Jump to content



Празничен giveaway


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

8 ми е любимото число, ако нямах социален живот и бях във форума, когато е пусната темата, щях да съм АЗ!!!!!!!! МАФИЯ!!!!!!!!!! РЕВОЛЮЦИЯЯЯЯЯЯЯ

 

Завистта ми настрана, честито на Ванчо и Джоуи. Чудех се дали да дам респекта на Ванчо, Кели или Денис, а в крайна сметка и тримата получиха - невероятно :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на победителите!

 

Важното е, че Кралица Мимчу не остава втора и пак е избрала цифрата 1, жестока! Дайте и респект, не издържам!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на победителите!

 

Важното е, че Кралица Мимчу не остава втора и пак е избрала цифрата 1, жестока! Дайте и респект, не издържам!!!

Трябва да си по-убедителен, нима си забравил твоят респект откъде е? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си по-убедителен, нима си забравил твоят респект откъде е? :)

 

Никога няма да забравя, дори да искам – adorable ми даде своя!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да забравя, дори да искам – adorable ми даде своя!

Хахаха, че съм адорабъл, така е, благодаря ти! Аре малко по-сериозно и излез от филма, ако обичаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, че съм адорабъл, така е, благодаря ти! Аре малко по-сериозно и излез от филма, ако обичаш.

 

Да, точно това имах предвид. Аз винаги съм сериозен, дори да не искам. Интелигентнтите хора сме силно нещастни винаги, сигурно ти е непонятно това чувство, де.

 

А в моят филм да те вкарам искаш ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно това имах предвид. Аз винаги съм сериозен, дори да не искам. Интелигентнтите хора сме силно нещастни винаги, сигурно ти е непонятно това чувство, де.

 

А в моят филм да те вкарам искаш ли?

Научи каква е разликата между сериозен и скучен, ще ти е от полза. А това за интелигентнТите хора дори няма да го коментирам, твърде е плоско.

 

Лека вечер! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Научи каква е разликата между сериозен и скучен, ще ти е от полза. А това за интелигентнТите хора дори няма да го коментирам, твърде е плоско.

 

Лека вечер! :)

 

То и ти си плоска като дъска, но ти отговарям, айде чиба. Образовай се, отиди на концерт и театър, тогава говори с мен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...