Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой ви излъга, че сте оргинални с това нещо Клеа? Само за последните 3 страници "песента" на нещото е постната 5 пъти + нейни снимки + не знам си още какво. Модератор няма ли да вземе отношение?

 

Кама каза ли нещо интересно в Папараци снощи?

Какъв е проблемът? Значи когато други наводняват форума пишейки за своите фаворити всичко е наред, а сега ние постваме за въпросната от 3 дни и задължително трябва модераторска намеса? Рамания се раздвижи, дори Остапа прописа. Успокойте се и не взимайте форума толкова насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът? Значи когато други наводняват форума пишейки за своите фаворити всичко е наред, а сега ние постваме за въпросната от 3 дни и задължително трябва модераторска намеса? Рамания се раздвижи, дори Остапа прописа. Успокойте се и не взимайте форума толкова насериозно.

 

Интересно е в първите няколко часа, после става инфантилно и дебилно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ви излъга, че сте оргинални с това нещо Клеа? Само за последните 3 страници "песента" на нещото е постната 5 пъти + нейни снимки + не знам си още какво. Модератор няма ли да вземе отношение?

 

Кама каза ли нещо интересно в Папараци снощи?

Клеа раздвижи форума повече от вечните спорове относно лидерки, какво по-хубаво от това?

 

Играем ли под звуците на "Шефът и Шефката" за мотивиране в началото на работната седмица?

 

 

BLINDI SAVO podrska

10 hours ago

TOP KRALJICA! Srbija te obozava❤❤❤

 

Диди Ли

14 hours ago (edited)

Xaresva mi

 

Жгввпэжтн Жгннвзн

14 hours ago

Супер е 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ви излъга, че сте оргинални с това нещо Клеа? Само за последните 3 страници "песента" на нещото е постната 5 пъти + нейни снимки + не знам си още какво. Модератор няма ли да вземе отношение?

 

Кама каза ли нещо интересно в Папараци снощи?

А теб кой те излъга, че ни интересува дали сме ти оригинални и ни вълнува изобщо твойто мнение.

 

Но искам да ти благодаря за информацията - само 5 пъти за последните 3 страници. Много малко, обещаваме да поправим тази грешка.

 

Земи ся тоя поздрав, и почти седмицата както е редно - с усмивка и под звучните ритми от с. Воден, Елховско!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че някои тук действително се кефим на изпълнителката под една или друга форма, не би трябвало да е проблем да си я обсъждаме стабилно.

 

Всички фенове на Клеа да подкрепят "Шефът и шефката" в класацията на Сигнал! Да дадем знак на Емилия Стоянова, че искаме да я покани на интервю!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А теб кой те излъга, че ни интересува дали сме ти оригинални и ни вълнува изобщо твойто мнение.

 

Но искам да ти благодаря за информацията - само 5 пъти за последните 3 страници. Много малко, обещаваме да поправим тази грешка.

 

Земи ся тоя поздрав, и почти седмицата както е редно - с усмивка и под звучните ритми от с. Воден, Елховско!

 

А и спекулира, че от 3 дни това сме говорили - днес ще бъде третият ден. Просто успехът много бързо сполетя Клеа и вече я възприемат като дългогодишен артист.

 

При положение, че някои тук действително се кефим на изпълнителката под една или друга форма, не би трябвало да е проблем да си я обсъждаме стабилно.

 

Всички фенове на Клеа да подкрепят "Шефът и шефката" в класацията на Сигнал! Да дадем знак на Емилия Стоянова, че искаме да я покани на интервю!

Ех, язък, не се сетих, а току-що гласувах. Ще гласувам пак през телефона!

А и наистина се кефим на Клеа, не се ебаваме. На ЛС ми поискаха Мп3 и съм се задействал да я издиря с отлично качество.

 

Клеа е транс жена, ако не сте забелязали. :)

Наистина ли? Все по-интерестно става.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа явно вече преминава на ниво Лейди Гага щом се започват спекулациите за пола й! Скандална!

Мда, много бързо почнаха да се случват нещата, нищо чудно че я обсъждаме!

 

13,520!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа явно вече преминава на ниво Лейди Гага щом се започват спекулациите за пола й! Скандална!

За Луна имаше спекулации за вярата й, името й, но Клеа надмина всички сензации със съмнения за пол!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, много бързо почнаха да се случват нещата, нищо чудно че я обсъждаме!

 

13,520!

 

Твърде бързо! И май пречи на някои хора, така че скоро Клеа може би ще бъде удостоена с отделна тема, подобно на Кама, Деса, Рена и сие.

 

Nanko Kostadinov

2 weeks ago

И на мен ми харесва

 

Nadejda Veselinova

22 minutes ago

Клеа добре пее кога Клеа ще им други нейни песни

 

Жгввпэжтн Жгннвзн

17 hours ago

Харесва ми 😘

 

Даотта Тонноно

3 weeks ago

❤❤❤❤💕💕💕😘😘🌎🔐🔒

 

Ggjjkk Ghjkk

3 weeks ago

😍😍😍😍😘😘😘😘😘

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата най-сетне се появи многопластов изпълнител. Не стига,че има извънземен талант и че танцува страхотно,човек не знае дали на участие ще се появи Клеа или Клео! Как да не й дадеш 10к хонорар?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За любителите на по-натуралистични кадри:

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CB5351B

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFBD631

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CB5E5A2

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFE75F0

 

В червено верно на Глория мяза, както я бяха сравнили в тубата.

 

Май в Пловдив си живучка, основно в тамошни заведения кеси.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пришитото Лице кога ще си пуска новата песен? Нямам цял ден на разположение. Хората навън ме чакат да ги вълнувам, има животи за осмисляне. :sneaky2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пришитото Лице кога ще си пуска новата песен? Нямам цял ден на разположение. Хората навън ме чакат да ги вълнувам, има животи за осмисляне. :sneaky2:

 

Тя е единствената, която не се страхува от новата хит терминаторка Клеа, но за пореден път Галена показва благородство и бави премиерата си, за да не прекъсне звездния миг на фурията от с. Воден, Елховско.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, представям си най-популярнята певица да ми приеме поканата :Vishenka_05:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам докато чакаме Шефката да обсъдим нещо друго за новата сензация, на която не й стига да е само шефка и затова е и шеф, и шефка. Нека всеки да сподели кой му е любимият момент от клипа!

Моят е между 0:58 И 1:01 - просто велик! Макар че и всички моменти, в които мята погледи на мъжлетата от сепарето са достойна конкуренция. Епично!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...