Jump to content



Online: Криско ft. Слави Трифонов и Ку-ку бенд - Едно ферари модел 2019


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Криско докога с тия римейкове на хитове? Първата избухна, но не стана кой знае какъв хит, какъвто се очакваше. При тази сигурно положението ще е същото.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Слави Трифонов не трябва да се пипат или да се правят нови версии. Партията на Криско е отвратителна, никакъв смисъл няма. Като цяло отново една претоплена манджа.

Няма лошо да припомня хитове от преди години, както прави тази година, но поне да има някакъв интервал от време, а не една след друга. Изглежда като творческо безсилие отстрани.

ОЧаквам да стане хит, но няма шанс да стигне първата им песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята за припомняне на златни хитове от миналото е супер, харесвах я още като Дийп Зоун я започнаха. Но тяхното беше класи над това.

Първият път се получи супер, вторият път - гръмна и угасна, а сега... предвиждам най-големия флоп на Криско от години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави Трифонов се бори за приза най-неприятна българска личност заедно с Патрашкова, Криско мигом да си бие камшика и да се маха от него!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е официалното потвърждение, че съвременните Бг поп-рап и емблемата им Криско са И чалга? :1000 (29):

 

Харесва ми, но то такава класика как да не ти хареса. Определено съм съгласен с останалите коментари, че Криско трябва да спре с дуетите и римейковете. Убеден съм, че може отново да разбие всички със самостоятелна песен, не знам какво му пречи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф, изчерпани са тотално всички. Криско е срам за рапа и като цяло рапът вече не е рап, както казва Спенс - поне в България той измести социалната си функция и стана лигаво чалга декламиране. Съвсем няма общо с бунтарската страна на уличния език. А специално текстовете на Криско са ми били винаги манджа с грозде, пълен хаос. Върти си там някакви рими. Мисля, че и неговото време е преброено, ако продължава така.

Със Слави в момента са си удобни, но в случая не са открили топлата вода. А Слави е отвратителен в лице - физиономиите и чертите на лицето вече са му ужасни и отблъсква. Като стар злобен гангстер ми е. Къде отидоха хубавите песни, пак ли ще претопляме стари манджи? 2018 сме, какви Ферарита...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли мислите, че Криско иска да пее това? Имали са сделка - първата песен стил Криско, втората на Слави. И понеже дъртия иска да има вечни хитове, възражда стара песен. Изобщо няма да го слушам.

 

Криско е срам за рапа и като цяло рапът вече не е рап, както казва Спенс - поне в България той измести социалната си функция и стана лигаво чалга декламиране. Съвсем няма общо с бунтарската страна на уличния език.

Ти слушаш ли изобщо бг рап? По Криско и 100 Кила ли си изграждаш мнение за стила? Има поне 50 момчета, които правят брутални неща, но нямат и по 100К. Рап има, но малоумниците предпочитат салфекти, силикон и лайна. Такива неща не ги грабват.

 

Първата ще ти хареса, гаранция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли мислите, че Криско иска да пее това? Имали са сделка - първата песен стил Криско, втората на Слави. И понеже дъртия иска да има вечни хитове, възражда стара песен. Изобщо няма да го слушам.

Ти слушаш ли изобщо бг рап? По Криско и 100 Кила ли си изграждаш мнение за стила? Има поне 50 момчета, които правят брутални неща, но нямат и по 100К. Рап има, но малоумниците предпочитат салфекти, силикон и лайна. Такива неща не ги грабват.

 

Първата ще ти хареса, гаранция.

То може да има много рапъри, но нашумяват чалгарапърите само

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако слушаш почти само чалга, нормално до теб да стигат само чалгарапърите.

Ами не, не е

Ако бяха звезди, всеки щеше да ги знае, както нечалгарите знаят основните играчи, а не са чували за ЯНица и Татяна

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия дуeт - 800к/24h, втория - 400к/24h ... :mf_surrender:

 

... много нeподходящо врeмe, Слави e на пангара сeга заради бeзумното интeрвю с Бойко и хората яко са му набрали.

 

Така и така проeкта e злe, нямашe да бъдe успeх така или инаe.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли мислите, че Криско иска да пее това? Имали са сделка - първата песен стил Криско, втората на Слави. И понеже дъртия иска да има вечни хитове, възражда стара песен. Изобщо няма да го слушам.

Ти слушаш ли изобщо бг рап? По Криско и 100 Кила ли си изграждаш мнение за стила? Има поне 50 момчета, които правят брутални неща, но нямат и по 100К. Рап има, но малоумниците предпочитат салфекти, силикон и лайна. Такива неща не ги грабват.

 

Първата ще ти хареса, гаранция.

Малко генерално се изказах, прав си.

Чух ги твоите предложения. Първата наистина ми хареса, мерси. Ето така си представям рапа всъщност. Обичам и да има някаква мелодия все пак, вокал и аранжимент за фон. Да не е един гол бийт и речитатив. Това е музика преди всичко. Харесват ми такива неща. Както харесвам "Мисля си" на Ice cream. Вече и друг път съм я давал за пример, така че сигурно се повтарям, но текстът е разкошен. Дума по дума, всичко си е на мястото. Не са някакви рандъм римички. Има концепция. Ice Cream още в началото си правиха такива неща - "Борбата" го доказва. А и при тях в тоя им тип песни няма сквернословия. Дори и да има нещо цинично, то си е вид евфимизъм на общия фон. После и те се комерсиализираха и разпаднаха.Представи си колко готин рап може да имаме, ако вкарваме в съответната песен и годин вокал и някой български инструмент.

Харесвам такива парчета, както и на Лъчо - "Катран". Не някакво монотонно, безразборно боботене. Криско за мен не е гъзар, а едно леке, което си е повярвало, че е яхнало вълната до живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...