Jump to content



“Като две капки вода“


Препоръчани коментари

Мислех, че съм единствения човек на планетата на който тая Мария Илиева да му е противна. Адски дразнеща личност ми е.

+1 А по всичко личи, че през цялото време ще се скъсат да й се мазнят.

Като цяло доста излишен сезон за мен. Няма участник, който да ми е супер интересен и заради който да чакам с нетърпение понеделник. Просто стана банално, 7 години подред едно и също. Козът с обръсването на Милковия мустак го изгърмяха още в първия епизод, вече започна да изтича и информация кой какво ще пее часове преди тегленето от "случайния" бутон. Магърдич трябваше отдавна да даде поне едногодишна почивка на предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А Халваджиян вчера отново се насра след като Рачков нещо го бъзикна дали на Малдивите звучала Весна Змиянац и той като ощипан взе да се обяснява, че не е чалгар, а водещият е чалгар.

В същото време след минути излиза Милко Калайджиев да пее. Да не говорим колко видеа е снимал на Азис и Софи Маринова, които пък от жанра са най-големите чалгари.

Не обичал чалгари, обаче работи с тези хора, снима им клипове, взима пари посредством тях и си прави шоутата. Аз ако съм на някой от жанра не бих му стъпил в продукциите - пълен бойкот.

Това за бутона иначе се знае от години - никакъв елемент на изненада няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Халваджиян вчера отново се насра след като Рачков нещо го бъзикна дали на Малдивите звучала Весна Змиянац и той като ощипан взе да се обяснява, че не е чалгар, а водещият е чалгар.

В същото време след минути излиза Милко Калайджиев да пее. Да не говорим колко видеа е снимал на Азис и Софи Маринова, които пък от жанра са най-големите чалгари.

Не обичал чалгари, обаче работи с тези хора, снима им клипове, взима пари посредством тях и си прави шоутата. Аз ако съм на някой от жанра не бих му стъпил в продукциите - пълен бойкот.

Това за бутона иначе се знае от години - никакъв елемент на изненада няма.

То че беше ясно, че бутонът е нагласен - беше, но щом вече допускат да изтича и предварителна информация, съвсем на зле отиват нещата. Иначе според мен поне 90% от "караниците" водещи-жури са си по сценарий. Като цяло предпочитам да си пусна някой филм или сериал за който си знам, че е измислица, отколкото режисирани от-до "непринудени" риалитита. За Магърдич си напълно прав, но яено нашите чалгари просто са супер глупави и алчни същества без достойнство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не обичал чалгари, обаче работи с тези хора, снима им клипове, взима пари посредством тях и си прави шоутата. Аз ако съм на някой от жанра не бих му стъпил в продукциите - пълен бойкот.

най-много клипове е снимал на ЛУНА Президент. Неслучайно ще звучи и неин хит, след като тя ги отряза да журира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След изпълнението на Милко са показали номера на Тита вместо неговия. :1000 (27):

 

А в страницата го пишат "Михаил Калайджиев" :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен му трябваше почивка на това предаване. Лично аз от 2-3 години преглеждам изпълненията във vbox, не ми се отделя време да го гледам на живо. Образите за имитация често се повтарят и рядко са на релеванти за нашето време лица, което не е непременно лошо, но толкова сезони започва да омръзва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен му трябваше почивка на това предаване. Лично аз от 2-3 години преглеждам изпълненията във vbox, не ми се отделя време да го гледам на живо. Образите за имитация често се повтарят и рядко са на релеванти за нашето време лица, което не е непременно лошо, но толкова сезони започва да омръзва.

 

Почивка не му трябва - просто тряя да сменят изпълнителите и песните в ротацията. Това обаче ша рече, че някой трябва да се бръкне за права за такива, да не говорим за нов реквизит, вчера по клюкарските сайтове писаха как Буюклиева отказала да си сложи вмисираната и прашасала перука на Тина, и предпочела да си фризира собствения перчем. Сещай се за кво си говорим.

 

Другото което е крайно наложително е да сменят сценаристите, евентуално и Зуека и Вучков - тия ми бяха безинтересни още преди 5 сезона, та кво остава за сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за blackface. Този изрод е държал млади момичета, много от които непълнолетни заключени в къща под пълен контрол и ги е използвал като секс играчки. Не трябва да се предоставя платформа за музиката му по никакъв начин.

Да, нещо много тъпо съм го написала. Знам за какво става дума с Р Кели и как масово светът го бойкотира, нашите ще го имитират. Допълвах за blackface-а като още един показател, че Халваджиян си живеят в собствена реалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свързах се с Дичо, Маги и журитата по казуса с R. Kelly, но едва ли има някакъв ефект.

Туй много хубаво, а по въпроса с рекламата на цигари какво направи и на кой писа? Или понеже е Пепа от Толбухин, на никой и нищо, и не, изобщо не я оправдаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туй много хубаво, а по въпроса с рекламата на цигари какво направи и на кой писа? Или понеже е Пепа от Толбухин, на никой и нищо, и не, изобщо не я оправдаваш.

Изяде го с тия цигари! :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че този сезон ще им е най-слабият - никакъв интерес от хората около мен, а и на самият мен не ми беше толкова интересно снощи. А други години е било в пъти по-яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че този сезон ще им е най-слабият - никакъв интерес от хората около мен, а и на самият мен не ми беше толкова интересно снощи. А други години е било в пъти по-яко.

 

+1! Тотално изчерпано е всичко, като почнеш сценарии, правила на формата и стигнеш до образите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туй много хубаво, а по въпроса с рекламата на цигари какво направи и на кой писа? Или понеже е Пепа от Толбухин, на никой и нищо, и не, изобщо не я оправдаваш.

Затова ще пишем ние. Ще споменем, че е промила мозъците на обладаните си фенове.

 

Ро темата - никога не съм го гледал. Видях само Софка като Тита миналата година. Чакам Луна Ханс или Папи Президент.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свързах се с Дичо, Маги и журитата по казуса с R. Kelly, но едва ли има някакъв ефект.

Пиши до някоя от медиите. Ще са много доволни на безплатен материал и ще придобие гласност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Тита ще я пее в "Като две капки вода", а Коцето как й се кефеше на тази песен в колата докато пътуваше:

 

Самият аз не искам да живея в лъжа,

но не искам и да ти кажа "Довиждане",

просто не мога да те пусна да си идеш,

въпреки че знам, че всичко е свършено,

просто не мога да те пусна да си отидеш,

знам, че твоята любов порасна по-студена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Дичо някой да го прати на някоя световна медия или туитър... ще ги изядат и за R Kelly, и за blackface. Пародия, все едно живеем 20 години назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Дичо някой да го прати на някоя световна медия или туитър... ще ги изядат и за R Kelly, и за blackface. Пародия, все едно живеем 20 години назад.

Написах километричен коментар в страницата на Капките, и момента е водещ.

 

https://www.facebook.com/2kapki.voda/photos...eaction_generic

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах километричен коментар в страницата на Капките, и момента е водещ.

 

https://www.facebook.com/2kapki.voda/photos...eaction_generic

Майк Тайсън като изнасили жена и я преби, след което лежеше в затвора няколко години да го изтрият от историята на бокса ли ? Мислете малко. За постъпките си той отговаря пред закона, за музиката си пред публиката. Разграничавайте ги 2те неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, как Петя ще спечели? Пълна пародия.

Това е най-слабият сезон на шоуто, никаква връзка с реалността.

 

Още по голяма пародия е разваленият бутон на късмета. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...