Jump to content



Препоръчани коментари

Вчера гледах без звук и ме издразни. Още не съм се престрашил да чуя бръщолевенето на този гном!

Терапията след видяното е ясна:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера гледах без звук и ме издразни. Още не съм се престрашил да чуя бръщолевенето на този гном!

Терапията след видяното е ясна:

Единственото смислено нещо в клипа на келеша е снимката на новата Мека на поп-фолка, вездесъщия бар Рио. За което звук не ти трябва :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека й прави реклама! Правилно отбеляза Боровинката, че е избрал да направи клип не за Пайнерката Джулия, а именно за Клеа - явно все пак има усет човекът кое ще му донесе гледания. :1000 (19): 1,351 показвания има до момента, които да прибавим към общата гледаемост на Хитът на десетилетието. :1000 (33): На кой друг от никнещите всеки ден дебютанти се правят такива реакции/анализи? :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека й прави реклама! Правилно отбеляза Боровинката, че е избрал да направи клип не за Пайнерката Джулия, а именно за Клеа - явно все пак има усет човекът кое ще му донесе гледания. :1000 (19): 1,351 показвания има до момента, които да прибавим към общата гледаемост на Хитът на десетилетието. :1000 (33): На кой друг от никнещите всеки ден дебютанти се правят такива реакции/анализи? :1000 (19):

А за предишния клип или не си спомня, или го е срам да спомене.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запленен от обаянието на КЛЕА, бях пропуснал трите табуретки една върху друга - какво иновативно дизайнерско решение! :1000 (33):

Не знаех, че и Деса е участвала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че и Деса е участвала!

:roll1: Тепърва ще валят покани от западнали колежки, надяващи се да ги удостои с честта да ги включи в свой проект и да се отъркат в звездната й аура!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Завърнах се от странство, а хитът все още е един:

 

Явно трябва да пусне втора песен и да се състезава със себе си, защото други успешни попадения едва ли ще чуем през 2019-2029!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Умолявам ви някой да пита Клеа кога ще пусне нов хит! Изтрих си фейса, но явно ще се наложи да си го възстановя заради нея, ако някой не ме отмени. На вас се уповавам, другари! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Умолявам ви някой да пита Клеа кога ще пусне нов хит! Изтрих си фейса, но явно ще се наложи да си го възстановя заради нея, ако някой не ме отмени. На вас се уповавам, другари! 

Е как кога? Когато тоя почне да ни поомръзва, тоест някъде към 2030та :D Най-рано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Е как кога? Когато тоя почне да ни поомръзва, тоест някъде към 2030та :D Най-рано. 

Аз съм си лаком, искам два хита да си въртя! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И тук да отбележим, за неразрабралите: Примата на фолка е отказала участие в концерта на Планета ТВ. Различно от Преслава и Емилия, не изтъква причини. Естеството им така или иначе няма значение, тъй като публиката ще бъде лишена от гвоздея и черешката в програмата. От Димитровград си бият главите да измислят с какво да компенсират ощетените фенове. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно очаквано и подкрепянето от феновете решение. 100% се подготвя да забие самостоятелен концерт в две части, втората от които ще е 100% в бар Рио. За първата още се колебае между о2 арена и Уембли, според актуалната информация. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...