Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Антонина, Славена - кои още са откачали от лансирането на кралица Теодора? :3fdb8960598fa63e:

Според мен винаги е била добронамерена, но са й завиждали.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Има нещо положително поне в цялата кавга от форума. Ето, ти отрази пръв - негативно - на Татяна новата песньовка, и след теб се изредиха всички от анти-коалицията да ти обяснят как, виждаш ли, те досега не са слушали Оцкови бози, не бяха чували че имало такава певица Татяна, и сега изведнъж, видиш ли, не само са почнали да харесват безкрайно изчерпаното творчество на северномакето, но даже и в изпълнение на Терминаторката от Съединение. Няма такъв смях в залата, просто, но е редно да отбележим как Татяна поне за първи път в кариерата си има позитивни коментари за нова песен, без значение къф е повода.

 

Хаха, да, и аз го забелязах. :)

 

А направи ли ти впечатление как след два мои негативни коментара за булдога Теодора обичайните заподозрени са изписали 3 страници с безпредметно постване на нейни песни и възхвали сякаш нарочно, за да дразнят. 1000%20(29).gif Иначе преди това ме нямаше 2-3 дни и в Рама тотално мъртвило. Абсолютни дегенерати. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен винаги е била добронамерена, но са й завиждали.

Теодора- зодия Близнаци като мен и Бойко Борисов, със сигурност има качества за обединител и човек, избягващ сериозните конфликти в името на спокойствието. Би избухнала само след като някой я подцени или неколкократно е постъпвал некоректно- тогава врагът ще претърпи огромни поражения. Едва ли има намерение да се връща, предполагам, че си живее уредено и приятно, просто близнаците не обичат еднообразието, креативни са и от време на време обичат да показват тази своя страна, щом полето за изява й е отворено, винаги ще се възползва от време на време. Изключително сърдечни и добри хора, така че със сигурност си прав, и аз смятам същото за нея. Радвам се, че е направила нещо ново, нека се появява, когато й е кеф. :happyppl: Последната й песен "Пак и пак" ми е много любима, както всичките от началото на кариерата й досега. Тийн годините и тези след това ми минаха с нея. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора- зодия Близнаци като мен и Бойко Борисов, със сигурност има качества за обединител и човек, избягващ сериозните конфликти в името на спокойствието. Би избухнала само след като някой я подцени или неколкократно е постъпвал некоректно- тогава врагът ще претърпи огромни поражения. Едва ли има намерение да се връща, предполагам, че си живее уредено и приятно, просто близнаците не обичат еднообразието, креативни са и от време на време обичат да показват тази своя страна, щом полето за изява й е отворено, винаги ще се възползва от време на време. Изключително сърдечни и добри хора, така че със сигурност си прав, и аз смятам същото за нея. Радвам се, че е направила нещо ново, нека се появява, когато й е кеф. :happyppl: Последната й песен "Пак и пак" ми е много любима, както всичките от началото на кариерата й досега. Тийн годините и началото на младостта ми минаха с нея. :Vishenka_05:

Докато Екстра Нина си почиваше под нова самоличност в Турция, Теодора ми беше любимката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Екстра Нина си почиваше под нова самоличност в Турция, Теодора ми беше любимката!

Спомням си, и мен ме кефеше и по това време. Като цяло винаги е правила хубави неща. ДВД- то от специалния брой на Нов фолк за нея ми е толкова любимо, сигурно най- любимото ми ДВД от малкото, които имам. Всички клипове, на които се възхищавах, бяха включени там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си, и мен ме кефеше и по това време. Като цяло винаги е правила хубави неща. ДВД- то от специалния брой на Нов фолк за нея ми е толкова любимо, сигурно най- любимото ми ДВД от малкото, които имам. Всички клипове, на които се възхищавах, бяха включени там.

Винаги беше различна в облекло и декор, па макар и безвратна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги беше различна в облекло и декор, па макар и безвратна!

