Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фиклена, правиш ли сутрешната молитва под звуците на този трак? :Vishenka_05:

 

 

Под тези звуци вият койотите от балкана на разсъмване. А Есил обикаля около тях и вика "Аууууууууууууу. Ау-ау-ау!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само селяния, ами и доста наглост. :)

 

Четох в предните страници, че питате Галена кога щяла да пее за Бог, за баби, стринки или нещо подобно. А защо трябва да пее за нещо такова? Мадона последните години като гледам само за чинка си пее... :1000 (10):

Да не сме 1988?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Ако кажеш на кой клип ти прилича, Стела ще ти изтрие коментарите. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ми прилича на Шефат и Шефката, други клипове изобщо не съм обръщал внимание да са излизали тая година!

 

Честит 8-ми февруари и прекрасен петък!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана 20 години в кариерата си има 10-тата най-гледана българска песен за изминалата седмица. :3fdb8960598fa63e:

Това не знам как да го тълкувам. Иначе оригиналът има 33 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена ти помогне за участие в песен, когато си пееш половината участие с нейните песни и накрая я отпоследваш в Инстаграм - крайна фаза на селяния. :1000 (29):

Язък, че Коя не я канят на интервюта, че да й бъде зададен тоя въпрос - защо? Дано Клеа я ступа на участие в Ямболско или Пазарджишко.

 

Четох в предните страници, че питате Галена кога щяла да пее за Бог, за баби, стринки или нещо подобно. А защо трябва да пее за нещо такова? Мадона последните години като гледам само за чинка си пее... :1000 (10):

Тя Мадона такива песни правеше преди 30 години. Сега други теми я вълнуват. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предчувствам, че Ваня Калудова ще направи милиона за един месец :Vishenka_05: Глория с последната балада го направи чак сега - след 4 месеца.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предчувствам, че Ваня Калудова ще направи милиона за един месец :Vishenka_05: Глория с последната балада го направи чак сега - след 4 месеца.

Предчувствам, че скоро ще си смениш името на Клея-ПресифАн!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана 20 години в кариерата си има 10-тата най-гледана българска песен за изминалата седмица. :3fdb8960598fa63e:

Чудесно! Не върви никак зле значи. Гледам, че върви към половин милион.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...