Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Виж поне се беше нагласила като официален бал, не че не изглеждаше смешно, но да уважим старанието.

Като на фестивал за стари градски песни. Каква ирония :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност въпреки цялостния спад в Бг гледаемостта, положението пак е доста добро за чалгарите. Ако зачетем предния хит на Криско и Слави за чалгата, която си е, то излиза, че след полунощ на НГ първите 28 песни са от имена от този жанр. И от тях единствено Мома Яница е не-чалга, но пък е на чалга певица (от край време се каня и аз да поздравя Яница за успеха във фолклора, това във времето ще й остане най-големия хит в кариерата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия от тия 315к сигурно 300к са от Ех Юго републиките. Която и песен да беше в филма щеше да има същият успех.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Сега се оказа, че това да си известен извън България и да те слушат в другите страни е кръшкане, защото гледанията не ти идват само от България...

 

Пази боже, сляпо да прогледа! 1000%20(10).gif

 

"Която и да е песен" не се оказа там, а точно една, която е направила впечатление на момичето от малка и е останала с нея. Защо не й са направили впечатление "Вик" или "Сто патрона" или "Митерия" или там подобни? Все пак и те са големи хитове и са от времето, но не те са останали в съзнанието на подрастващата дечурлига тогава, и то в Сърбия, а точно Луда по тебе. Изригването на публиката и в България на първите нотки от тая песен също е показател, че и в българската младеж е останала Луда по тебе, не само в сръбската младеж.

 

Къде късмет, къде чар, точно Камелия е останала в съзнанието на това момиче, а не други песни от времето. А ако беше избрала друга песен, едва ли щеше да има такъв отзвук по Югославия. Все пак, песента не прави филма, и тя има маргинално присъствие в него. След като хората се зарибиха с Луда по тебе, тогава продуцентите капитализираха успеха на песента и взеха да се обръщат към нея като "Песента от филма Южен вятър"

 

Жалко, че Камс все още не държи правата върху Луда по тебе. Можеше да направи един взривоопасен нов клип с нов аранжимент и с лекота да навърти 20-30 милиона... поне.

 

Тя коментира при Стоянова, че не иска да я преиздава в нов вариант след успеха в Югославия, защото хората си я харесват така, както им напомня на онова време. Пък не мисля, че ще е добър ход да я преиздава. Може да има кратка хитовост в началото, но рискува да си осере оригинала с който хората я обичат след като мине фурора. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешният топ е брутален. Спад при почти всички и зверска засилка при Азис. Циганската нова година ли е била вчера?

На 14-ти е тя, очакваме статистиката тогава. След това ще вадим този брой гледания от тези от 31.12-1.1. и ще разберем наистина какво гледат българите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие сте супер нагли, ама и двете страни. Галя църка като мишка всеки път и не може да изпее нормално песен на концерт, та седнали да одумват Преслава точно феновете на Галя. Преди месец пя "Жива рана" в същото шоу и я изпя така, че да ти се иска това да е нейна песен. От друга страна за участията и тя наглее безкрайно и се опитва щом се заснема да е на живо. Така че и двете страни трябва да ви е срам, а и като цяло ми писна от ден втори (явно не само на мен) да чета пак за този вечен двубой. Ако някоя от двете имаше и половината успех на "Луда по тебе" щяхте да гръмнете форума, в крайна сметка има и други изпълнители, а тези двете си имат отделни теми. Едни и същи хора си дрънкат едно и също нещо и каквото и да става - успехи и првали и при двете, истината е изкривена и от двата лагера. Аман! Честита Нова Година иначе, изобщо останаха ли повече от десет човека на кръст в този форум, които не говорят за Преслава или Галена... Пожелавам все някой от тях да се завърне, за да има пак какво да се чете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешният топ е брутален. Спад при почти всички и зверска засилка при Азис. Циганската нова година ли е била вчера?

Все пак Азис беше именник вчера. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие сте супер нагли, ама и двете страни. Галя църка като мишка всеки път и не може да изпее нормално песен на концерт, та седнали да одумват Преслава точно феновете на Галя. Преди месец пя "Жива рана" в същото шоу и я изпя така, че да ти се иска това да е нейна песен. От друга страна за участията и тя наглее безкрайно и се опитва щом се заснема да е на живо. Така че и двете страни трябва да ви е срам, а и като цяло ми писна от ден втори (явно не само на мен) да чета пак за този вечен двубой. Ако някоя от двете имаше и половината успех на "Луда по тебе" щяхте да гръмнете форума, в крайна сметка има и други изпълнители, а тези двете си имат отделни теми. Едни и същи хора си дрънкат едно и също нещо и каквото и да става - успехи и првали и при двете, истината е изкривена и от двата лагера. Аман! Честита Нова Година иначе, изобщо останаха ли повече от десет човека на кръст в този форум, които не говорят за Преслава или Галена... Пожелавам все някой от тях да се завърне, за да има пак какво да се чете.

Много съм съгласна.

 

Между другото Преслава и Галена, ако бяха достатъчно хитри, щяха да си спретнат една открита медийна война, че даже и песни да си посветят една на друга. Препоръчвам на текстописците на Преси да се "вдъхновят" от тези diss-ове. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм съгласна.