Така е, и когато искаше винаги изглеждаше много секси! Също така пее с много чувство и затова има толкова хора, които я харесват, истината винаги се усеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, и когато искаше винаги изглеждаше много секси! Също така пее с много чувство и затова има толкова хора, които я харесват, истината винаги се усеща.

Беше лидерката на момента, много над Преса!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена оглави ТОР 10 DJ Selection за Декември 2018 с “Феноменален”

 

“ТОР 10 DJ Selection” е най-новата класация на Фолк Плюс, която е изготвена от 20 от най-популярните Ди Джеи в България. Това са 10 те най-хитови парчета, които звучат в 17 от най-добрите клубове с цялата страна. А ето и селекцията за месец Декември:

 

1. “Феноменален” – Галена

2. “Яко ми е” – Джена

3. “Направи така” – Емануела

4. “Дай да вдигнем много шум”/”Hajde luj qyqek” – Деси Слава и Фики

5. “Въртележката” – Яница

6. “Името ти” – Камелия feat. Сашо Роман

7.“Шефката” – Тони Стораро feat. Галена

8. “Купих ти сърце” – Емануела и Джордан

9. “Да гори в любов” – Преслава

10. “Грешка беше” – Цветелина Янева и Денис Теофиков

 

Ето създателите на класацията:

 

Dj Цеци – The 1 Ecxlusive, София ; DJ Ники – club 33, София ; DJ Дамян – Plazza Dance center, София ; DJ Стамен и DJ Цеци – club Provocateur, София ; DJ Лука – club The Face, Благоевград ; DJ Джовани – club Secrets, Пловдив ; DJ Павел – club Allegro, Габрово ; DJ Митко – club Revue, София ; DJ Танер – club SHOWROOM, Русе ; DJ Тихо и DJ Айса Galaxy club, Пловдив ; DJ Крум u DJ Ергин – club ELLEVEN, София ; DJ Тони – club PLAZZA NIGHT, Варна ; DJ Лъки – club PORTe, Варна ; DJ Дамян – club MEGAMI, Пловдив ; DJ НЕД – Planeta Payner Club, Бургас ; DJ Макси и DJ Спирит – club MEGAMI, София ; DJ Сашо – Planeta Payner Club,Пловдив

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересни неща показва тази класация. Като имаме предвид, че е направена от Dj-ите на топ клубовете в България, то тя е достоверна.

 

Както виждаме - Галена отново е лидер в клубовете и тотална любимка на Dj-ите. "Феноменален" очевидно е най-пусканата песен за м. Декември. Тук Галена изпреварва другия голям хит - "Яко ми е". :3fdb8960598fa63e:

 

Малко ми е странно 3-то място и Емануела, защото песента ми се вижда зациклила. Въпреки това явно се пуска доста.

 

"Името ти" на 6-то място е доста добре. Продължава разминаването с малкото гледания и пускането по клубовете.

 

"Шефката" месеци след своята премиера, все още влиза в най-пусканите песни по клубовете. Песента се разви във времето и не се забрави за 2-3 месеца, каквито очаквания имаха някои хора тук. "Шефката" изпреварва "Купих ти сърце", а цяло лято спора беше между двете песни. Изпреварва също "Да гори в любов" и "Грешка беше". :Vishenka_05:

 

Интересно е положението на лидерката Преслава - чак на 9-то място. Тук обаче не е лидер и отзад напред даже. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересни неща показва тази класация. Като имаме предвид, че е направена от Dj-ите на топ клубовете в България, то тя е достоверна.

 

Както виждаме - Галена отново е лидер в клубовете и тотална любимка на Dj-ите. "Феноменален" очевидно е най-пусканата песен за м. Декември. Тук Галена изпреварва другия голям хит - "Яко ми е". :3fdb8960598fa63e:

 

Малко ми е странно 3-то място и Емануела, защото песента ми се вижда зациклила. Въпреки това явно се пуска доста.

