Jump to content



“Като две капки вода“


Препоръчани коментари

Уникалното шоу за преобразявания “Като две капки вода“ се завръща в ефира на NOVA съвсем скоро. Предаването, което в продължение на шест издания представи любими актьори, изпълнители и водещи в невиждано до момента амплоа на световни звезди, ще покори феновете с нови висини в преобразяването. Водещите Васил Василев-Зуека и Димитър Рачков ще зареждат участници и зрители с хумор и комични ситуации, както само те го могат.

 

 

“Седми сезон на “Като две капки вода“ ще покаже за пореден път уникалния талант на участниците и ще даде възможност на някои от тях да разкрият неподозирана страна пред публиката. Освен несравнимо забавление за осемте звезди, шоуто им предлага и възможността да разгърнат своя потенциал и скрит талант“, коментира екипът на култовото шоу.

 

В продължение на 13 лайфа звездите ще се състезават с образите на Бутона на късмета, а в края на всяко предаване победителят ще има възможност да дари своята награда за избрана от него кауза. Кои ще са те – предстои да разберем.

 

 

Победители в шестте сезона на шоуто са Рафи Бохосян, Невена Бозукова, Ненчо Балабанов, Калин Врачански, Михаела Маринова и Славин Славчев, а сред участниците се нареждат Филип Аврамов, Азис, Орлин Павлов, Герасим Георгиев - Геро, Десислава, Поли Генова, Башар Рахал, Златка, Иван Юруков, Константин, Гери Никол и много други любими български звезди.

 

Не пропускайте новия сезон на “Като две капки вода“ – тази пролет само по NOVA.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този Папи Транс няма ли да спрат да го налагат навсякъде? Мария Илиева също ми е страшно противна, за сега нито едно интересно име, изключвайки Тита, която пак не е кой знае колко интересна. Да видим следващите участници кои ще са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Папи Транс няма ли да спрат да го налагат навсякъде? Мария Илиева също ми е страшно противна, за сега нито едно интересно име, изключвайки Тита, която пак не е кой знае колко интересна. Да видим следващите участници кои ще са.

 

Милко ще участва ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Папи Транс няма ли да спрат да го налагат навсякъде? Мария Илиева също ми е страшно противна, за сега нито едно интересно име, изключвайки Тита, която пак не е кой знае колко интересна. Да видим следващите участници кои ще са.

 

Мислех, че съм единствения човек на планетата на който тая Мария Илиева да му е противна. Адски дразнеща личност ми е. Досега от изброените никой не ми допада и хваща интереса, ама да видим и другите де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам за вас, но след като съобщиха че един от участниците ще имитира R. Kelly се реших категорично да не гледам този сезон. Как е възможно Халваджиян да е толкова out of touch? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но след като съобщиха че един от участниците ще имитира R. Kelly се реших категорично да не гледам този сезон. Как е възможно Халваджиян да е толкова out of touch? :mf_surrender:

Е, моля ти се... дано Дичо поразбере до следващата седмица за какво става и го откаже.

То в това предаване цветнокожите образи са точно blackface. Виждала съм кадри в чужди страници как ги плюят и обявяват България за расистка страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, моля ти се... дано Дичо поразбере до следващата седмица за какво става и го откаже.

То в това предаване цветнокожите образи са точно blackface. Виждала съм кадри в чужди страници как ги плюят и обявяват България за расистка страна.

Не става въпрос за blackface. Този изрод е държал млади момичета, много от които непълнолетни заключени в къща под пълен контрол и ги е използвал като секс играчки. Не трябва да се предоставя платформа за музиката му по никакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за blackface. Този изрод е държал млади момичета, много от които непълнолетни заключени в къща под пълен контрол и ги е използвал като секс играчки. Не трябва да се предоставя платформа за музиката му по никакъв начин.

 

И доколкото те познаваме, тая ти позиция ще е до момента, в който не се сетят да викнат Пепа от Толбухин за жури.

 

Така че тия истории, как си имал принципи до степен да бойкотираш нещо, ги продавай на някой друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, моля ти се... дано Дичо поразбере до следващата седмица за какво става и го откаже.

То в това предаване цветнокожите образи са точно blackface. Виждала съм кадри в чужди страници как ги плюят и обявяват България за расистка страна.

Нали ги избират предварително, едва ли ще го откаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали ги избират предварително, едва ли ще го откаже.

Бе то хубаво ги избират предварително, ма верно само Магърдич и компания може да оставят Р. Кели в ротацията няма и седмица след като го арестуваха за, меко казано, педофилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...