 

С кое точно си съгласна, с целия му пост ли?

 

Защото виждам, че от два дни и ти недоволстваш.

 

Та да ви кажа на теб и всички недоволстващи: Вместо да мрънкате, че се говорело едно и също, създайте ВИЕ интересни теми за дискутиране - такива, които предизвикват отзвук, реакция и емоция в пишещите. Защото да мрънка - всеки може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое точно си съгласна, с целия му пост ли?

 

Защото виждам, че от два дни и ти недоволстваш.

 

Та да ви кажа на теб и всички недоволстващи: Вместо да мрънкате, че се говорело едно и също, създайте ВИЕ интересни теми за дискутиране - такива, които предизвикват отзвук, реакция и емоция в пишещите. Защото да мрънка - всеки може.

Аз имам проблем само с цифрите, наистина е скучно, ако не е придружено с анализ, а това няма как да се случва всеки ден. Разбирам ви защо го правите, но не е моето нещо. За Преслава и Галена нямам против, че се коментират, даже това ми е най-интересната тема, защото са двете ми любимки. В дискусия за Рени или Луна няма как да се включа.

 

Съгласна съм, че истината е изкривена и от двата лагера - не сме обективни като цяло. Безумно е да плюем едната, че не е звучала добре на живо, а да не критикуваме другата, че е пяла на плейбек - или обратното, да мрънкаме, че едната си е пуснала записа, при положение, че другата по-добре да го беше пуснала...

 

Съгласна съм и с това, че се принизяват успехите на "Луда по тебе" само защото ни е втръснало до болка от фокса и постоянните му изхвърляния и искаме да му натрием носа. Ами друга не го е правила, без значение песента на колко години е и дали е заради филм или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей тая песен вече пях я пиян убийствено пиян

преживях я, зачерктнах я и друга песен тук съм да ти дам

не се напивам като бездомник да ми е тежко за тебе спря и ако трябва сега да пея за тебе ще звучи така

 

 

Кой сега целува те все ми е тая, който

иска да те прегръща в нощта, днес е моя ред аз да се присмивам на всички влюбени в теб.

От любов, когато сриват се и тия болката за малко да изгасят,

ще си сипя с вас, че на тяхно място можеше да съм аз

 

Преди не можех да погледна друга никоя никоя,

сега не мога да те гледам боли ли грозната истина, не се напивам като бездомник

да ми е тежко за тебе спря и ако трябва сега да пея за тебе ще звучи така

 

Кой сега целува те все ми е тая, който

иска да те прегръща в нощта, днес е моя ред аз да се присмивам на всички влюбени в теб.

От любов, когато сриват се и тия болката за малко да изгасят,

ще си сипя с вас, че на тяхно място можеше да съм аз

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей тая песен вече пях я пиян убийствено пиян

преживях я, зачерктнах я и друга песен тук съм да ти дам

не се напивам като бездомник да ми е тежко за тебе спря и ако трябва сега да пея за тебе ще звучи така

Кой сега целува те все ми е тая, който

иска да те прегръща в нощта, днес е моя ред аз да се присмивам на всички влюбени в теб.

От любов, когато сриват се и тия болката за малко да изгасят,

ще си сипя с вас, че на тяхно място можеше да съм аз

 

Преди не можех да погледна друга никоя никоя,

сега не мога да те гледам боли ли грозната истина, не се напивам като бездомник

да ми е тежко за тебе спря и ако трябва сега да пея за тебе ще звучи така

 

Кой сега целува те все ми е тая, който

иска да те прегръща в нощта, днес е моя ред аз да се присмивам на всички влюбени в теб.

От любов, когато сриват се и тия болката за малко да изгасят,

ще си сипя с вас, че на тяхно място можеше да съм аз

Отивай в чата

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия да последва тактиката на Преслава и да започне да пуска по три песни годишно, разпределени равномерно, че нещата са много зле при нея. Всеки месец с нов клип и някакви безумни колаборации. Извади голям хит и после нацвъка пет бози.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз за теб нямам идея защо те търпят. А, всъщност се сетих - вече и малките не те взимат на сериозно.

Казах да си тих, за да не си първия изтеглен от томболата. :ar:

 

Ти отваряш ли ми се бре келеш? :feminist_en: Така ли си взел да им говориш на тия тук? Къде е Стела да я питам аз, за чий дедов е тя модератор? :gun_bandana:

 

 

Камелия има ли начин да прехвърли тея клипове в канала си? Нали имаше някакви варианти, но много рядко се допуска?

 

 

Ако се договори с потребителите, в чийто канал са клиповете няма проблем... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли Анелия да смаже с балада? :3fdb8960598fa63e:

Не, прекалено безлична е. За да смаже, трябва да направи нещо брутално като "Продължавам", което е изключено.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, прекалено безлична е. За да смаже, трябва да направи нещо брутално като "Продължавам", което е изключено.

 

Ти как разбра, че не е нещо брутално след като още не е излязла?

 

 

Анелия да не е копирала клипа на Рики "Fiebre"?

 

Това па с тоя Рики. И тука ли дойде да досаждаш с него, не ти ли стигат темите за световна музика? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...