 

"Името ти" на 6-то място е доста добре. Продължава разминаването с малкото гледания и пускането по клубовете.

 

"Шефката" месеци след своята премиера, все още влиза в най-пусканите песни по клубовете. Песента се разви във времето и не се забрави за 2-3 месеца, каквито очаквания имаха някои хора тук. "Шефката" изпреварва "Купих ти сърце", а цяло лято спора беше между двете песни. Изпреварва също "Да гори в любов" и "Грешка беше". :Vishenka_05:

 

Интересно е положението на лидерката Преслава - чак на 9-то място. Тук обаче не е лидер и отзад напред даже. :3fdb8960598fa63e:

 

Ами да, Преслава не е въртяна. Най-много бяха въртени Галена и Джена на участието на Коцето миналата година в Планета Пайнер Бургас. Джена поне 3 пъти с "Яко ми е"- голям хит е.

А Преслава беше само един път с "Да гори в любов" и то в ремикс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази класация определено ще съсипва психики, дано я правят редовно. Моите наблюдения по клубовете са долу-горе същите - само между "Феноменален" и "Яко ми е" не мога да преценя коя е по-въртяна. Емануела по правило си е любимка на диджеите, а и хората й се кефят, така че нейните позиции не ме учудват. Анелия логично я няма никаква в топ-а. А каква по-голяма радост за окото от това Яница, Кама, Шефката, че и Джордан, да мачкат "певицата на годината" и "песента на годината" в Рамания. Смяяяях, драги съфорумци, другият път бъдете една идея по-обективни при гласуванията си, моля. :rolleyes: ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то и ''Песента на годината'' за много от потребителите тук - ''Грешка беше'' също е в дъното на класацията. Да не говорим колко необективна е тази класация. Всички си имат фаворитки. Примерно Дамян винаги върти Ваня по няколко пъти, но т'ва не означава, че има хит. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то и ''Песента на годината'' за много от потребителите тук - ''Грешка беше'' също е в дъното на класацията. Да не говорим колко необективна е тази класация. Всички си имат фаворитки. Примерно Дамян винаги върти Ваня по няколко пъти, но т'ва не означава, че има хит. ;)

 

Да виждаш Ваня в класацията? Точно това е идеята класацията да се изготвя не от 1, не от 3 или 5, а от 20 DJ от най-големите клубове от всички краища на страната. "Да гори в любов" имаше живот, колкото всяка друга песен на Петя - 2 месеца - октомври и ноември. След това никой вече не се сеща за тази посредствена песничка и това ви е голямата болка. В същото време Цветелина и Денис продължават да трупат лайкове - към момента са 71 хиляди срещу 63 за Преса. Да не говорим, че след нея и двамата пуснаха солови парчета, което по никакъв начин не навреди на интереса към дуета. Познайте, ако Преса пусне песен вече, дали някой ще си пуска "Да гори". Убеден съм, че в дългосрочен план именно дуетът ще е песента, която ще остане във времето и ще се пее и по следващи големи форуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, "Да гори в любов" е провал, Преслава няма кариера от 10 години. Всъщност тя никога не е имала - всичко й е провал!

 

Не е провал, а е една от многото й песни с живот 2 месеца. А вие заради тази една единствена по-хитова нейна песен я направихте Певица на 2018. Да ви имам критериите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да виждаш Ваня в класацията? Точно това е идеята класацията да се изготвя не от 1, не от 3 или 5, а от 20 DJ от най-големите клубове от всички краища на страната. "Да гори в любов" имаше живот, колкото всяка друга песен на Петя - 2 месеца - октомври и ноември. След това никой вече не се сеща за тази посредствена песничка и това ви е голямата болка. В същото време Цветелина и Денис продължават да трупат лайкове - към момента са 71 хиляди срещу 63 за Преса. Да не говорим, че след нея и двамата пуснаха солови парчета, което по никакъв начин не навреди на интереса към дуета. Познайте, ако Преса пусне песен вече дали някой ще си пуска "Да гори". Убеден съм, че в дългосрочен план именно дуетът ще е песента, която ще остане във времето и ще се пее и по следващи големи форуми.

