Jump to content


MasterChef – България 2019


Препоръчани коментари

Добрият вкус на MasterChef България се завръща с петото си издание на 25 февруари в 21:00 ч.

375px-MasterChef_Logo.svg.png

Петото издание на MasterChef се завръща в българския ефир на 25 Февруари и по традиция ще вдъхновява зрителите на bTV всеки Понеделник и Вторник от 21:00 часа. Кулинарното шоу на добрия вкус ще се фокусира върху темата за националната ни кухня, но тя ще бъде преоткрита и представена по модерен и креативен начин. Звездното жури в състав Chef Андре Токев, Chef Петър Михалчев и Chef Силвена Роу ще развият връзката между храната, хората и културата в компанията на интересни и различни хоби-готвачи, които са готови да покажат качества и креативност по пътя към престижната титла и голямата награда от 100 000 лева.

Зрителите, които държат на добрия вкус на всяко ниво, ще видят в MasterChef 5 разнообразни хоби-готвачи - българи живели в чужбина и чужденци, които живеят в България. Интересните и различни типажи ще демонстрират в ефира на bTV умения и знания, ще учат последните тенденции при избора на продукти и техники, за да надграждят познатите рецепти със своето въображение. Те ще изпитат характера и волята си и ще променят живота си, за да станат част от голямото семейство на иновативни готвачи в България.

Журито от тримата топ професионалисти на MasterChef не просто ще създава предизвикателства за състезателите - те отново ще налагат стандартите за култура на поведение, отношение и връзка с храната. Chef Андре Токев, Chef Петър Михалчев и Chef Силвена Роу ще приемат с отговорност ролята си, не само да направят приключението на хоби- готвачите драматично и завладяващо, но и да повишават кулинарната култура на обществото. А включването на първата дама в състава на журито в България, ще придаде още повече колорит и емоционалност в кухнята на MasterChef, благодарение на нейния международен опит и практика.

Феновете на MasterChef ще имат възможността да надникнат и зад кадър с ексклузивното видео съдържание на on-line платформите на bTV Media Group.

Официален сайт: www.masterchef.btv.bg | Епизоди след ефир: www.btvplus.bg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Колкото и простовата да изглежда, предния път им скри тока. Ама не мисля, че ще стигне много наред.

Чудни манджи върти, забавна е, но проявява кофти качества понякога. Иначе е добрячка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провали си отбора в планината от инат 😁

 

Аааа, това ли... Аз все още нямам фаворит, така че не ми пука особено. Гледам го главно заради журито в момента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, това ли... Аз все още нямам фаворит, така че не ми пука особено. Гледам го главно заради журито в момента.

Аз чат-пат го хващам в нета. Мен ме кефи жената в журито, макар че понякога преиграва. Готини са, а мразя такива предавания по принцип. Има още 2-3, дето готвят много яко, но имена не помня, само Радка :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 1 минута, Arwity каза:

Аз съм за Никола и учудващо никой не ме дразни, само Ралица малко

Никола и Ралица в Hell's Kitchen, а не тук

От толкова много писане на коментари си объркала и темата...

Представям си ако не си писала години с химикалка и започнеш да пишеш.. сигурно буквите ще си забравила :1000(29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Никола и Ралица в Hell's Kitchen, а не тук

От толкова много писане на коментари си объркала и темата...

Представям си ако не си писала години с химикалка и започнеш да пишеш.. сигурно буквите ще си забравила :1000(29):

 

Гледах и двете теми и съм объркала явно. Нищо. Мастъра не го гледам. 

Да, много съм проста и даже не мога и да говоря. Съдба, какво да се прави

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път следя това предаване, най-вече заради шеф Роу. Бях и писал някакви съобщения в инста и ми отговори, даже си полафихме. Много луда и готина, харесвам я 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, NazzkO каза:

За първи път следя това предаване, най-вече заради шеф Роу. Бях и писал някакви съобщения в инста и ми отговори, даже си полафихме. Много луда и готина, харесвам я 😁

И мен ме кефи, и аз сефте гледам 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много се радвам, че изгониха Сияна. Дано Таня да е до края, за да дразни досадните Добрин, Доктора и Лора. Аз съм за Радка и Рори.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...