Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То голяма гордост, че Андреа се превърнала в най-коментираната в социалните мрежи, като всичко това коментиране е чиста проба подигравка. И сякаш вече е станала нарицателно на "обработена снимка".

Гергана в момента може да не я бръснат за слива, но това не променя факта, че е най-бързо превърналата се в любимка звезда, буквално за една вечер, по която тогава полудя цяла България. Също така в актива ѝ е един от най-големите хитове в жанра, нещо, за което много мечтаят и много се пънат да постигнат подобен успех, а при Гергана това се случи от само себе си, без излишни напъни.

Другото, което е, за всичките тези години Барбито има само една-единствена изцепка - "Твоите думи". Определено е много по-добрият пример за аудиторията!

 

Очаквам с нетърпение новата песен!

Абе, нали с Десислава бяха дружки, чак си сърбаха супата заедно... Да вземе кака си за един feat.

 

:Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам с интерес песента на Гергана. Много се радвам, че отново става активна, така трябва.

Иначе и на мен отдавна ми се иска парче с Десислава.

 

А новата на Арти и Яница излезе супер зарибявка. Конкретно за Яница ми идва като нещо ново и свежо, отива й. Дано да им стане хит, макар че като че не са избрали много подходящо време за издаване. В дните преди Коледа гледаемостта традиционно спада, както виждаме напоследък. Малко нови песни избухват по това време, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам обща песен от Гери и Деси. :Vishenka_05: Да й се чудиш на мойта защо не е помолила за поне feat., нали били приятелки. Според мен много биха си отивали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти е мнението за новата песен на Сопраното?

Току-що я чух. Носи много хубаво послание! Харесва ми. Адмирирам всичко, което е направено с добра мисъл и особено, ако в него е заложено добро послание.

 

За това пък нещо съм разочарован от Нелина и елементарния текст. Спешно трябват нови имена, които да работят за жанра, или някой, който да ги натиска сегашните да сменят вече тази провлачена и изхабена матрица, от която излизат предимно тъпотии. Все си мислех, че както всичко се върти, така и този вече продължаващ сума ти години пошъл период ще си отиде за сметка на нещо по-добро...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най големия фен на Преслава. Научил е дори движенията и. Искам го обезателно във форума :phpgrin2:

 

Познавам го аз от нашите села е , голяма скица е хаха фен на Галена тоес той се прави на Галена хахах!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е гръцкият оригинал? Да я взимат нашите, много силна.

Авторска е май. Целия и албум го е направил Фивос

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що я чух. Носи много хубаво послание! Харесва ми. Адмирирам всичко, което е направено с добра мисъл и особено, ако в него е заложено добро послание.

 

За това пък нещо съм разочарован от Нелина и елементарния текст. Спешно трябват нови имена, които да работят за жанра, или някой, който да ги натиска сегашните да сменят вече тази провлачена и изхабена матрица, от която излизат предимно тъпотии. Все си мислех, че както всичко се върти, така и този вече продължаващ сума ти години пошъл период ще си отиде за сметка на нещо по-добро...

Всички песни,които излязоха днес са неслушаеми. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...