Дадох Дамян просто като пример.

Единственото което виждам е, че ''Да гори в любов'' е песен вече на близо на четири месеца и все още е един от най-гледаните клипове. Песните на Емануела, Галин и Десислава излезнаха два месеца по-късно но Преслава дневно прави 15-20к повече от тях. Също така виждам, че прави почти еднакви гледания с ТИЙН СЕНЗАЦИЯТА Денис (а неговата песен също излезе близо 3 МЕСЕЦА по-късно).

Нека видим след 2 месеца ''Яко ми е'' и ''Феноменален'' кви гледания ще правят защото Преса на втория си месец правеше еднакви гледания като тях сега. Значи ако бозата на Преслава имаше такъв живот, значи и техните ще са така. Нали от статистическа гледна точка. ;)

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох Дамян просто като пример.

Единственото което виждам е, че ''Да гори в любов'' е песен вече на близо на четири месеца и все още е един от най-гледаните клипове. Песните на Емануела, Галин и Десислава излезнаха два месеца по-късно но Преслава дневно прави 15-20к повече от тях. Също така виждам, че прави почти еднакви гледания с ТИЙН СЕНЗАЦИЯТА Денис (а неговата песен също излезе близо 3 МЕСЕЦА по-късно).

Нека видим след 2 месеца ''Яко ми е'' и ''Феноменален'' кви гледания ще правят защото Преса на втория си месец правеше еднакви гледания като тях сега. Значи ако бозата на Преслава имаше такъв живот, значи и техните ще са така. Нали от статистическа гледна точка. ;)

 

Като разбереш, че гледанията не са всичко и спреш да гледаш толкова наивно на нещата, ще ти се изясни ситуацията в чалгата. Дотогава просто ще се чудиш как една Камелия с песен с 3,5 млн. гледания е по-харесвана и по-въртяна по клубовете от една Преслава с 13 млн. Иначе това, което виждам аз, е че Галена и Джена към днешна дата (повече от 2 месеца след излизането им) са номер 1 по всички показатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, "Да гори в любов" е провал, Преслава няма кариера от 10 години. Всъщност тя никога не е имала - всичко й е провал!

 

Еми не знам провал ли е кво що е, но е факт че 3 месеца след премиерата интереса към песента клони все към все по-нулев. И това се казва не от обичайните про и анти агитки тука в рама, а от почти 20 DJ-я на най-големите клубове из цялата страната.

 

На мен ми е по-интересен плейсмънта на набедената за следваща лидерка. Дето уж цяла година я бутали, имала най-много участия, че даже имаше и слухове за някъф хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като разбереш, че гледанията не са всичко и спреш да гледаш толкова наивно на нещата, ще ти се изяснят нещата в чалгата. Дотогава просто ще се чудиш как една Камелия с песен с 3,5 млн. гледания е по-харесвана и по-въртяна по клубовете от една Преслава с 13 млн.

Значи гледанията не са всичко и не показват реалноста, но тази класация направена от тези dj (които пак казвам си имат любими изпълнители и песни и ги въртят и налагат както пожелаят) го прави. :1000 (29):

Гледанията не са удобни когато са в полза на Преслава. В много други ситуации точно с тях са се аргументирали много потребители какво е хит и какво не е. Дори ти самия наскоро (ако не се лъжа) коментираше точно тази тема и как всичко на Джена правило сносни гледания.

Това не се отнася за теб, но ми направи впечатление как в този форум Преслава преди да пусне ''Да гори в любов'' и да имаше една средна година почти никой не казваше нищо за нея. Изведнъж жената пусна хит, върна пак позиции и се почна с хейта към нея. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...