радио, или радио 1, Рок радио и понякога N-JOY, Витоша, Енерджи, а и също така нейните дискове на Лили Иванова.

И аз откачах по едно време на това БГ радио, защото всеки божи ден БГ радио ти писва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне Рики не може ли да слушате?Аз преди два дена му видях закачен плакат на центъра на Русе, от някаква стара фотосесия.Дори направих снимка и ще ти я пратя в инстаграм.

И за да не е спам да питам Константин взел ли си е правата на песните и клиповете от Пайнер, както направи Андреа?

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне Рики не може ли да слушате?Аз преди два дена му видях закачен плакат на центъра на Русе, от някаква стара фотосесия.Дори направих снимка и ще ти я пратя в инстаграм.

И за да не е спам да питам Константин взел ли си е правата на песните и клиповете от Пайнер, както направи Андреа?

 

Не знам. Може да ги пее по участия, ама май в Пайнер остават клиповете му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И какъв е проблема?

Проблемът е, че сме в България и е израз на комплексарщина и простотия афишът на подобен провинциален певач да е такъв все едно е някакво световно турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участията му рекламират ли се по Планета, защото в сайта на Пайнер ги няма, а и в каталога им го няма като изпълнител?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...