Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чича, ти правиш теми за мен, не обратното. :kissing2:

 

Чичовото, аз правих тема за Стела, а не за теб. Не правя теми за хора влезли тук в 2016 година, защото никъде другаде не ги броят за живи. :1000 (19):

 

По темта: Аз преди няколко години казах ли ви, че Гугъл ще намерят цаката и на такива тарикати, като Пайнер? Нема милиони като преди..... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До края на месеца-началото на другия очаквайте най-големия хит на Андри от 5 години насам. :)

Нищо не очакваме от тая. хаха не е интересна вече на никой.Очаквай ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката в канала на Планета!!!!

 

 

мЕришеш :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

http://prikachi.com/images.php?images/903/9497903T.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан винаги е бил поредното копие на Азис,вярно най-дълго се задържа от всички,но пак си е копие.Нито някога е бил в топа на чалгата,нито има хит,който да му е емблема,нито нищо за тези 10+ години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 6 години няма и 2 милиона,голяма емблема. :1000 (29):

Преди време имаше клип с над 3 милиона. Тая песен си беше страшен хит, така че мнението ти тук не важи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време имаше клип с над 3 милиона. Тая песен си беше страшен хит, така че мнението ти тук не важи.

Ами да,беше хит не го отричам това,както и "Муцуна","Купих ти сърце" и тн ама кой ще ги помни след 5 години? Никой Кючеците на Азис от този период са по-запазени.Дори Джулия е по-добре от този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма вечер без "Мармалад", "Не те боли", че и "Муцуна" още. Понякога пускат и една Джорданова простотия "хей, Визаж, аре, марш" /не знам заглавието/. Аз също съм учудена, но от мъжете този най-много върви в заведенията.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от "Съни" след купиха от Оцко телевизията му гледам пуснали още един канал. Тоя път е HD...
Защо още не си се изказал за песента на Калудовата? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...