Jump to content



Препоръчани коментари

Блудният син се завърна! 😁

Такава зарибявка няма как да не ме завърне!

Но и аз вече изпитвам нуждата от ново парче и нов клип. Дано да не се забави прекалено много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава зарибявка няма как да не ме завърне!

Но и аз вече изпитвам нуждата от ново парче и нов клип. Дано да не се забави прекалено много.

 

Сериозно ли я харесваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Несъмнено много й се кефя на проекта, много зарибява и те кара постоянно да си го превърташ отново и отново. :D

 

Мен пък не може да ме накара дори да си го пусна отново.. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък не може да ме накара дори да си го пусна отново.. :girl_cry2:

Не просто си я пусни, а и я гледай- това е едно от основните неща, които ни превърнаха в изтрещели сектанти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да гледам - травестит. :roll1:

На Лейди Гага и трябваха 4-5 клипа докато почнат да тиражат клюката как била травестит, а суперзвездата от с. Воден я обсъждате още от първия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава зарибявка няма как да не ме завърне!

Но и аз вече изпитвам нуждата от ново парче и нов клип. Дано да не се забави прекалено много.

Аз нова не искам, нека тази си изживее живота първо, макар че ще държи влага поне до 2029! Да пуска по 1-2 на година е достатъчно, за да поддържа хитово ниво!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нова не искам, нека тази си изживее живота първо, макар че ще държи влага поне до 2029! Да пуска по 1-2 на година е достатъчно, за да поддържа хитово ниво!

 

Еми така е, младежта не е научена да цени истинския хит, и им бил омръзнал за няма и 2-3 седмици!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова седмица!

25 040!!!

 

FilmoraTutorials

2 days ago

Даи му даи му не го мачи

 

FilmoraTutorials

2 days ago

Наща шефка обива ги днезка

 

Stephan Vassilev

3 days ago

KLEA айди айди бате шефеееее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя жалка изтривалка за под трие гледания на Клея?

 

Кой завидя на успеха на народното момиче от Воден?

 

Коя змия, коя отровница се огледа в гледанията на химна на ниския корпоративен данък?

 

Това опит за преврат от синдикатите ли е?

 

Искам спешен отговор, и не търся помощ, а я изисквам!!!

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По жалка от тая няма :mf_surrender:

По жалко от това да ходиш по темита за певици, които не ти харесват, да обясняваш на феновете им колко са зле, няма!

 

НО - не съм и очаквал друга реакция от феновете на зациклилото статукво, важното е че Клеа предизвиква реакция у всички, забелязва се от далече още с дебютната песен!

 

Амин!

 

Междудругото, друг път като зарежа ютуба да си свири се изключва сам, но явно не и когато съм си пуснал Клеа на рипийт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя жалка изтривалка за под трие гледания на Клея?

 

Кой завидя на успеха на народното момиче от Воден?

 

Коя змия, коя отровница се огледа в гледанията на химна на ниския корпоративен данък?

 

Това опит за преврат от синдикатите ли е?

 

Искам спешен отговор, и не търся помощ, а я изисквам!!!

Цял Пайнер се е обединил срещу нея и трие гледания, докато по Фен се спукват да я поръчват вечер в поздравите!

Никой не може да потисне истинския хит, направен такъв от целокупното народонаселение. Клеа разби митовете, че са нужни много пари и връзки, за да пробиеш, въпреки че клипът й е скъп, де. Но е видно, че се дистанцира от шоубизнеса и не разкрива нищо за себе си. Познава ги всичките и как да им се довери? Само Бойка от Пазара й е вярна, комай!

 

По жалка от тая няма :mf_surrender:

Чий го дириш тук тогава? Аз защо никога не съм влизал в темата на Деса, примерно? В на Преса влязох преди месец да й честитя отрочето и толкоз!

 

Междудругото, друг път като зарежа ютуба да си свири се изключва сам, но явно не и когато съм си пуснал Клеа на рипийт!

И при мен е така!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По жалко от това да ходиш по темита за певици, които не ти харесват, да обясняваш на феновете им колко са зле, няма!

 

НО - не съм и очаквал друга реакция от феновете на зациклилото статукво, важното е че Клеа предизвиква реакция у всички, забелязва се от далече още с дебютната песен!

 

Амин!

 

Междудругото, друг път като зарежа ютуба да си свири се изключва сам, но явно не и когато съм си пуснал Клеа на рипийт!

 

 

Чий го дириш тук тогава? Аз защо никога не съм влизал в темата на Деса, примерно? В на Преса влязох преди месец да й честитя отрочето и толкоз!

И при мен е така!

Защото превърнахте една крастава жаба в принцеса

Всеки си има мнение и мойто е такова съжалявам че ви развалих густото

Отпадъка в чалгата винаги са ви били любими :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото превърнахте една крастава жаба в принцеса

Всеки си има мнение и мойто е такова съжалявам че ви развалих густото

Отпадъка в чалгата винаги са ви били любими :1000 (29):

Не си ни развалил густото, не се притеснявай. Просто се учудваме, че посещаваш, четеш и коментираш, пък уж не ти харесва. Все пак тази тема си е само за Клеа, не е някаква обща, че случайно между другото да попадаш на инфо за нея. :)

 

Добре си ни дошъл все пак. Аз вярвам, че я харесваш по свой начин.

 

П.С. И не е принцеса, а Шефка и Шеф!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото превърнахте една крастава жаба в принцеса

Всеки си има мнение и мойто е такова съжалявам че ви развалих густото

Отпадъка в чалгата винаги са ви били любими :1000 (29):

 

И теб кво те бърка точно? Искаме да обсъждаме Клеа, обсъждаме си, имаме си тема за което. Не вървим по темите на останалите утайки да обясняваме колко зле сте щото ви кефят.

 

И като не ти харесва новата кралица, чий точно го дириш в специализираната тема, посветена единствено и само на нея? И кой точно е по-зле в тоя случай - ние, които разпознахме качествата на новата лидерката от първа нота, или ти, дето само злобееш и завиждаш, понеже не можеш да оцениш шедьовъра подобаващо и си зад борда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И теб кво те бърка точно? Искаме да обсъждаме Клеа, обсъждаме си, имаме си тема за което. Не вървим по темите на останалите утайки да обясняваме колко зле сте щото ви кефят.

 

И като не ти харесва новата кралица, чий точно го дириш в специализираната тема, посветена единствено и само на нея? И кой точно е по-зле в тоя случай - ние, които разпознахме качествата на новата лидерката от първа нота, или ти, дето само злобееш и завиждаш, понеже не можеш да оцениш шедьовъра подобаващо и си зад борда?

Остапа е прав, че й завиждат певиците и й трият гледанията. Следователно й завиждат и ощетените от Клеевото засенчване фенове!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...