Jump to content


Хит на януари


Кой е личният ви хит през януари 2019  

75 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Много любим месец, наистина хубави песни пуснаха - "Сърцето ми", "Сърце", "Мусала", "Обещание", "Едно обичам те", "Записано е в сърцето ми" и "Принцеса". Всяка една толкова различна, интересна за жанра. Да продължават в същия дух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ивана излезе в края на месеца, не е редно да я гласите за хит на месеца. Нямам нищо против да бъде, но примерно за февруари, защото реално сега ще се развива. Същото се отнася и за другите пуснати в последните дни на месеца. Пък и обективно погледнато не е станала хит за тези 2 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ивана излезе в края на месеца, не е редно да я гласите за хит на месеца. Нямам нищо против да бъде, но примерно за февруари, защото реално сега ще се развива. Същото се отнася и за другите пуснати в последните дни на месеца. Пък и обективно погледнато не е станала хит за тези 2 дни.

Чудех се, но иначе трябваше да включим Хайде, слънце на Фикича.

Анкетата е повече за лични предпочитания, не за анализ на фолка, така че и вчера да е излязла песен, ако някой е луд по нея, що да не я подкрепи. Затова и не ограничих до един избор 😊

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сърце" - Галена

"Принцеса" - Лияна

"Записано е в сърцето ми" - Татяна

"До последен дъх" - Теодора

 

Повечето от другите не съм ги слушал, само 2 песни съм си пускал по един път, но не ме докоснаха особено. Но горе изброените от мен 4 са наистина има добри, за което поздравявам момичетата, че са предложили нещо с малко повече смисъл. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...