Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя добре че се връща иначе тия двечките фирми Ара и Диапазон не ги виждам хич с теа псевдо изпълнители ако сте забелязали и Алисия вече не пуска песни като преди а Ванеса съвсем се загуби

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя добре че се връща иначе тия двечките фирми Ара и Диапазон не ги виждам хич с теа псевдо изпълнители ако сте забелязали и Алисия вече не пуска песни като преди а Ванеса съвсем се загуби

 

Какво ни интересува развитието на някакви фирми, от които нямаме личен келепир или пък пускат по някоя свястна песен веднъж на 2 години?

 

И въпреки това, ако ще прави сечено на вакарелския лисугер, нека се върне. И успех ще й пожелаем даже.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена винаги намира време да уважи своите колеги. Вчера е била на участие на Соня Немска: 1000%20(30).gif

 

sonq.jpg

 

Информирай се преди да бързаш да се изказваш!

Соня Немска е празнувала рожден ден на участие на Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Информирай се преди да бързаш да се изказваш!

Соня Немска е празнувала рожден ден на участие на Галена!

 

Знам, ма. Галена да не е луда да й ходи на тая на участията. Тя тая няма участия. Чаках някой като теб да се направи на голям коректив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена винаги намира време да уважи своите колеги. Вчера е била на участие на Соня Немска: 1000%20(30).gif

 

sonq.jpg

Сончето тука е 1:1 с Верка Сердучка

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, ма. Галена да не е луда да й ходи на тая на участията. Тя тая няма участия. Чаках някой като теб да се направи на голям коректив.

 

Да бе да , грешката ти я превръщаш в шега. И не съм МА! МА ще викаш на дружките ти тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как тъпотията на Галин и Десита натрупа толкова гледания? Да не е пазарувал... :1000 (29):

 

Всъщност Десита си е развила супер Инстаграм и отделно обкръжението й е от хора, които имат последователи над 20K, това дава голям + за гледанията.

Първоначалният интерес за мен е нормален, вече бъдещето на песента ще се определи след 1-2 седмици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Десита си е развила супер Инстаграм и отделно обкръжението й е от хора, които имат последователи над 20K, това дава голям + за гледанията.

Първоначалният интерес за мен е нормален, вече бъдещето на песента ще се определи след 1-2 седмици.

 

Какви изненади очакваш от Галена за годишнината? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви изненади очакваш от Галена за годишнината? :girl_witch:

 

Нямам никакви очаквания от Галена, тъй като тя винаги прави това, което ми харесва. Почти не се е случвало в последните 5 години да има песен, която да не ми хареса.

Само се надявам отново да направи песен тип "Спри ме". Това ще ми бъде достатъчно. :Vishenka_05:

 

А ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам никакви очаквания от Галена, тъй като тя винаги прави това, което ми харесва. Почти не се е случвало в последните 5 години да има песен, която да не ми хареса.

Само се надявам отново да направи песен тип "Спри ме". Това ще ми бъде достатъчно. :Vishenka_05:

 

А ти?

 

Искам повече песни с фолк звучене. Искам и проект от типа на "Хавана Тропикана". Това си остава един от най-добрите клипове в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ограничителна заповед до интернет.. напряга ме.

 

@Brian сам се сети и сам си ограничи достъпа до интернет, надявам се и този да го последва. Самото му присъствие е излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...