Jump to content



“Като две капки вода“


Препоръчани коментари

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...

Стефан е мека китка и е нормално да му пасват женски роли. Той като жена гримиран изглежда по-добре отколкото като мъж. Иначе глас има, разбира се, ама и там се усеща че си пада по....квото си падаха Азис и Китаеца.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , alisali1234 каза:

Стефан е мека китка и е нормално да му пасват женски роли. Той като жена гримиран изглежда по-добре отколкото като мъж. Иначе глас има, разбира се, ама и там се усеща че си пада по....квото си падаха Азис и Китаеца.

 

Е кво, като е мека китка, да не признаем възможностите му ли. Освен това се справи страхотно и с Георги Христов, който също е мека китка. И Васил Найденов е мека китка. Общо взето всичките големи имена, освен Азис. 

Важното е, че се старае, работи по образите. Освен това журито доста го пренебрегва... Последния път толерираха ужасния опит на Дичо за Адел. :flex:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Dominatora каза:

На Стефан му отиват женските образи мъжките не чак толкова :D

Е, Георги Христов беше екстра. Ама снощи нещо не го бяха направили добре, трябваше както правеха на другите участници двойните образи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много рязко загубих интерес към предаването, а реално всички участници ме кефят, освен Петя... май в продукцията е проблемът, доста е скучно и еднообразно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще е доста тегава. Доста стари песни, които не харесвам. За мен изненадата е Мария Илиева. Вокално е брутално добра. Стефан също изненада с имитаторски умения. Милко е доста зле, но го бутат напред, защото е колоритен. Тита също доказа, че може да пее всичко. 

Петя си е Петя. Тя просто е добра певица, нищо повече. Дичо е лимитиран откъм възможности, но не може да се отрече, че е добър имитатор на Сашо Роман. 

Папи Ханс е супер зле. Слаби имитации, никакво пеене, артистизъм - нулев. През цялото време виждам неговите си физиономии. 

Деси е много добра певица. Направи уникално песента на Уитни Хюстън, но си мисля, че няма какво толкова да покаже като артистични заложби.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто е добре измислено, в този сезон участниците са готини, но двамата водещи развалят всичко. Всяка година едно и също от тях, на хората им писна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Не мога какче, Тита е сладкишка. Другите дами също, но Папи и особено този Стефан, може да са талантливи, но са хомосексуалисти. При това от най - гадните и изявени, то само едно движение ми е нужно и настръхвам. Много са ми противни, не мога тях да ги гледам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В  "Като две капки вода" Стефан показа колко е талантлив и , че е истински артист! Браво! Наистина не очаквах, но от това предаване започнах много да го харесвам, а другият ми фаворит определено беше Мария Илиева. Не съм се съмнявал, че ще бъде една от най-добрите.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Честито на Стефан. И Мария заслужаваше. Направи страхотни образи. Страхотни вокални възможности. Жалко, че публиката се беше настроила към нея.. 

Кой и защо се е настроил срещу Мария?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Vancho каза:

Кой и защо се е настроил срещу Мария?

Ами във фб страницата често се пишеше, че от журито я били толерирали и лансирали, което вероятно се в отразило и на вота им. Поне аз останах с едно подобно впечатление. При такива зверски имитации, само един спечелен концерт. Публиката не и даваше високи оценки от злоба👻

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Ами във фб страницата често се пишеше, че от журито я били толерирали и лансирали, което вероятно се в отразило и на вота им. Поне аз останах с едно подобно впечатление. При такива зверски имитации, само един спечелен концерт. Публиката не и даваше високи оценки от злоба👻

Печелила е само веднъж? :оо Не съм в час, но едва ли някой пуска смс-и. Това отдавна умря. Според мен всичко е нагласено.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...